Бібліотека дитячих творів

Заходьте, будь ласка, не затримуйтеся. Ви знаходитеся не просто в школі чи у класі, а у справжній творчій майстерні юних літераторів і журналістів, митців фото і малюнка та авторської пісні. Старанно відвідуючи нашу майстерню, навчитеся писати інформації, репортажі, замальовки, новели, оповідання, вірші, опануєте іншими газетними та літературними жанрами. А допомагатимуть вам у цьому відомі літератори й журналісти.

Є у наших планах запросити для роботи у нашій творчій майстерні знаних в Україні та поза її межами художників, фотомайстрів, композиторів, міжнародних оглядачів та спортивних коментаторів.

Під час проведення такого своєрідного творчого, віртуального, дистанційного навчання будемо використовувати уже набутий досвід і йти далі, аби всім нам плідно і результативно працювати на творчій ниві – збагачувати нашу духовну і творчу скарбницю новими надбаннями.

Нехай таланить!

isaewits iwanПро коментатора-оглядача МАЛіЖ

Ісає́вич Іва́н Іва́нович (нар. 12 березня 1947 р., с. Обляска (нині частина с. Голятин, Міжгірського району Закарпатської обасті). Він залюблений у своє село, яке народжує в його душі поезію. Поезія – його найкраща втіха, квіти душі митця слова. У серці вчитель несе не тільки чарівний образ Карпат, а й поетичне сприйняття оточуючого світу. Образність мислення і світосприймання – невід'ємна частка його єства. А загалом – його поезія пульсує земними турботами, радощами й болями свого народу і держави, чимало його віршів опубліковано на сайті МАЛіЖ.

volodymyr tarasiuk

Відеоурок від Володимира ТАРАСЮКА

Володимир Тарасюк, доцент Ужгородського національного університету, кандидат філологічних наук, почесний професор Міжнародної академії літератори і журналістики, голова журі у номінації «Журналістика» Міжнародного фестивалю юних талантів «Рекітське сузір'я», відомий спортивний журналіст Закарпаття увійшов до трійки найкращих спортивних журналістів України за результатами олімпійського конкурсу серед ЗМІ, який проводив Національний олімпійський комітет.

ganna kinash majster studija

Про вимоги щодо публікацій друкованих матеріалів можете довідатися на цьому уроці, який підготувала для вас Ганна Кінаш, членкиня Національної спілки журналістів України, заступниця генерального директора Міжнародного фестивалю «Рекітське сузір'я», голова журі у номінації «Художнє фото» XVII Міжнародного фестивалю «Рекітське сузір'я».

ВИКАЧАТИ

suziria-fest10-1

НА ПРОСТОРАХ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ

(Огляд дитячо-юнацького журналу-газети Міжнародної Академії літератури і журналістики «Сузір'я-Фест». - Львів, 2019. - № 8-10).

Як і завжди, сторінки видання наповнені цікавими, актуальними матеріалами.

Відкривають черговий номер журналу-газети «Сузір'я-Фест» зарубіжні нотатки Василя Тарчинця «В українській школі в Легниці» про те, як навчаються діти-українці у Польщі.

Коментарі