Новини і події

дівчинка

Найсвіжіші, найцікавіші новини, а також повідомлення, читай на інформаційній сторінці нашого ресурсу – на МАЛіЖ_Інформ!

mux wenduk

Вдруге бере участь у нашому фестивалі Михайло Виндюк, йому 11 років, мешкає і навчається на Волині у місті Камінь-Каширський, коло його захоплень різноманітне у тому числі і вокал.

CЛУХАЙТЕ і ДИВІТЬСЯ

a oks maslei

Усі ми з великим нетерпінням чекаємо урочистої церемонії відкриття XIX Міжнародного фестивалю юних талантів "Рекітське сузір'я".

ДИВИТИСЯ

 a krak fest22

Україну й Польщу завжди прославляйте!

Вперше в історії старовинного Кракова, минулої неділі, 5 червня, відбулася урочиста церемонія відкриття XIX Міжнародного фестивалю юних талантів у Кракові над Віслою. Напередодні цього літературно-мистецького міжнародного свята творчої юні проводився Міст миру, а також виставка малюнків «Дитинство обпалене війною» учнів викладача Ірини Шрамко Полтавської  дитячої художньої школи.

a smok krakow

У суботу о  22:00 на березі  Вісли біля Вавельського замку розпочнеться захоплююче велике шоу на свіжому повітрі з використанням піротехнічних ефектів, дивовижних світлових та лазерних установок, гігантських водяних завіс та прекрасної музики.

ДИВИТИСЯ

a wokal zubko

За поданням Ольги Урсти віце-президента Міжнародного фестивалю  юних талантів "Рекітське сузір'я" та погодженням Василя Тарчинця ректора МАЛіЖ, засновника і генерального директора нашого фестивалю, Зубко Галину Іванівну призначено головою журі Фестивалю-2022 у номінації "Вокальне виконання".

Вітаємо! Бажаємо успішної підготовки до дитячого літературно-мистецького дійства і результативних надбань юними вокалістами.

 
ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі