Ласкаво просимо на свято творчості!
1 1 1 1 1 (0 голосів)

Тут можуть бути розташовані окремі та колективні виступи юних танцюристів на різні теми, преважною є тематика щорічного фестивалю юних талантів «Рекітське сузір'я». Вік автора має бути не старше 17 років! На електронну поштову скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. слід надіслати: виступ у форматі посилання на YouTube-відео з відкритим для всіх доступом, кілька фото до танцю і короткий текст про нього. Не забудь у листі вказати, як називається твоя робота, скільки тобі років і де ти живеш.

Детальніше про умови конкурсу в номінації «Хореографія» читай у «Положенні» про Міжнародний фестиваль «Рекітське сузір'я».

1 1 1 1 1 (4 голосів)

rumunija apshytsia1

Дитячий фольклорний колектив «Апшиця», керівники Лаврюк Марія та Влад Лучіана презентують на XVII Міжнародному фестивалі юних талантів «Рекітське сузір'я» букет румунських народних танців.

1 1 1 1 1 (6 голосів)

Таїсія Ярошенко

«Ярошенко Таїсія, 14 років, живу в місті Теплодар Одеської області. Моє хоббі – танці, фото, відеомонтаж. Приймаю активну участь в житті класа, школи, міста».

1 1 1 1 1 (29 голосів)

Каріна та Крістіна Товтин

«Усім привіт! Ми – сестри Крістіна та Каріна Товтин, навчаємось на факультеті Міжнародних економічних відносин. Ми танцюємо вже понад 6-ти років. Ми самостійно придумовуємо танці, вчимо інших та виступаємо на багатьох святах. На жаль, під час карантину ми не змогли зібратися повним колективом, але хотіли б все ж таки показати Вам наш танець, від колективу «KrisKar» (Kristina and Karina).

Жанр танцю – диско, кількісний склад – 20. Постановники – Каріна&Крістіна Товтин.

Приймаємо участь у цій номінації вперше, тому трішки хвилюємось, але маємо надію, що наш матеріал Вам сподобається!»

1 1 1 1 1 (52 голосів)

Інна Агій

«Привіт із мальовничого Королева! Мене звати Інна. Мені 9 років. Моє хобі – танці! Для мене життя – це танець! Навіть не уявляю себе, без нього. Я завжди в русі, завжди подорожую! Це так цікаво. Танцюйте і ви! Отримуйте задоволення від того, що ви робите. Повірте, немає таких людей, які не вміють танцювати. Спробуйте, у вас обов'язково вийде. І, може, у когось танець стане частиною життя. Танцюй, щоб жити!»

1 1 1 1 1 (1 голос)

lwowiacy polonez1

Польський ансамбль пісні і танцю «Львів'яни» («Lwowiacy») добре знаний в Україні та Польщі, інших країнах. У виконанні ансамблю польський народний танець «Полонез», музика композитора Войцеха Кіляра з кінофільму «Пан Тадеуш», автор Адам Міцкевич. Хореограф, художній керівник-менеджер, голова Львівської міської молодіжно-дитячої організації – громадський діяч України і Польщі, співголова Міжнародного Центру «Місія Миру» Станіслав Дурис.

 
ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі