Новини і події

дівчинка

Найсвіжіші, найцікавіші новини, а також повідомлення, читай на інформаційній сторінці нашого ресурсу – на МАЛіЖ_Інформ!

pro malig2023

Болить серце Василя Федоровича за все, що відбувається у діяльності Міжнародної академії літератури і журналістики та її організаційних структур. Про це щиро ділиться керманич МАЛіЖ зі своїми дорослими і юними колегами.

ДИВІТЬСЯ і СЛУХАЙТЕ

amelija lobach pol

Вітаємо Амелію Лобач, ученицю 6-Б класу Полтавської дитячої художньої школи (викладач Ірина Шрамко) з перемогою в Міжнародному конкурсі юних талантів "РЕКІТСЬКЕ СУЗІР'Я-2023" Міжнародного Центру впровадження програм ЮНЕСКО ГО МАЛіЖ.

tuchon michailow

 

Юний поет Тихон Михайлов зі студії “Перевесло” Наукового ліцею №3 м. Полтави вперше взяв участь у Міжнародному фестивалі юних талантів “Рекітське сузір’я-2023” і став володарем  літературної премії імені Наталки Петренко в номінаціі «Поезія».

sramko wudannja

Своєрідним підбиттям підсумків моєї викладацької і методичної роботи в Полтавській дитячій художній школі, останніх восьми років,  стало видання  мого посібника-освітньої програми  "Декоративно-прикладне мистецтво". Рецензори О.К. Тарасенко та І.М.Мужикова.

vyndyuk muchailo layreat

Юний вокаліст  Михайло Виндюк із м. Камінь-Каширський, що на Волині, уже вдруге бере  участь у Міжнародному фестивалі юних талантів «Рекітське сузір’я».

СЛУХАЙТЕ і ДИВІТЬСЯ

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі