Відео МАЛіЖ
Краще один раз побачити, ніж довго розповідати. Засновуючи цю рубрику, ми вирішили завдяки відео показати найголовніші події із діяльності нашої Академії і Міжнародного фестивалю «Рекітське сузір'я». Шкода, що за певних обставин у нашій відеотеці немає відеорепортажів з усіх фестивалів. Будемо докладати зусиль, аби створити відеострічки про маліжанські фестини, яких наразі тут немає.
У цій копіткій, творчій і послідовній праці очікуємо вияв ініціативи з боку наших маліжан та їх керівників. Найкращі відеострічки назавжди залишаться вільними у доступі.
Щиро сподіваємося, що ми знайдемо чимало нових авторів і вдячних поціновувачів наших відеорепортажів, документальних відеофільмів. Будемо їх створювати і показувати усьому світові.
Фестиваль- парад Драконів у Кракові
- Перегляди: 264
Тисячі містян і гостей Кракова спостерігали за великим театралізованим дійством –фестивалем-парадом Драконів, який проводиться щорічно на початку червня упродовж 22 років. Мистецьке свято Драконів розпочалося під замком Вавель, де знаходиться символічний пам’ятник Дракону. Звідси учасники фестивалю-параду вирушили до центральної частини міста, де з нетерпінням чекали їх тисячі дорослих і дітей.
Дивіться початок пішої ходи Драконів центром Кракова
ДИВІТЬСЯ Фестиваль-парад Драконів у Кракові
Величне не свято в Кракові
- Перегляди: 231
У Кракові, як і в інших міста братньої Польщі урочисто відзначили величне свято - 104-ту різницю Незалежності. Святкова програма була насичена різноманітними заходами, як для дорослих так і для дітей. Усі хто хотів, могли покуштувати солдатських страв з польових кухонь, насолодитися концертними виступами на багатьох локаціях.
Польські благодійники Кольпінга разом з Україною!
- Перегляди: 1531
У багатьох українських містах добре знають про благодійну діяльність волонтерів фундації Кольпінга в Польщі. Разом із автором цього відео побуваєте в офісі польських благодійників, які щоразу доставляють до України вантажі гуманітарної допомоги.
У копальню солі міста Вєлічка спускались полтавські школярі
- Перегляди: 668
Мандрівників різних країн світу, у тому числі і України, приваблює польське місто Вєлічка, неподалік Кракова. Тут побувала також група юних художників, разом із супроводжуючими викладачами Іриною Шрамко та Ірини Пашинської Полтавської дитячої художньої школи.
У резиденції польських королів побували полтавські школярі
- Перегляди: 233
У любу пору року багато туристів у краківському замку Вавель. З великим захопленням цю чудову архітектурну споруду побачили юні художник Полтави – учні Полтавської дитячої художньої школи.
Небо любить сміливих
- Перегляди: 487
Є надія, що мій відеорепортаж з Краківського аероклубу подивляться не тільки діти, але й їх наставники та батьки. Автор відеострічки зробив для себе багато нових відкриттів у розмові з пілотами та механіками летовища, згадав солдатську службу у одному із авіаційних полків на Півночі - м. Кемь, де йому доводилося бути механіком з озброєння літаків -винищувачів МіГ-17 і Міг-19.
Незабутня зустріч в Кракові
- Перегляди: 200
Нещодавно у співтоваристві «SIEMACHA» на базі якої діє філія МАЛіЖ у Кракові відбулася творча зустріч за участі ректора МАЛіЖ Василя Тарчинця , виконавчого директора «SIEMACHA» , голови філії МАЛіЖ в Кракові Ірени Кручек, голови філії МАЛіЖ у м. Бжеще Зінобії Вевни та її заступниці Габріели Лукач.
Новорічно-різдвяні вітання
- Перегляди: 468
Доволі оригінально вітають усіх нас маліжани Червонограда разом з їх керманчикою, поетесою, почесною професоркою МАЛіЖ Наталією Кічун-Лемех.
За покликом серця
- Перегляди: 336
Більше десяти років тому на телеканалі Тиса-1 Закарпатської ОДТРК на авторську програму «Наша Челядина» її ведуча і редактор Ірина Гармасій запросила відомого письменника, заслуженого журналіста України, ректора МАЛіЖ, генерального директора Міжнародного фестивалю юних талантів «Рекітське сузір'я» Василя Тарчинця.
Творчий вечір Софії Зубко
- Перегляди: 896
Софія Зубко упродовж навчання у Львівській державній хореографічній школі за предметом загального фортепіано виявляла велике старання у роботі над музичними творами.
Від нотки до нотки Софійка щоразу поглиблювалася у вивчення все нових і нових творів. У неї чималий музичний репертуар, який викладач-методист Валентина Здіславівна Тарчинець, презентувала на творчому вечері Софії Зубко у львівському музично-меморіальному музеї ім. Соломії Крушельницької.