Веб-портал дистанційного творчого навчання
1 1 1 1 1 (0 голосів)
1 1 1 1 1 (1 голос)

brat yrko tato

Напевно на Закарпатті, а може й Україні не знайдеться сім'я у якій би чоловіки прослужили у війську аж 106 літ. Ми – Тарчинці із невеликого села Рекіти, що на Міжгірщині це зробили.

1 1 1 1 1 (0 голосів)

(Невигадана історія)

На околиці міста, у парковій смузі росте білокора красуня береза, висока, струнка. На самому вершечку дерева пара ворон звила гніздо. Вони відмінні майстри будівельної справи, надійно кріплять гнізда, та, як з'ясувалося, не завжди. Буває, що пернатим годі протистояти стихії, яку може завдати Природа.

...Вже й пташенята з'явилися у ньому. Батьки ретельно піклувалися про них.

Ще ввечері спостерігав за цими воронами. Здавалося б, ніщо не віщує лиха. Аж ось уночі раптово зірвався буревій. Стрімкий вітер пронісся околицями міста. Стихія вирувала недовго, з кілька хвилин, однак накоїла чимало біди, поламала гілки дерев, а деякі і повалила, скинула на землю рекламні щити...

Вранці, коли проходив повз знайому березу, побачив під нею скинуте додолу гніздо ворон і двох мертвих пташенят, крихітних, ще без пір'я. Біля них сидів один з дорослих птахів і видавав сумні звуки, схожі на голосіння, ридання, стогін, плач. Чомусь подумав, що це мама-ворона тужить за мертвими діточками. Хай буде й так. Ворона почергово брала то одне, то друге пташеня у дзьоба, підносила над собою, знову клала на землю, наче просила, благала:
– Вставай, дитинко, оживай!

1 1 1 1 1 (2 голосів)

Війна – найстрашніша річ! Вона приносить розруху, голод, смерть, насміхаючись грається людськими долями! Її породжують люди... ні нелюди.

1 1 1 1 1 (1 голос)

Кожна людина робить «свій» план на реалізацію свого життєвого шляху. План на життя це пазли мрій і задумів. Інколи зроблене може перевершити найграндіозніші задуми і це прекрасно. Інколи задумане важко досягнути, це не буде програшем, коли ваша «гра» була яскравою і приносила Вам задоволення.

Обіцянки... це дещо більше за задуми. Це Ваша ідентифікація, яка Ви є людина. Обіцянки можуть бути індивідуальні і суспільні. Невиконання обіцянок суспільного характеру можуть пагубно впливати на долю інших людей. Вам довіряють, на вас розраховують, зробити менше чим обіцяв – це злочин! Виконання обіцянок має бути прерогативою у Вашому діянні.

Популізм, брехня, язикоплескання – це синоніми невиконання ваших обіцянок.

1 1 1 1 1 (2 голосів)

krajina talantiv Слово головному редактору журналу
Василю ТАРЧИНЦЮ

Напевно багато читачів скажуть, що це вичитати цілу купу дитячих творів, відібрати найкращі і опублікувати їх в журналі. Звісно, нелегко це дається, але з цим можна змиритися, бо така вже в редактора доля.

Найважче у моїй роботі знайти кошти для видання наступного номера журналу, частину з яких маємо  за поширення нашого видання серед членів нашої  громадської організації та авторів. Але цього замало – треба заплатити за дизайн і верстку, поліграфічні послуги, які у порівнянні із минулими роками зросли майже удвічі.

 

Коментарі

Новеньке у блогах

brat yrko tato

106 років прослужили ми у війську!

Василь Тарчинець
10 червня 2021

Напевно на Закарпатті, а може й Україні не знайдеться сім'я у якій би чоловіки прослужили у...

Оплакування

Маркіян Лехман
08 червня 2021

(Невигадана історія)

На околиці міста, у парковій смузі росте білокора красуня береза, висока,...

Понеділок 1941 року

Софія Сорока
02 червня 2021

Війна – найстрашніша річ! Вона приносить розруху, голод, смерть, насміхаючись грається людськими...

Життєвий план

Софія Сорока
02 червня 2021

Кожна людина робить «свій» план на реалізацію свого життєвого шляху. План на життя це пазли мрій...

krajina talantiv

Щo є найважчим у моїй роботі?

Василь Тарчинець
27 травня 2021

Слово головному редактору журналу
Василю ТАРЧИНЦЮ

Напевно багато читачів скажуть, що це вичитати...