Новини і події

дівчинка

Найсвіжіші, найцікавіші новини, а також повідомлення, читай на інформаційній сторінці нашого ресурсу – на МАЛіЖ_Інформ!

roskolada

Так хочеться продовжити різдвяну радість. 14 лютого розпочалася розколяда у ній переважно беруть участь разом з дорослими і діти. Слова до щедрівки «З новим роком» написав Василь Ткачик-Василько, а виконують його пісню вихованці Львівського будинку дитячої та юнацької творчості «Галичина», художній керівник Віра Соломіна-Винар.

ukraina soborna

Сьогодні, 22 січня, ми відзначаємо велике державне свято – День соборності України. Щиросердно вітаємо усіх українців із цією визначною подією до якої прикута увага світової спільноти, вітчизняних і закордонних засобів масової інформації.

До цього свята Україна йшла через великі випробування, але незважаючи на це вона стала вільною, соборною і незалежною країною, яку визнає весь світ.

balagura prezentazija cnugu

Вчора, 17 січня в Полтавській обласній універсальній бібліотеці імені І.Котляревського відбулася творча зустріч із педагогом, літератором, керівником літературно-мистецької студії «Перевесло» КЗ «Полтавський міський багатопрофільний ліцей №1 імені І.Котляревського», головою Полтавського відділення МАЛіЖ, Героєм України Тетяною Балагурою. На заході було презентовано нову книгу віршів для дітей «Дивина», збірник творів літстудійців та сайт «Перевесло». Ініціатором такого дійства стала провідний бібліотекар Галина Вовченко – людина творча й небайдужа до кожного, хто вміє дивитися серцем.

rekity chata

Фотоінформація із батьківщини заснування МАЛіЖ і Міжнародного фестивалю юних талантів «Рекітське сузір'я» (c. Рекіти, колишнього Міжгірського району, нині Хустського, що на Закарпатті). Світлини зроблено Іваном Ковачем, 14 січня у День Василя.

wasell

Напередодні Старого року і Дня Василя, за ініціативи нашого ректора Василя Федоровича Тарчинця засновано Форум Василів-благодійників, який має на меті об'єднати Василів України і не тільки для підтримки юних талантів, школярів і студентів, що є членами Міжнародної Академії літератури і журналістики.

 
ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі