Маліжанська відеотека

Краще один раз побачити, ніж довго розповідати. Засновуючи цю рубрику, ми вирішили завдяки відео показати найголовніші події із діяльності нашої Академії і Міжнародного фестивалю «Рекітське сузір'я». Шкода, що за певних обставин у нашій відеотеці немає відеорепортажів з усіх фестивалів. Будемо докладати зусиль, аби створити відеострічки про маліжанські фестини, яких наразі тут немає.

У цій копіткій, творчій і послідовній праці очікуємо вияв ініціативи з боку наших маліжан та їх керівників. Найкращі відеострічки назавжди залишаться вільними у доступі.

Щиро сподіваємося, що ми знайдемо чимало нових авторів і вдячних поціновувачів наших відеорепортажів, документальних відеофільмів. Будемо їх створювати і показувати усьому світові.

drakon krakow

Тисячі містян і гостей Кракова спостерігали за великим театралізованим дійством –фестивалем-парадом Драконів, який проводиться щорічно  на початку червня упродовж 22 років. Мистецьке свято Драконів розпочалося під  замком Вавель, де знаходиться символічний пам’ятник Дракону. Звідси учасники фестивалю-параду вирушили до центральної частини  міста, де з нетерпінням чекали їх тисячі дорослих і дітей.

Дивіться початок пішої ходи Драконів центром Кракова

ДИВІТЬСЯ Фестиваль-парад Драконів у Кракові

Що витворяє Дракон у Кракові?

video krakiv2022У Кракові, як і в інших міста братньої Польщі урочисто відзначили величне свято - 104-ту різницю Незалежності. Святкова програма була насичена різноманітними заходами, як для дорослих так і для дітей. Усі хто хотів, могли покуштувати солдатських страв з польових кухонь, насолодитися концертними виступами на багатьох локаціях.

Дивіться і слухайте відеорепортаж

wol kolping wideo

У багатьох українських містах добре знають про благодійну діяльність волонтерів фундації Кольпінга в Польщі. Разом із автором цього відео побуваєте в офісі польських благодійників, які щоразу доставляють до України вантажі гуманітарної допомоги.

Дивитися Oglądać Watch 

kopalna soli obkl

Мандрівників різних країн світу, у тому числі і України, приваблює польське місто Вєлічка, неподалік Кракова. Тут побувала також група юних художників, разом із супроводжуючими викладачами Іриною Шрамко та Ірини Пашинської Полтавської дитячої художньої школи.

ДИВИТИСЯ

kopalna soli logo

wawel pol wa

У любу пору року багато туристів у краківському замку Вавель. З великим захопленням цю чудову архітектурну споруду побачили юні художник Полтави – учні Полтавської дитячої художньої школи.

ДИВИТИСЯ

nebo lybut smiluwuch

Є надія, що мій відеорепортаж  з Краківського аероклубу подивляться не тільки діти, але й їх наставники та батьки. Автор відеострічки зробив для себе багато нових відкриттів  у розмові з пілотами та механіками летовища, згадав солдатську службу у одному із авіаційних полків на Півночі - м. Кемь, де йому доводилося бути механіком з озброєння літаків -винищувачів МіГ-17 і Міг-19.

ДИВИТИСЯ

bzech siemacha

Нещодавно у співтоваристві «SIEMACHA» на базі якої діє філія МАЛіЖ у Кракові відбулася творча зустріч за участі ректора МАЛіЖ Василя Тарчинця , виконавчого директора «SIEMACHA» , голови філії МАЛіЖ в Кракові Ірени Кручек, голови філії МАЛіЖ у м. Бжеще Зінобії Вевни та її заступниці Габріели Лукач.

ДИВІТЬСЯ і СЛУХАЙТЕ

ДИВІТЬСЯ і СЛУХАЙТЕ

wodo chresza tstrwonograd

Доволі оригінально вітають усіх нас маліжани Червонограда разом з їх керманчикою, поетесою, почесною професоркою МАЛіЖ Наталією Кічун-Лемех.

nasa tseladuna

Більше десяти років тому на телеканалі Тиса-1 Закарпатської ОДТРК на авторську програму «Наша Челядина» її ведуча і редактор Ірина Гармасій запросила відомого письменника, заслуженого журналіста України, ректора МАЛіЖ, генерального директора Міжнародного фестивалю юних талантів «Рекітське сузір'я» Василя Тарчинця.

zubko afisa

Софія Зубко упродовж навчання у Львівській державній хореографічній школі за предметом загального фортепіано виявляла велике старання у роботі над музичними творами.

Від нотки до нотки Софійка щоразу поглиблювалася у вивчення все нових і нових творів. У неї чималий музичний репертуар, який викладач-методист Валентина Здіславівна Тарчинець, презентувала на творчому вечері Софії Зубко у львівському музично-меморіальному музеї ім. Соломії Крушельницької.

Коментарі