Новини і події

дівчинка

Найсвіжіші, найцікавіші новини, а також повідомлення, читай на інформаційній сторінці нашого ресурсу – на МАЛіЖ_Інформ!

jurnal nomer pjat

У наступному, п'ятому номері журналу «Країна талантів» представлено багато творів і публікацій фестивальної тематики. На шпальтах нашого видання опубліковано конкурсні твори володарів гран-прі і лауреатів іменних премій.

azerbaidzan vasil tartsynets

Подія року

До Спілки журналістів Азербайджану Василя Федоровича Тарчинця, головного редактора журналу «Країна талантів», рекомендував його колега Боюкага Мікаіллі, який разом із Правлінням Спілки журналістів Азербайджану високо оцінили громадську й творчу діяльність Василя Тарчинця.

За його підтримки школярі й студенти Азербайджану ось уже третій рік поспіль беруть участь у конкурсних творчих змаганнях Міжнародного фестивалю юних талантів «Рекітське сузір'я», а також друкують авторські твори на сторінках журналу «Країна талантів», розташовують їх на веб-порталі Міжнародної академії літератури і журналістики.

20 вересня 2021 року в Івано-Франківській обласній бібліотеці для юнацтва відбулося вручення відзнак членам МАЛіЖ та «сонячним діткам» з синдромом Дауна.

sonze dity iwano frank

Щорічно Міжнародна Академія літератури і журналістики проводить фестиваль для талановитих дітей з України і світу.

Учасники XVIII Міжнародного фестивалю-конкурсу юних поетів та прозаїків, журналістів, малюнку і художнього фото, кіно і відео, дитяче та юнацьке радіо, авторської пісні, хореографії, етнографії та народних ремесел, ІТ-технологій та роботів «Рекітське сузір'я – 2021» отримали відзнаки, нагороди та подарунки.

З 11-ти номінацій Фестивалю, франківчани прийняли участь у 8-ми із запропонованих. В номінації «Етнографія, народні ремесла і традиції» прийняло участь більше 110 учасників, зокрема діти з особливими освітніми потребами.

razom

Минулої неділі в Полтавському академічному театрі ляльок відбулося нагородження переможців Міжнародного фестивалю юних талантів «Рекітське сузір'я», організованого Міжнародною академією літератури і журналістики.

kamyla fomyn

Мій шкільний маршрут щоранку нагадує мені епізод із фільму «Сам удома 2», де маленький Кевін, загубившись у самісінькому серці Нью-Йорка, із захватом вивчає кожну деталь грандіозного мегаполісу. Приблизно так я почуваюся щоранку, незважаючи на те, що навчаюся тут уже третій рік поспіль. Сотні заклопотаних офісних працівників в охайних краватках і з шкіряними портфелями, довжелезні черги до кав'ярні «Старбакс», гучні легендарні таксі з жовтими прапорцями й шум сухого листя, що кружляє над головою – це все лише маленька частинка моїх спостережень, адже намагаюся більше концентруватись на екзаменах і дедлайнах, які все ж таки роблять моє життя більш схожим на сіру реальність випускниці.

 
ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі