Вільне для думок та ідей - радіо дітей
1 1 1 1 1 (0 голосів)

Інформації, зустрічі з відомими особистостями, репортажі, інтерв'ю, презентації... І все це у наших радіоефірах. Вмикайте, слухайте і насолоджуйтеся! Пропонуйте нові теми, цікаві ідеї, долучайтеся до випуску радіопередач.

1 1 1 1 1 (1 голос)

gleba wolodymur

Про неординарну особистість- художника Володимира Глебу ця радіопередача, яка подається на конкурс 19-го Міжнародного фестивалю юних- талантів "Рекітське сузір'я-2022"

Слухати і дивитися

1 1 1 1 1 (1 голос)

wiwzi mizgirja

Пішли вівці і кози в полонину

З давних–давен вівчарство на Верховині були і є народним промислом простих селян. Дуже важко воно дається. Ціле літо треба випасати високо в горах отари вівців і кіз, три рази на день доїти, виробляти сир з молока і вурду. Вночі пильнувати за стадом, аби на нього не напали вовки та інші звірі.

1 1 1 1 1 (1 голос)

Les maksum radi

Я часто запитую себе - "Чи може людина існувати без звичайної книги?" Саме книга дає можливість нам дізнатися про недосяжні місця та далекі події. А ще - це машина часу. І не кажіть мені, що її не існує, бо як тоді пояснити те, що завдяки саме книзі ми маємо можливість опинитися у далекому минулому, познайомитися з видатними діячами, дізнатися про їх винаходи та найпотаємніші думки, які вони вклали в книжку.

ДИВИТИСЯ і СЛУХАТИ

1 1 1 1 1 (2 голосів)

lesja maksum talanowuti ditu

Творчі діти яблуневого села

Сьогодні отримали цікаву радіорозповідь нашої юної колеги з села Яблунівка Лесі Максим. Радіопередачу Леся подає на конкурс Міжнародного фестивалю юних талантів "Рекітське сузір'я" у номінації "Дитяче та юнацьке радіо ".

СЛУХАЙТЕ і ДИВІТЬСЯ

1 1 1 1 1 (8 голосів)

28 fir jana madunjak

28 fir jana jla tazunez

Христос народився, любі маліжани!

Зима, як відомо, являється тією порою року, коли більшість із нас мають змогу провести час із сім'єю, відвідати дідуся та бабусю, покуштувати відмінних делікатесів та відпочити тілом і душею. Тому ми (Мадиняк Яніна і Тацинець Юлія) вирішили присвятити сьогоднішню радіопередачу саме цьому неповторному різдвяному періоду, розповісти вам багато цікавого про Новий Рік, а саме його святкування у різних частинах світу, розказати про цікаві вірування закладені в традиційному дідусі ну і звісно ж про те, як ми самі любимо проводити різдвяні свята.

Сподіваємося, що цей ефір подарує вам багато усмішок та щастя і розвеселить вас і створить чудовий святковий настрій і сил для творчості!

Христос народився!

Славімо Його!

Учні Полтавської дитячої художньої школи, разом із викладачем Іриною Шрамко, надіслали до нашої редакції свої малюнки й попросили проілюструвати святковий випуск нашої радіопередачі.

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі