Вільне для думок та ідей - радіо дітей
1 1 1 1 1 (0 голосів)

Інформації, зустрічі з відомими особистостями, репортажі, інтерв'ю, презентації... І все це у наших радіоефірах. Вмикайте, слухайте і насолоджуйтеся! Пропонуйте нові теми, цікаві ідеї, долучайтеся до випуску радіопередач.

1 1 1 1 1 (2 голосів)

18 efir kvasnytsia jaroslav1

ХТО ШУКАЄ, ТОЙ ЗАВЖДИ ЗНАЙДЕ!
СВОЄ, БЛИЗЬКЕ ТА ОДНОДУМЦІВ-ДРУЗІВ!!!

(Кордони творчості неосяжні!)

Підтвердженням цього може бути цей черговий випуск радіосюжету від радіо МАЛіЖ.

Переднє слово буде таким, що не варто десь щось (чи когось) шукати, бо усе завжди поруч!!! І принцип магніту таки притягує споріднені субстанції! А насамперед і завжди у пошуку є мета! Ні, не примусити, а спробувати запропонувати помічну руку…

При тому розуміючи, що оцю руку не одразу приймуть!!! Тим паче – ДІТИ!!! Але прагнути, знайти таки треба, аби допомогти розвинути здібності (у цьому випадку) юного митця, юну творчу особистість вже змалку.

Такою знахідкою (без перебільшення) для Червоноградського відділення МАЛіЖ став Ярослав Квасниця, котрий «засвітився у ЗМІ» як переможець відбіркового етапу Всеукраїнського конкурсу юних читачів. Тож був запрошений на одне із засідань відділення, аби познайомитись з ним. І він прийшов! У нього в той день взяв інтерв'ю наш колега Маркіян Лехман і запропонував доєднатись до МАЛіЖу. Ярослав не одразу погодився, але, не довго думаючи, дав згоду. Тепер він над активний, бо спробував себе вже у статусі радіожурналіста (творча особистість)! Була нагода, яку він використав. Без підказок та настанов!

1 1 1 1 1 (1 голос)

den zakohanyh

Ніхто і ніколи напевне не визначить глибоку сутність слова КОХАННЯ. Кожен оте трепетне почуття відчуває індивідуально, власним серцем, взаємністю стосунків і, звісно ж, душею…

Але ж так чи інакше, навіть іноді у буденній розмові із друзями, так хочеться (погодьтесь, ледь не кожному із нас) поділитись своїми щирими почуттями, аби відкрити у відвертості насамперед самого себе. Але не кожен наважиться…

У цьому ж невеличкому радіо фрагменті саме у переддень свята Валентина є і сум, і Кохання, але… головне не розчарування молодої людини, котра вірить, прагне та робить усе можливе, щоби Кохання і Любов були пріоритетом Життя навіть через сон… Отже – відвертість, що заслуговує, ні, не співчуття, а навпаки… Стимулює жити!!!

1 1 1 1 1 (2 голосів)

rozhdestvo2020

Радіо МАЛіЖ доступне кожному - тим, хто впевнено крокує стежинами творчості, тим, хто зі стежини вже й на широку дорогу став, при тому залишається у чудовій творчій сім`ї. А ще й тим, хто щиро допомагає усім Юним послідовникам, обдарованим небесами…

Ми вже творчий передноворічний подарунок усім нашим колегам, друзям подарували новою рубрикою «Радіо театр». Дякуємо за відгуки та сподіваємось, принаймні хотілося б, аби усі тим (хоча б для початку) зацікавились. Тим паче, що свіженькі дві радіо вистави вже визрівають.

1 1 1 1 1 (5 голосів)

16efir fejiriji1

НА КОНКУРС 
фестивалю «Рекітське сузір'я – 2020»

Проблема зміни поколінь завжди актуальна у всіх сферах життя, а тим паче у творчості. Втім, такої проблеми не існує у Червоноградському відділенні МАЛіЖ. Окрім того, ще й географія юних талантів розширюється.

У тому, що це саме так, переконаєтесь, прослухавши конкурсний випуск передачі від юних поетів та прозаїків.

1 1 1 1 1 (7 голосів)

15efir madyniak tatsynets1

СОНЯЧНИЙ ЕТЮД

НА КОНКУРС 
фестивалю «Рекітське сузір'я – 2020»

Цією радіопередачею «Сонячний етюд» її автори і ведучі Яніна Мадиняк (м. Рим, Італія) та Юлія Тацинець (м. Сколе, Львівщина) хочуть створити неповторну атмосферу літа. Вони передають з Італії і Карпат щирі вітання усім учасникам XVII Міжнародного фестивалю юних талантів «Рекітське сузір'я», усім слухачам МАЛіЖ та їх керівникам.

 
ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі