Ласкаво просимо на свято творчості!
1 1 1 1 1 (0 голосів)

Тут можуть бути розташовані окремі та колективні виступи юних танцюристів на різні теми, преважною є тематика щорічного фестивалю юних талантів «Рекітське сузір'я». Вік автора має бути не старше 17 років! На електронну поштову скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. слід надіслати: виступ у форматі посилання на YouTube-відео з відкритим для всіх доступом, кілька фото до танцю і короткий текст про нього. Не забудь у листі вказати, як називається твоя робота, скільки тобі років і де ти живеш.

Детальніше про умови конкурсу в номінації «Хореографія» читай у «Положенні» про Міжнародний фестиваль «Рекітське сузір'я».

1 1 1 1 1 (3 голосів)

Анастасія Кавецька

Анастасія Кавецька, 11 років, місто Слов'янськ, Слов'янське відділення МАЛіЖ «Навіяне дитинством». Захоплюється малюванням, написанням віршів, хореографією, фотографією. Вже 5 рік поспіль займається у студії східного танцю «Yalla Dance Studio» у тренера Ширіної Анастасії Вікторівни. Бере участь у фестивалі «Рекітське сузір'я – 2021» в номінації «Хореографія». Конкурсантка виконує наступні хореографічні композиції: «Ракс», «Султан» і «Контемп».

1 1 1 1 1 (1 голос)

lvivjany 2021 mazur

Польський ансамбль пісні і танцю «Львів'яни» («Lwowiacy») добре знаний в Україні та Польщі, інших країнах. Вдруге приймає участь у Міжнародному фестивалі юних талантів «Рекітське сузіря – 2021». У виконанні ансамблю пісні і танцю польські народні танці: «Мазур» та «Куявяк».

Хореограф, художній керівник-менеджер, голова Львівської міської молодіжно-дитячої організації – громадський діяч України і Польщі, співголова Міжнародного Центру «Місія Миру» Станіслав Дурис, член Правління громадської організації МАЛіЖ, координатор взаємодії МАЛіЖ з навчальними закладами Польщі.

1 1 1 1 1 (5 голосів)

Вальс «Ecos de Amor»

Привіт! Якщо Ви є учасником номінації «Хореографія» і на даний момент це читаєте, то, ймовірно, у Вас з'явилися нові конкуренти. Ми щасливі знову зустрітися на цьому чудовому сайті. Що, що? Ви нас десь бачили? Авжеж, адже ми вже брали участь у різних номінаціях фестивалю «Рекітське сузір'я – 2021». Яким Вікторія та Фодор Андрій – наш дует, раді знайомству. А зараз трохи про себе. Проживаємо в чудовому й мальовничому Королеві, що на Закарпатті. Маємо багато спільного, проте прослідковуються й деякі відмінності між нами. Хтось цікавиться музикою та рукоділлям, а дехто не уявляє своє життя без сницарства. Хто є хто – спробуйте вгадати в коментарях. Обидва цікавимося наукою, обожнюємо грати в інтелектуальні ігри, разом перемагаємо в учнівських олімпіадах, конкурсах, навіть іноді доводиться мірятися силою між собою. Але цьогоріч ми наважилися позмагатися з друзями із різних куточків планети в номінації «Хореографія», щоб продемонструвати іншим наші вміння і у цій сфері. А зараз, коли ми вже знайомі і Ви дізналися декілька цікавих фактів з нашого життя, радимо Вам переглянути і оцінити танець. До Вашої уваги вальс «Ecos de Amor».

1 1 1 1 1 (2 голосів)

iskierki 2021

Виконує дитячий ансамбль пісні і танцю «Іскерки» (Польща), художні керівники Зіновія Вевна і Габріела Лукач. Вік учасників танцювального колективу – до 12 років.

Танці подано на конкурс у номінації «Хореографія» XVIII Міжнародного фестивалю юних талантів «Рекітське сузіря – 2021» в онлайн.

1 1 1 1 1 (2 голосів)

danyjil bykonov

«Доброго дня! Я Биконов Даниїл, мені 13 років. З 6-ти років займаюсь у хореографічному колективі «Міленіум» у Теплодарському міському будинку дитячої та юнацької творчості м. Теплодар, Одеської обл.. Художній керівник зразкового колективу Ірина Кириленко. Беру участь у фестивалі «Рекітське сузір'я – 2021» у номінації «Хореографія».

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі