Вільне для думок та ідей - радіо дітей
1 1 1 1 1 (0 голосів)

Інформації, зустрічі з відомими особистостями, репортажі, інтерв'ю, презентації... І все це у наших радіоефірах. Вмикайте, слухайте і насолоджуйтеся! Пропонуйте нові теми, цікаві ідеї, долучайтеся до випуску радіопередач.

1 1 1 1 1 (3 голосів)

lemech radio

У новому 26-му випуску Радіо МАЛіЖ, підготовленому членами Червоноградського відділення, до уваги усіх радіослухачів постане цікавий контент присвячений XVIII Міжнародному фестивалю юних талантів «Рекітське сузір'я – 2021». Разом з їхнім керівником та наставницею Наталією Кічун-Лемех, юні дарування розповідають про свої здобутки і власні творчі успіхи. Сама радіопередача Сергія Боднарука надзвичайно захоплююча та насичена цікавою інформацією. Радимо вам як найшвидше прослухати її!

1 1 1 1 1 (2 голосів)

den znanpadioo

ДЗВОНИК КЛИЧЕ НАС!

Крокує по землі барвиста осінь
І посипає золотом дерева і стежки,
В осінньому вбранні стоїть берізка,
Навколо неї павутиння снують павучки...

1 1 1 1 1 (1 голос)

Мал. Юлії Мовчан

НА КОНКУРС 
фестивалю «Рекітське сузір'я – 2021»


OMNIA VINCIT AMOR

Тематикою цієї радіопередачі, підготованої Яніною Мадиняк та Юлією Тацинець, являється одне з найпрекрасніших та найблагородніших почуттів, притаманних людській натурі – а саме кохання. У цьому випуску дівчата говорять про те, що існують різні види любові, а також зачитають свої твори та вірші на цю тему, ну і звісно ж сподіваються, що кожна людина, рано чи пізно, знайде свою «другу половинку».

1 1 1 1 1 (1 голос)

Мал. Анни Петрової

НА КОНКУРС 
фестивалю «Рекітське сузір'я – 2021»


КАЛЕЙДОСКОП СВЯТ

Цей випуск у виконанні Яніни Мадиняк і Юлії Тацинець, спеціально для XVIII дистанційного Міжнародному фестивалю юних талантів «Рекітське сузір'я», присвячений темі українських свят. У ньому дівчата розповідають про найголовніші святкування у хронологічному порядку, починаючи від Нового року і закінчуючи літніми «галицькими празни́ками», читають власні твори та вірші на відповідну тематику і звісно ж бажають усім радіослухачам вдалих свят, адже «Життя без свят – це довгий шлях без заїжджого двору!»

1 1 1 1 1 (2 голосів)

Юлія Тацинець і Яніна Мадиняк

НА КОНКУРС 
фестивалю «Рекітське сузір'я – 2021»


МАЛЕНЬКІ ДОРОСЛІ

Цією радіопередачею, присвяченою XVIII дистанційному Міжнародному фестивалю юних талантів «Рекітське сузір'я», Яніна Мадиняк і Юлія Тацинець, членкині Сколівського відділення МАЛіЖ, підводять підсумки навчального року 2020-2021, говорять про нововведення до ЗНО, ділячись персональним досвідом у складанні цьогорічних екзаменів, зачитують власні твори та радіють приходу літа. Для обох дівчат цей рік видався дуже насиченим та плідним. Дальше – більше!

 
ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі