Дитячий кіноклуб

Село Колочава

Колоча́ва - у Міжгірському районі Закарпатської області, що розташувалось в мальовничий в гірській долині між полонинами Стримбою, Дарвайкою, Барвінком, Красною і Ружею. Вперше про Колочаву всьому світу розповів у своїх творах відомий чеський письменник Іван Ольбрахт. Про цей дивовижний край, про Ольбрахта та його твори, а також про Колочаву - закарпатську перлину та село десяти музеїв розповідає цей фільм. Автор та меценат проекту - Станіслав Аржевітін. Режисер фільму - Сергій Губський.

Соловейко з одним крилом

Напевно, вам доводилося бачити птаху із одним крилом, або однією ніжкою. Птахи, як і люди, переносять цей біль, рятують себе і цінують кожну мить життя. Саме про це йдеться у цьому мультфільми. Нам він дуже сподобався. Міркуємо, що і вам також. Напишіть про це у своєму коментарі і поділіться своїми враженнями від перегляду відеострічки із іншими вашими друзями, знайомими і близькими.

Івасик-Телесик

Хто із ваших найменших братиків і сестричок не читав, або не чув казки про Івасика-Телесика? Звичайно, чули і навіть слухали її. Можливо, багатьом із вас пощастило подивитися її на сцені у дитячому театрі. А тепер у вас появилася ще одна можливість - подивитися цю чудову казку у нашому дитячому кіноклубі.

Розташовуйтесь зручніше, дивіться і насолоджуйтеся!

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі