Історія, символіка, офіційні документи

Перший в Україні Дитячий музей літератури й журналістики відзначено Дипломом Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000»

ukraina 3000

Це лише початок подальшої роботи юних літераторів та журналістів, митців малюнку і фото, художньої вишивки та прикладного мистецтва. За час заснування першого в Україні Дитячого музею літератури і журналістики, що діє на громадських засадах у селі Рекіти, що на Міжгірщині.

Триває робота щодо вивчення рідкісних експонатів, які потрапляють до нашого музею. Є серед них чимало унікальних. Ось хоча б фотоапарат «Смена-8» – журналіста Георгія Гонгадзе... А ще концертний рояль, до якого торкались пальці рук відомого композитора Анатолія Кос-Анатольського. Цей доволі рідкісний експонат привезли сюди зі Львова. Важко було знайти йому місце у крихітних приміщеннях музею. Але ж і не залишати його на вулиці?! Хотіли було передати цей безцінний інструмент Міжгірській музичній школі. Але тоді рекітський музей позбувався дорогої реликвії. Гарна думка прийшла тамтешньому директору школи (на громадських засадах керівникові музею) Раїсі ТАРЧИНЕЦЬ – вона запропонувала перевести рояль до місцевої школи. Більше того – закріпили пильнувати за роялем саму старанну ученицю Іринку ГУБАРЬ, яка пише вірші і у майбутньому мріє стати вчителем музики, а хто знає може колись відомою поетесою чи композитором.

Міжнародний благодійний Фонд «Україна 3000» спільно з Українським Центром розвитку музейної справи започаткували програму підтримки музейних працівників до якої із самого початку долучився Дитячий музей літератури і журналістики МАЛіЖ.

Представлені нами аналітично-дослідницькі документи виявилися цікавими і за підсумками роботи ми удостоїлись диплома учасника. Така оцінка нашої скромної праці додає нам впевненості у тому, що ми робимо корисну справу і намагаємось привернути до неї чимало прихильників.

 

Мала Академія літератури і журналістики – Асоційований член Міжнародного Центру впровадження програм ЮНЕСКО в Україні

(Сертифікат діє до 31.12.2020 р.)

malij unesko

 

Міжнародний фестиваль юних поетів і прозаїків, журналістів, митців фото і малюнку, літературно-мистецьких композицій та авторської пісні «РЕКІТСЬКЕ СУЗІР'Я» – Асоційований член Міжнародного Центру впровадження програм ЮНЕСКО в Україні

(Сертифікат діє до 31.12.2020 р.)

malij unesko rek suz

 

Ректор МАЛіЖ Василь Тарчинець – заступник Голови Правління Міжнародного Центру впровадження програм ЮНЕСКО в Україні

(Сертифікат діє до 31.12.2020 р.)

malij unesko vas tar

 

Франко-Українська Асоціація «АРТ культура і креативність» визнала Малу Академію літератури і журналістики і відзначила Дипломом Найкращий Партнер Асоціації в 2014 році

dyplom as frank

 

Подяка Франко-Української Асоціації «АРТ культура і креативність»

podiaka 2014 frantsia

 

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ