Новини і події
mama katska Увага! Конкурс кмітливих і винахідливих!

Взяти участь у ньому можуть дорослі і діти, які зареєстровані на сайті МАЛіЖ. Пропонується придумати коротку оригінальну назву фото, порахувати скільки каченят є на фото у багатодітної мами, а також написати влучний чотирирядковий вірш (чи невелику міні-розповідь), який із назвою до фото і кількістю побачених каченят слід опублікувати у коментарях. Читайте докладніше про умови конкурсу, розглядайте фотографію із каченятами і публікуйте ваші коментарі ТУТ! Конкурс триватиме до 1 червня 2021 р.

дівчинка

Найсвіжіші, найцікавіші новини, а також повідомлення, читай на інформаційній сторінці нашого ресурсу – на МАЛіЖ_Інформ!

logo fest ua

Всього один місяць і дев'янадцять днів залишилося до урочистого відкриття XVIII Міжнародного фестивалю юних талантів «Рекітське сузір'я – 2021».

nikolu wiiny

Вічна пам'ять загиблим у війні!

Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства. Цей день присвячений пам'яті тих понад 80 мільйонів людей, чиє життя було обірвано насильством світового масштабу, людям усіх рас і націй, чоловікам і жінкам, воїнам і мирному населенню – усім загиблим і усім тим, хто вижив та пройшов через усі кола пекла Другої світової війни.

Тим, хто загинув на її фронтах, в окопах і тим, хто загинув під час бомбардувань, побував у полоні, концтаборах, чи просто зник безвісти у вихорі воєнного лихоліття.

andrias denn

Президенту Міжнародного фестивалю
юних талантів «Рекітське сузір'я»
ШЕКЕТІ А.А.

Шановний Андрію Андрійовичу!

Щиросердечно вітаю Вас з Днем народження, який зустрічаєте у Великодні дні у цвітінні садів і квітів.

Ми високо цінуємо Вашу працю на посаді першого заступника голови Закарпатської обласної ради і громадській діяльності – Президента Міжнародного фестивалю юних талантів «Рекітське сузір'я».

 

veluk denooo

Дорогі співвітчизники!

Дорогі українці, що тимчасово чи постійно мешкають в інших країнах!

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!

was rektory

30.04.2021 року до ліцеїстів групи ОГ-14 КЗ «Полтавський міський багатопрофільний ліцей №1 імені І. Котляревського», тобто юних журналістів, завітав гість. Юні журналісти брали інтерв'ю у Тарчинця Василя Федоровича – львівського письменника, ректора МАЛіЖу, заслуженого журналіста України, полковника Збройних сил України, головного редактора журналу для дітей та юнацтва «Країна талантів».

 
ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі