Ласкаво просимо на свято творчості!

Лише один дотик пальця – і ви на чудовому літературно-мистецькому дійстві – Міжнародному фестивалі юних талантів, який щороку відбувається у мальовничому краї Закарпаття смт. Міжгір'ї. Тут на початку липня збираються маліжани майже зі всієї України і зарубіжжя. Вони змагаються у 12 номінаціях: поезія, проза, журналістика, малюнок, художнє фото, авторська пісня, літературно-мистецька композиція, етнографія і фольклор, кіно і мультфільми, хореографія, ІТ-технології та роботи, вокальне виконання.

На цій сторінці можете довідатися про критерії оцінювання конкурсантів у фестивальних номінаціях, а також про переможців конкурсних змагань. Знайдете відповідь, за яких умов можете взяти участь у нашому фестивалі, а ще написати коментар і побажання або стати автором цікавої інформації, пригоди, репортажу. Усе це ми розташуємо на веб-порталі МАЛіЖ.

Ласкаво запрошуємо вас у чудову творчу мандрівку країною юних талантів і на широку галявину Міжнародного фестивалю юних талантів «Рекітське сузір'я» у мальовниче Міжгір'я!

НАША РЕКЛАМА


НАША РЕКЛАМА анг

Натисніть на банер, щоб потрапити у вир подій!
«Рекітське сузір'я - 2022»

До Міжнародного фестивалю
«Рекітське сузір'я – 2023»
залишилося...

РепортажіНомінаціїСимволіка і відзнаки
Положення про фестиваль
Положення про Міжнародний дистанційний фестиваль юних поетів та прозаїків, журналістів, електронних ЗМІ: сайтів, шкільних газет, альманахів і журналів, малюнку і художнього фото, кіно і відео, дитячого та юнацького радіо, літературно-мистецьких композицій, авторської пісні, хореографії, етнографії, народних ремесел і традицій, IT-технологій та робототехніки, вокального виконання «РЕКІТСЬКЕ СУЗІР'Я – 2022» – асоційований член Міжнародного Центру впровадження програм ЮНЕСКО.
Село Рекіти
ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Конкурсні твори: +6 номінацій

Нас вітають!

Коментарі