Ласкаво просимо на свято творчості!
1 1 1 1 1 (0 голосів)

Ця сторінка для поціновувачів етнографії і народних промислів, юних науковців і дослідників минувшини. На електронну поштову скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. слід надіслати: твір у форматі посилання на YouTube-відео з відкритим для всіх доступом, кілька сюжетних фото і текст про нього. Не забудь у листі вказати, як називається твоя робота, скільки тобі років і де ти живеш. Вік автора має бути не старше 17 років!

Детальніше про умови конкурсу в номінації «Етнографія і народні промисли» читай у «Положенні» про Міжнародний фестиваль «Рекітське сузір'я».

1 1 1 1 1 (4 голосів)

Таїсія Ярошенко

«Ярошенко Таїсія, 14 років, живу в місті Теплодар Одеської області. Моє хоббі – танці, фото, відеомонтаж. Приймаю активну участь в житті класа, школи, міста».


Український народ у своїй духовній скарбниці має безліч чудових свят, які проходять у супроводі красивих, сповнених таємничою силою та глибоким змістом обрядів.

Одним з найдивовижніших та наймістичніших – є дохристиянське свято Купала. Святкують його сьомого липня. Та найголовніші події розгортаються напередодні – шостого липня. Цього дня найдовший світовий день і найкоротша ніч.

1 1 1 1 1 (3 голосів)

Даниїл Биконов

«Биконов Даниїл, 12 років, м. Теплодар, Одеська область. Захоплююся декоративно-ужитковим мистецтвом. Свої роботи виставляю на виставках та дарую рідним».

1 1 1 1 1 (7 голосів)

«Матюшок Ірина, 12 років, село Срібне, Радивилівський район, Рівненська область. Захоплююся декоративною скульптурою, вишивкою паперопластиком. Свої роботи дарую рідним, продаю, виконую на замовлення».

1 1 1 1 1 (7 голосів)

«Матюшок Тетяна, 16 років, село Срібне, Радивилівський район, Рівненська область. Захоплююся вишивкою бісером. Свої картини дарую рідним».

1 1 1 1 1 (9 голосів)

«Прокопчук Марк, 9 років, село Срібне, Радивилівський район, Рівненська область. Закоханий у декоративно-ужиткове мистецтво. Люблю вишивати бісером, виготовляти картини із скульптурного пластиліну, заколки із стрічок. Свої роботи продаю, дарую».

 
ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі