Творча лабораторія дітей та юнацтва

Відеожурнал «БДЖІЛКА» – структурний підрозділ Міжнародної академії літератури і журналістики. МАЛіЖ – творча лабораторія дітей та юнацтва. Це – авторський проект Василя Федоровича Тарчинця. Мета: надання можливості школярам і студентам працювати над авторським відео у багатьох жанрах. Найбільш активні автори можуть бути відзначені за творчу діяльність, отримати завдання від головного редактора, а також стажування у вітчизняних та зарубіжних телекомпаніях, творчих спілках і об'єднаннях. Одне з найголовніших завдань – зробити світ добрішим, подолати зло і зберегти мир на нашій квітучій Землі.

Ласкаво запрошуємо вас до творчої праці у відеожурналі!

Редакція відеожурналу «Бджілка»

 

ТВОРЧИЙ КОЛЕКТИВ ВІДЕОЖУРНАЛУ «БДЖІЛКА»


Катерина МОНДА

Катерина МОНДА
Головний редактор відеожурналу «БДЖІЛКА».

Головним її обов'язками є сприяння юним авторам у підготовці відеоматеріалів, надання їм консультацій щодо створення різножанрових творів для журнальних рубрик, загальне керівництво колективом редакції. Має певний досвід роботи з відеокамерою (знімання окремих сюжетів, масових заходів...), відеомонтажу, якого набула під час запису відеорепортажів XVIII Міжнародного фестивалю юних талантів «Рекітське сузір'я» для розташування на сайті МАЛіЖ. Працює під керівництвом ректора МАЛіЖ.

Може зробити зауваження і надати пропозиції щодо доопрацювання, або й зовсім відхилити те чи інше відео у разі, якщо воно не відповідає вимогам нашого спільного, творчого проекту і правилам веб-ресурсу МАЛіЖ (читайте тут: «Наші правила»).

Головний редактор здійснює монтаж своїх , колективних і авторських відео, які надсилаються йому для подальшої роботи, а також відповідає за створення кореспондентських пунктів відеожурналу «Бджілка» у філіях, відділеннях та осередках як в межах нашої держави, так і за кордоном. Окрім того, рекомендує ректору МАЛіЖ для призначення редакторів відеопрограм, надає пропозиції щодо заохочення активних авторів, відповідає за технічний супровід відео, розташовує його на веб-ресурсі МАЛіЖ.

Матеріали слід надсилати на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. головному редактору відеожурналу «Бджілка».

Завжди рада тобі допомогти!

 


Юлія ТАЦИНЕЦЬ

Юлія ТАЦИНЕЦЬ
Заступник головного редактора відеожурналу «БДЖІЛКА».

У коло її обов’язків входить монтаж випусків відеожурналу «Бджілка» разом із головним редактором, оформлення заставок і створення логотипів, допомога у долученні до роботи у відеожурналі «Бджілка» юних відеожурналістів. Крім цього має право переймати усі обов'язки та повноваження головного редактора у час її відсутності, співпрацювати з кореспондентськими пунктами відеожурналу «БДЖІЛКА» у філіях, відділеннях та осередках як в межах нашої держави, так і за кордоном, допомагати у виборі редакторів радіопрограм, надає пропозиції щодо заохочення активних авторів, а також розташовує відео на веб-ресурсі МАЛіЖ.

Контактна електронної пошти для надсилання відеоматеріалів: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. заступнику головному редактора відеожурналу «Бджілка».

 


Олексій ТРОЦЬКИЙ

Олексій ТРОЦЬКИЙ
Редактор випуску відеожурналу «БДЖІЛКА».

Його обов'язками є технічний супровід відеоматеріалів за графіком та узгодження його з головним редактором відеожурналу «Бджілка». Монтаж свого та авторського відео, колективних відеосюжетів та передач, залучення до творчої роботи бажаючих набути фах тележурналіста. Модерація відео на веб-ресурсі МАЛіЖ та за посиланням у соціальних мережах.

Працює під безпосереднім керівництвом головного редактора відеожурналу «БДЖІЛКА».

Контактна електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі