Вільне для думок та ідей - радіо дітей
1 1 1 1 1 (2 голосів)

velyka pererva

Є кілька варіантів, як її провести. Вибирай. Ми пропонуємо тобі цікаві зустрічі із відомими творчими особистостями, із твоїми однокласниками. Можеш і сам запропонувати тему захоплюючої бесіди, розробити чи розгадати кросворд, щось намалювати чи написати замітку, невеликий образок, новелу, а може і репортаж.

Час для ідей, коротких обмінів враженнями, селфі, підготовки до наступного уроку, перегляду новин на сайті МАЛіЖ, якщо вистачить часу – заходь до читальної зали нашого веб-ресурсу, у якій знайдеться що почитати: тут щоразу публікують авторські твори юні поети і прозаїки, автори казок, п'єс, сценаріїв, тощо.

1 1 1 1 1 (1 голос)

8 efir pererwa

До уваги наших любих радіослухачів – черговий ефір радіопрограми «Велика перерва», в якій почуєте розмову Василя Тарчинця ректора МАЛіЖу та його творчих побратимів-письменників Петра Скунця, Володимира Фединишинця та Андрія Дурунди, що є гостями і співрозмовниками літературно-мистецької програми «Грані» Закарпатської обласної телерадіокомпанії.

1 1 1 1 1 (1 голос)

rubtsynowska ewa

Новий випуск радіопрограми «Велика перерва» приємно здивує усіх її слухачів, адже гостем, що так люб'язно погодився приділити хвилинку свого вільного часу для того, аби розповісти цікаві оповідання та розповіді з власного дитинства є Василь Федорович Тарчинець. Його неповторний стиль написання разом з захоплюючим сюжетом не залишать байдужим нікого. Читає автор.

Малюнки оповідання про собаку «Тарка» проілюструвала юна полтавська художниця Єва Рибчуновська, викладача Ірини Шрамко дитячої художньої школи м. Полтава (на фото справа). Скоріше поспішайте прослухати цю радіопередачу.

1 1 1 1 1 (1 голос)

woron kury

Творчий тондем – дідусь і внук

Василь Тарчинець. Оповідання «Воронячі кури»

wlad kaska

Владислав Тарчинець. Казка «Кабан»

Новий випуск «Великої перерви» приносить з собою ще більше цікавого контенту. Сьогодні свої роботи представляють ректор МАЛіЖ, письменник і журналіст Василь Федорович Тарчинець і його внук Владислав. Чудове написання творів разом із неповторним, захоплюючим сюжетом зацікавлять навіть найбільш вибагливого слухача!

1 1 1 1 1 (1 голос)

oborina kaskyyy

КАЗКУ ПРО ПУСТОТЛИВОГО І ГРАЙЛИВОГО ПЕСИКА

У цьому випуску радіо-програми «Велика перерва» Ангеліна Дем'янівна Оборіна охоче розповідає юним слухачам свою казочку про пустотливого і такого грайливого маленького друга-песика.

Цією розповіддю вона хоче привернути увагу молодого покоління до шанобливого ставлення до тварин, особливо у світлі теперішнього кліматичного хаосу. Чекаємо листів, малюнків, ваших казочок, які слід надсилати головному редактору радііо МАЛіЖ, або його заступнику, електронна адреса є у редакції «Радіо МАЛіЖ».

Почуємося і порбачимося!

До нових зустрічей, любі друзі!

1 1 1 1 1 (1 голос)

velyka pererva3 oborina1

Казка Ангеліни Дем'янівни Оборіної

Дорогі наші радіослухачі! Запрошуємо у чарівний казковий світ, який щоразу відкриває Ангеліна Оборіна, відома поетеса, проректор і почесний академік МАЛіЖ, лауреат Міжнародної премії «Кредо Івана Франка», член національної Спілки журналістів України. Будемо раді відгукам на цю радіопередачу, а ще чекаємо ваших малюнків, які передамо авторці казки Ангеліні Дем'янівні Оборіній.

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі