Ласкаво просимо на свято творчості!
1 1 1 1 1 (0 голосів)

Сторінка юних програмістів та винахідників. На електронну поштову скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. слід надіслати: відеорозповідь про ваші винаходи у форматі посилання на YouTube-відео з відкритим для всіх доступом, короткий текст про них і кілька фото. Не забудь у листі вказати, як називається твоя робота, скільки тобі років і де ти живеш. Вік автора має бути не старше 17 років!

Детальніше про умови конкурсу в номінації «IT-технології та роботи» читай у «Положенні» про Міжнародний фестиваль «Рекітське сузір'я».

1 1 1 1 1 (1 голос)

vlad tarchinets

Шахи з Лего. Ідея і виконання – Владислава Тарчинеця, 8 років, місто Львів.

Хлопчик розповів, що майже тиждень довелося йому попрацювати над конкурсною роботою, яку подає у номінації «ІТ-технології та роботи». Він міг це зробити швидко, але дуже багато завдань отримав на канікули зі школи. Технічно-творчі захоплення Владислава додають йому нових сил і приносять насолоду від такої праці. Він мріє втупити до Міжнародної академії літератури і журналістика, буде радий, якщо це відбудеться у День знань – 1 вересня.

Щасти тобі юний таланте, щоб мрія збулася!

1 1 1 1 1 (2 голосів)

Яна Строїн

«Строїн Яна Констянтинівна, член МАЛіЖу з 2012 р.

Захоплююся малюванням, татуюванням хною, хореографією. Мистецтво збагачує моє життя емоційними переживаннями та роздумами. Коли я малюю, то вмикаю музику. Це навіть не навчання чи творчий процес, а момент життя, яким я насолоджуюся.

Для мене малювання вже не тільки хобі, а й майбутня професія. Наразі навчаюся в Коледжі мистецтв ім. А. Ерделі Закарпатської академії мистецтв на факультеті дизайну інтер'єру. Для візуалізації майбутнього інтер'єру працюю в програмах 3Ds Max, CorelDraw, Corona Renderer, PhotoshopCS6, Lightroom. Вірю, що стану хорошим фахівцем.

Хореографія до цього часу є невід'ємною частиною мого життя, і в цьому напрямку я теж не забуваю розвиватися».

1 1 1 1 1 (3 голосів)

vlad tarchinets

Мене звати Владик Тарчинець, закінчив навчання у першому класі. Живу у Львові. У вільний від уроків час займаюся малюванням, але найбільше люблю конструювати і збирати різні роботи і механізми, які б покращили важку працю людей. Так, мій робот з рукою, якщо пристосувати до нього двигун і руку може прибирати великі приміщення, навіть промислові цехи.

Буду радий, якщо мої винаходи вам сподобаються!

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі