Дитячо-юнацький журнал

Історія журналу «КРАЇНА ТАЛАНТІВ»

Перший номер літературно-мистецького журналу-газети для школярів «СУЗІР'Я» вийшов у світ 10 червня 2003 року. Готувався до друку невеликим колективом ентузіастів під керівництвом заслуженого журналіста України, письменника Василя Тарчинця. У відділеннях МАЛіЖ було створено кореспондентські пункти. Журнал-газета поширювалася серед школярів і вчителів громадськими розповсюджувачами. Друкуючи свої твори на сторінках літературно-мистецького видання, юні літератори України та закордоння мали прекрасну можливість взаємного спілкування та участі у всіх заходах, які проводяться за планом МАЛіЖ. Багато юних літераторів і журналістів отримали рекомендації нашої редакції для вступу на факультети журналістики до українських та закордонних вищих навчальних закладів.

15 березня 2017 р. наше видання стало всеукраїнським, змінило назву, друкувало матеріали змішаними мовами: українською, англійською, азербайджанською, французькою, німецькою, польською, російською та ін.

13 травня 2020 р. Міністерство юстиції, за нашим поданням, зареєструвало літературно-художній журнал «Країна талантів», який має статус загальнодержавного видання, друкується змішаними мовами і виходить у світ один раз в квартал. Журнал має розширену мережу юнкорів в Україні та світі.

Над випуском журналу працюють змінні редакції, налагоджено також дистанційне творче навчання, практикується стажування юнкорів у редакції журналу, найбільш активні відзначаються грамотами і дипломами, отримують редакційні завдання, практикується проведення виїзних редакцій та редколегій в Україні та інших країнах.

Представляючи журнал «КРАЇНА ТАЛАНТІВ» в електронному варіанті, ми сподіваємося, що ви станете не тільки його активними читачами, але й авторами.

Про це йшлося на розширеній редколегії.

Наш журнал читають у найвіддаленіших куточках України. Завдяки постійному громадському кур'єру Ігорю Даху чимало примірників отримують школярі Донеччини і Луганщини, зокрема шкільні та дитячі бібліотеки.

Заступник головного редактора Ігор ДАХ щоразу доставляє наш журнал на Схід України.

Найбільша дитяча радість - отримати улюблений журнал.

Головний редактор журналу Василь Тарчинець і його заступники Ольга Царицанська та Ігор Дах у піднесеному настрої - вийшов у світ перший номер журналу юних талантів.

Реєстрація юних літераторів і митців перед проведенням фестивального туру-конкурсу «Літери Лева».

Найактивніші маліжани мають шанс отримати посвідчення юнкора, яке нещодавно затвердила редколегія нашого видання.

Редакційне посвідчення журналу «Країна талантів» - 1 стор.Редакційне посвідчення журналу «Країна талантів» - 2 стор.

Тож гостріть пера, юні літератори і журналісти!

Маєте чудову нагоду переглянути, завантажити випуски нашого журналу, які розташовані на сторінці «Всі випуски «Країна талантів».

Прес-служба Міжнародної Академії
літератури і журналістики
ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ