Дитячий кіноклуб

Олеся Новосад

Від Олесі НОВОСАД – сценариста, режисера, викладача анімації в Українській академії друкарства керівника студії КіТ «На долоні», засновника і директора кіно-медіа фестивалю для молоді «Кіномаршрут» та фестивалю сценарної майстерності «КІНОСКРИПТ».

Увага! Це саме для вас, юні «кіношники», особливо для тих, що твердо вирішили ними бути. На наше прохання фахівець дитячого кіномистецтва підготувала для вас корисні методичні рекомендації, які, на наш погляд, допоможуть вам створити унікальний відеофільм, який ніхто і ніколи не створював.

Олеся НОВОСАД

Знайомтесь! Олеся НОВОСАД – сценарист, режисер, викладач анімації в Українській академії друкарства керівник студії КіТ «На долоні», засновник і директор кіно-медіа фестивалю для молоді «Кіномаршрут» та фестивалю сценарної майстерності «КІНОСКРИПТ».


Якщо вам допоможу – буду щаслива

З великою насолодою дивлюся дитяче кіно.

Світ кіно – це складний процес виробницва фільмів, але надзвичайно захопливий. Кажуть, хто хоч один раз потрапив на знімальний майданчик, буде прагнути відчути магію кінотворення впродовж життя. Зрештою, сьогодні кіновиробництво, завдяки цифровим технологіям, видається простішим з технічного боку, проте завжди треба пам'ятати, що кіно – це мистецтво. А у мистецтві є свої правила і закони, незважаючи на невгамовну творчість і талант.

Той, хто обирає шлях у велике кіно, має зрозуміти, що насамперед необхідно вивчити основи кіномистецтва до того як зняти свій дебютний фільм. А ще варто дивитися фільми, які надихають, де історія тримає з першого до останнього кадру. Ці фільми стануть першими порадниками як найкраще розказати історію, щоб глядач захопливо спостерігав за подіями, підкажуть як створити такого героя, з яким спільно емоційно можна прожити хвилини екранного часу і отримати несподівані відповіді на запитання про себе та про світ.

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі