Поінформуємо вас про найактуальніше і цікаве. Словом, про все, що відбуввається у Міжнародному Центрі впровадження програм ЮНЕСКО, у тому числі і наших українських і міжнародних партнерів.

soll lviv 3

У Львівській опері напередодні Різдва Христового і Нового 2023 року відбувся концерт учнів Львівської хореографічної школи ( директор Рижий В.М).

Дивіться і насолоджуйтеся новорічним концертом!

soll lviv 2

Можна впевнено сказати, що  підсумок 2022 року - це святковий концерт учнів та викладачів Львівської хореографічної школи  у Львівській національній опері - «Шлях до мрії».

Юні танцюристи творять свою історію творчого шляху, ставлять амбітну мету, живуть мрією і зрештою досягають висот.

Велика подяка всім причетним до цього чудового  заходу: дирекції хореографічної школи, педагогам, концертмейстерам, учням (1-7 класів) та їх батькам, а також солістам балету Львівської національної опери (Андрій Михаліха, Арсен Марусенко, Романа Думанська, Анастасія Бондар, Роксоляна Іскра, Сергій Ломовицький).

Слова вдячності  за підтримку та гостинність дирекція Львівської хореографічної школи, в особі її директора Рижого Віталія Миколайовича, висловлює Львівському Національному Академічному театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької.

І звісно низький уклін воїнам Збройних Сил України, бо саме в їхніх руках майбутнє наших дітей.

Концерт на великій сцені Львівської опери підготували та провели:

soll lvivЗаслужена артистка України Ельза Старікова

Викладачі:

Олена Барер
Роксолана Мокрій
Тетяна Роздобудько
Наталія Смут
Ніель Товстанова


Концертмейстери:

Ніна Мервінська
Наталія Зікрач-Різник
Рената Терлецька
Алла Трепліна
Ольга Яворська
Ведуча концерту: Оксана Сивохіп
Ведучий режисер: Оксана Голованова

Відео, монтаж і фото Леоніда Рома

Редакція веб-ресурсу Міжнародного Центру впровадження програм ЮНЕСКО вітає організаторів і учасників  новорічного концерту «Шлях до мрії» і бажає нових успіхів у навчанні і творчості на мистецькій ниві у Новому 2023 році.

З Різдвом Христовим та Новим роком!

Прес-центр Міжнародного Центру
впровадження програм ЮНЕСКО

kolping gryppa

With the approval and invitation of Jozef Sikorski, coordinator of the campaign "Solidarity with Ukraine", which has been implemented by the Foundation of the Work of Kolping in Poland since February 2022, he had an official meeting with Vasyl Tarchynets - Deputy Chairman of the Board of the International Center for UNESCO Programs Promoting.

jjud krakow duplom

jjud krakow duplom 1At a specified time in the center of the Jewish community in Krakow, Ukrainians who temporarily left their homes and found shelter in Poland can receive food, clothing and personal hygiene products.

odecca praporr

20 лютого в Одесі від Соборної площі о 12:00 розпочалася патріотична хода – Марш Єднання. Тисячі одеситів вийшли з прапорами, плакатами, транспарантами. До них приєдналися люди з інших міст і сіл Одеської області.

monastur derman

Я дуже щаслива і радію з того, що на своїй життєвій ниві зустріла  чудову людину – настоятельницю Дерманського жіночого монастиря ігуменю Вероніку (Зощук), яка несе свій послух в цій обителі з моменту її сучасного  відродження. А минуло  уже 30 років. І зараз не припиняються  роботи  по відновленню стародавньої духовної святині.

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Новини МЦВП ЮНЕСКО

soll lviv 3

Новорічний концерт «Шлях до мрії»

30 грудня 2022

У Львівській опері напередодні Різдва Христового і Нового 2023 року відбувся концерт учнів...

kolping gryppa

Thanks for the cooperation and help!

13 жовтня 2022

With the approval and invitation of Jozef Sikorski, coordinator of the campaign "Solidarity...

jjud krakow duplom

Awards for charity

25 вересня 2022

At a specified time in the center of the Jewish community in Krakow, Ukrainians who temporarily...