Вільне для думок та ідей - радіо дітей

Дізнавайтесь про наступні ефіри, а також про творчі завдання які отримали наші юні кореспонденти для висвітлення різноманітних тем, інші цікавинки наших «радійників» та їх керівників.

noes radio

У такий прекрасний час різдвяних свят, коли вся сім'я зібралася разом, аби прославити народження Ісуса Христа у тісному колі найрідніших з колядкою на устах та найчистішими помислами, ми підготували для вас, наші любі радіослухачі, особливий радіо-випуск для того, щоб відсвяткувати разом різдвяні дні Божої благодаті.

wlad kaska

Незабаром у одному з випусків радіопрограми «Велика перерва» пролунає казочка про кабана, Владислава Тарчинця. Ця дика тваринка є улюблленим звіром хлопчика. Він також намалював свого героя твору. У цій же радіопрограмі головний редактор радіо МАЛіЖ Яніна Мадиняк прочитає одне із оповідань ректора МАЛіЖ – дідуся Владика Тарчинця.

Слідкуйте за новими радіопередачами, які залюбки готує редакція «Радіо МАЛіЖ».

mizhgirya mist

У смт. Міжгір'я, що на Закарпатті 15-17 жовтня відбудеться Міст творчої єдності масмедійників України «З думкою про творче юнацтво». Цей захід проводитиметься вперше за ініціативи Міжнародної Академії літератури і журналістики, радіостудії «Новий двір» м. Червонограда та підтримки Міжнародного Центру ЮНЕСКО і Львівської обласної організації Національної спілки журналістів України.

Про все це розповімо вам більш детально у найближчих випусках «Радіо МАЛіЖ».

myhajlo kot

Сьогодні, 12 вересня, ректор МАЛіЖ Василь Тарчинець зустрівся і взяв інтерв'ю для радіо МАЛіЖ у голови Правління Міжнародного Центру ЮНЕСКО Михайла Кота. Наразі воно готується до ефіру і прозвучить в одному із випусків маліжанського радіо.

Слідкуйте за нашими анонсами!

Почуємося!

 
ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі