Ласкаво просимо на свято творчості!

vitannia

Учасники та гості, керівництво МАЛіЖ і Фестивалю раді кожному доброму слову на їх адресу, щирим вітанням, які залюбки розташуємо в цьому розділі. Бажано надсилати їх у форматі посилань на YouTube-відео з відкритим для всіх доступом на електронну скриньку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (у листі вкажіть, від кого привітання - ваше ім'я, місто, країну і т.д.).

muxailo sutyu

Михайло ШИТИЙ – Верховний отаман Міжнародної Асоціації «Козацтво», почесний професор Міжнародної академії літератури і журналістики вітає учасників Міжнародного фестивалю юних талантів «Рекітське сузір'я – 2021».

Відеозйомка і монтаж Дмитра Ломачука, м. Київ.

kartunka sutyi

vitannia teplodar

Музичне привітання Теплодарського міського відділення МАЛіЖ. Пісню-привітання виконують вихованці вокального гуртка «Музична палітра» Теплодарського міського будинку дитячої та юнацької творчості. Керівник гуртка Богданова Світлана Миколаївна.

vitannia janiny madyniak 2021

Свої найщиріші вітання з початком XVIII дистанційного Міжнародного фестивалю юних талантів «Рекітське сузір'я – 2021» сьогодні шле членкиня Сколівського відділення МАЛіЖ Яніна Мадиняк – наша постійна авторка, лауреатка премії ім. Ковалика, авторка прозової збірки. Дівчина живе та вчиться ось уже декілька років за кордоном, в Італії, проте бере активну участь в роботі академії та часто публікує свої твори на сайті, адже як каже вона сама: «Для мене українська мова – це не просто спосіб самовираження, а предмет гордості й джерело постійного натхнення. Будучи далекого від рідної землі, я прикладаю дійсно багато зусиль, аби якомога більше людей відкрили для себе красу України, милозвучність її мови й талановитість наших людей, а в цьому мені часто допомагає МАЛіЖ».

vitannia tafsynets julii

Учасників XVIII Міжнародного фестивалю юних талантів «Рекітське сузір'я – 2021» вітає членкиня МАЛіЖ, переможниця конкурсних змагань фестивалю Юля Тацинець зі Сколе.

Вона не уявляє свого життя без поезії, музики і чарівних Карпат, барви яких хоче показати у своєму відеовітанні.

«Усім сонячний привіт! Вас вітає членкиня великої та дружньої сім'ї МАЛіЖ, Юлія Тацинець. На жаль, ми не в змозі цього року зустрітися в мальовничому Міжгір'ї, розпалити велику ватру, обійняти одне одного, як колись... Проте це не зупиняє маліжан творити і розвиватися в режимі онлайн. Я щиро бажаю кожному перемоги та здійснення всіх бажань. Пам'ятайте: перемога є там, де є рух вперед».

vitannia boyukaga 2021

Учасників та організаторів XVIII Міжнародного фестивалю юних талантів «Рекітське сузір'я – 2021» щиросердно вітає Боюкага Мікаіллі, голова філії МАЛіЖ у Азербайджані, відомий письменник і журналіст, великий друг дітей та вчителів України.

У своєму відеозвернені він завдячує керівництву МАЛіЖ за участь школярів і студентів Азербайджану у проектах МАЛіЖ, у тому числі і Міжнародному фестивалі юних талантів «Рекітське сузір'я», у якому є чимало учасників з сонячного Азербайджану.

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі