Ласкаво просимо на свято творчості!
1 1 1 1 1 (0 голосів)

На цій сторінці свої пісні розташовують їх автори. На електронну поштову скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. слід надіслати: пісню у форматі посилання на YouTube-відео з відкритим для всіх доступом, ноти і слова до пісні, та кілька сюжетних фото виконавця власного твору. Не забудь у листі вказати, як називається твоя робота, скільки тобі років і де ти живеш. Це важливо!

Детальніше про умови конкурсу в номінації «Авторська пісня» читай у «Положенні» про Міжнародний фестиваль «Рекітське сузір'я».


На конкурс приймаються відеозаписи однієї або двох пісень виконавця, який є автором їх тексту і мелодій. Пісня може бути виконана «а капела», під власний чи інший музичний супровід, у тому числі фонограму «мінус» без доріжки «мелодія». Для відеозапису дозволяється використовувати усі види відео-записуючих пристроїв: кінокамери, цифрові фотоапарати, смартфони. Місце запису не відіграє ролі (сцена, відкритий простір, приміщення без сцени, у тому числі помешкання. Відеозапис слід подавати у тому форматі, у якому записане відео. За можливості записувати у форматах AVI, mpeg 2 та mpeg 4 й інших з найбільшою роздільною здатністю.

Під час відеозапису дозволяється використовувати зовнішній мікрофон (без технічного опрацювання аудіо-сигналу) за умови, що мікрофоном не приховуються вуста виконавця. Відеозапис повинен проводитися без виключення і зупинки відеозаписуючого пристрою від початку і до кінця виконання кожного твору і без будь-якого технічного втручання (монтажу). На відео має бути контрастно видна особа на повний зріст у вертикальному положенні, повернута обличчям до відеозаписуючого пристрою. У разі власного акомпанування інструмент не повинен закривати обличчя. До відеозапису обов'язково додається текст твору та нотний запис мелодії.

Конкурсанти подають на конкурс твори українською, англійською або мовою рідної країни. Якщо твір іншомовний, до оригіналу додається текст в перекладі українською мовою.

У разі невідповідності відеозапису технічним вимогам конкурсу надіслана заявка розглядатися не буде.

До участі в конкурсі допускаються як члени МАЛіЖу, так і інші особи віком до 26 років.

1 1 1 1 1 (1 голос)

Софія Лемех

Лемех Софія, 10 років – слухачка Червоноградського відділення МАЛІЖ, учениця 4 класу, займається по класу фортепіано, любить писати казки та вірші. Пише власну казку «Іларія у Дивосвіті». Бере участь у фестивалі «Рекітське сузір'я – 2021» в номінації «Авторська пісня».

1 1 1 1 1 (1 голос)

olga buchek bila kazka

Ольга Бучек, Червоноградське відділення МАЛІЖ, студентка І курсу Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Ольга Бучек активна учасниця Міжнародного фестивалю юних талантів «Рекітське сузір'я» – щоразу подає на конкурс свої творчі доробки у кількох номінаціях. У цьому році також і авторську пісню «Біла казка». Бажаємо юній авторці і виконавиці своєї нової пісні перемоги на цьогорічному фестивалі, який вдруге проводиться в онлайн.

1 1 1 1 1 (1 голос)

evgenija semenova sporidneni

«Ви колись пробували донести до людей свої почуття та думки піснею? Як на мене, це найцілісніша картина образів та звуків у поєднанні. Словом малюю ескіз, мелодією розфарбовую. Та й коли люди чують пісню, чомусь швидше запам'ятовують, ніж коли бачать великий текст на білому аркуші. Спочатку я вчилася грати на укулеле, це така малесенька чотириструнна гітарка, згодом стало занадто просто, і вирішила освоїти акустичну гітару. От так і подалася моя душа в рай, точніше – у написання пісень. Вашій увазі пропоную історію про споріднені душі».

Євгенія Семенова, 16 років, членкиня літературно-мистецької студії «Перевесло» Полтавського міського багатопрофільного ліцею №1 ім. І.П. Котляревського, подає на конкурс Міжнародного фестивалю «Рекітське сузір'я» у авторському виконанні пісню «Споріднені».

Зустрічайте і вітайте юну солістку і поетесу із Полтави!

1 1 1 1 1 (1 голос)

Катерина Єсіпова

Ця пісня на слова Катерини Єсіпової викладача-стажиста кафедри англійської мови та літератури факультету романо-германських мов, національного університету «Острозька академія» прозвучала на конкурсі у номінації «Авторська пісня» XVII Міжнародного фестивалю юних талантів «Рекітське сузір'я – 2020».

Розташовуючи її на медіа-ресурсі МАЛіЖ хочеться аби ви її також послухали.

1 1 1 1 1 (0 голосів)

Наталія Копча

Пісня Наталії Копчі, 11 років, членкині МАЛіЖ, м. Мукачево. Подається на конкурс у номінації «Авторська пісня» Міжнародного фестивалю юних талантів «Рекітське сузір'я – 2020».

«Пісня називається «Україно моя». В ній мені хотілося б виразити почуття до рідної України».

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі