Ласкаво просимо на свято творчості!

Лише один дотик пальця – і ви на чудовому літературно-мистецькому дійстві – Міжнародному фестивалі юних талантів, який щороку відбувається у мальовничому краї Закарпаття смт. Міжгір'ї. Тут на початку липня збираються маліжани майже зі всієї України і зарубіжжя. Вони змагаються у 11 номінаціях: поезія, проза, журналістика, малюнок, художнє фото, авторська пісня, літературно-мистецька композиція, етнографія та народні ремесла, кіно і мультфільми, хореографія, ІТ-технології та роботи.

На цій сторінці можете довідатися про критерії оцінювання конкурсантів у фестивальних номінаціях, а також про переможців конкурсних змагань. Знайдете відповідь, за яких умов можете взяти участь у нашому фестивалі, а ще залишити у книзі учасників та гостей свій відгук і побажання або стати автором цікавої інформації, пригоди, репортажу. Усе це ми розташуємо на веб-порталі МАЛіЖ.

Ласкаво запрошуємо вас у чудову творчу мандрівку країною юних талантів і на широку галявину Міжнародного фестивалю юних талантів «Рекітське сузір'я»!

НАША РЕКЛАМА - 2020

 
«Рекітське сузір'я - 2021»

До Міжнародного фестивалю
«Рекітське сузір'я - 2021»
залишилося...

РепортажіНомінаціїСимволіка і відзнаки
Положення про фестиваль
Положення про Міжнародний дистанційний фестиваль юних поетів та прозаїків, журналістів, малюнку і художнього фото, кіно і відео, дитяче та юнацьке радіо, авторської пісні, хореографії, етнографії та народних ремесел, IT-технологій та роботів «Рекітське сузір'я – 2020».
Колективні заявки, анкети, інші документи
Окрема заявка на участь у ХVII Міжнародному дистанційному фестивалі юних талантів «Рекітське сузір'я – 2020».
Колективна заявка на участь у ХVII Міжнародному дистанційному фестивалі юних талантів «Рекітське сузір'я – 2020».
Як подати твори на ХVII Міжнародний дистанційний фестиваль юних талантів «Рекітське сузір'я – 2020» (інструкція).
Село Рекіти
ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Екскурсії

Коментарі