muchailo kot

Михайло КОТ – голова Міжнародного Центру
впровадження програм ЮНЕСКО

МИ ГОТОВІ ДО СПІВПРАЦІ!

На нашому інформаційному ресурсі довідаєтеся про діяльність Міжнародного Центру впровадження програм ЮНЕСКО. Про керівний склад, основні напрямки роботи, проекти і програми, актуальні новини, коментарі, а також про цікаві ініціативи та нові проекти наших партнерів.

Міжнародний Центр впровадження програм ЮНЕСКО є вільним у виборі напрямків своєї діяльності та діє на засадах добровільності, самоврядності, прозорості, відкритості та публічності.

Ми завжди у пошуку нових ініціатив та проектів, які готові підтримувати і втілювати їх життя разом із вами.

Нашою головною метою і напрямками діяльності є сприяння ЮНЕСКО у зміцненні миру та безпеки, всебічна підтримка культурних та освітніх програм, громадських формувань, друкованих та електронних засобів масової інформації, духовних надбань, навколишнього середовища, архітектурних споруд, етнографії, живопису, народних ремесел, літератури, мистецтва, науки, кінематографії, авторських винаходів забезпечення поваги та справедливості, законності, прав і свобод людини, проголошених у Статуті Організації Об'єднаних Націй, захист спільних інтересів членів Міжнародного Центру впровадження програм ЮНЕСКО.

Пріоритетні напрямки діяльності:

  • вивчення демократичних тенденцій у розвинутих країнах світу, ділового етикету, основ міжнародних відносин, встановлення та розвиток міжнародних зв'язків та розширення контактів;
  • участь у дослідженні екологічних глобальних та локальних катастроф, стану забруднення навколишнього середовища, пошук шляхів поліпшення екологічної ситуації на всіх рівнях у тому числі й міжнародному;
  • участь у вихованні дітей та юнацтва в дусі миру і демократії, реалізації національної молодіжної політики, підтримці молодіжних організацій та об'єднань, асоціацій і товариств задля збереження миру.

Впевнений у тому, що тісна співпраця із різними міжнародними інституціями влади і громадськими формуваннями – наш успіх.

 
ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Новини МЦВП ЮНЕСКО

staro epigon

Запрошуємо до участі у ІІІ відкритій Міжнародній конференції

24 січня 2021

ОС «Міжнародна наукова школа універсології»
Міжнародний Центр впровадження програм ЮНЕСКО
...

azeduazzz

Про діяльність Міжнародного центру впровадження програм ЮНЕСКО знають в Азербайджані

24 січня 2021

Мікаіллі БОЮКАГА Голова філії Міжнародної академії літератури і журналістики в Азербайджані,...

oon prapor

75 років з дня заснування ООН

11 січня 2021

Урочиста віртуальна дистанційна академія з нагоди 75 років з дня заснування Організації...