Вільне для думок та ідей - радіо дітей

Дізнавайтесь про наступні ефіри, а також про творчі завдання які отримали наші юні кореспонденти для висвітлення різноманітних тем, інші цікавинки наших «радійників» та їх керівників.

anons wel pererwa

Незабаром до загальної уваги наших любих радіослухачів буде озвучений черговий ефір радіопрограми «Велика перерва», в якій кожен матиме змогу детально послухати живу розмову Василя Тарчинця ректора МАЛіЖу та його творчих побратимів-письменників Петра Скунця, Володимира Фединишинця та Андрія Дурунди, що є гостями і співрозовниками літературно-мистецької програми «Грані» Закарпатської обласної телерадіокомпанії.

noes radio

У такий прекрасний час різдвяних свят, коли вся сім'я зібралася разом, аби прославити народження Ісуса Христа у тісному колі найрідніших з колядкою на устах та найчистішими помислами, ми підготували для вас, наші любі радіослухачі, особливий радіо-випуск для того, щоб відсвяткувати разом різдвяні дні Божої благодаті.

wlad kaska

Незабаром у одному з випусків радіопрограми «Велика перерва» пролунає казочка про кабана, Владислава Тарчинця. Ця дика тваринка є улюблленим звіром хлопчика. Він також намалював свого героя твору. У цій же радіопрограмі головний редактор радіо МАЛіЖ Яніна Мадиняк прочитає одне із оповідань ректора МАЛіЖ – дідуся Владика Тарчинця.

Слідкуйте за новими радіопередачами, які залюбки готує редакція «Радіо МАЛіЖ».

mizhgirya mist

У смт. Міжгір'я, що на Закарпатті 15-17 жовтня відбудеться Міст творчої єдності масмедійників України «З думкою про творче юнацтво». Цей захід проводитиметься вперше за ініціативи Міжнародної Академії літератури і журналістики, радіостудії «Новий двір» м. Червонограда та підтримки Міжнародного Центру ЮНЕСКО і Львівської обласної організації Національної спілки журналістів України.

Про все це розповімо вам більш детально у найближчих випусках «Радіо МАЛіЖ».

myhajlo kot

Сьогодні, 12 вересня, ректор МАЛіЖ Василь Тарчинець зустрівся і взяв інтерв'ю для радіо МАЛіЖ у голови Правління Міжнародного Центру ЮНЕСКО Михайла Кота. Наразі воно готується до ефіру і прозвучить в одному із випусків маліжанського радіо.

Слідкуйте за нашими анонсами!

Почуємося!

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі