Поінформуємо вас про найактуальніше і цікаве. Словом, про все, що відбуввається у Міжнародному Центрі впровадження програм ЮНЕСКО, у тому числі і наших українських і міжнародних партнерів.

makiw teatraaa

За ініціативи та сприяння координатора проєкту Юзефа Сікорського у гірському місті Макові-Підхалянському – Центрі культури, відкриття якого відбулося нещодавно, проведено благодійну акцію «Зелена ініціатива». Організаторів та учасників вітав бурмістр Павел Сала,  міський староста Йозеф Балас, голова  міської фундації «Родина Кольпінга»  Божена Воядула.

Символічно, що в цей день, вперше на великій сцені Центру культури  зі спектаклем «Екосистема» виступили актори театру «АБРА», який діє при  фундації «Родина Кольпінга в Кракові».

Witanna starosta suski Jozef Balos

Witanna Krzysztof Wolski

Witanna Jizef Sikorski

 

 

kolping adr odun

За участю працівників та активістів  фундації Кольпінга в Кракові cтворюється новий відеофільм.

a oborina teslugiw

Після чималих перешкод, тіло Ангеліни Оборіної з Чехії, доправлено  до України. Про це разом з її донькою Ларисою, подбав  брат Костянтин. Наразі наш проректор і академік Ангеліна Оборіна знаходиться серед рідних і близьких їй людей – селі Теслугові, Радивиліської ОТГ, Рівненської області. У всіх хто бажає є можливість, сьогодні, 3 травня попрощатися з нею.

duplom karitas

Дипломом Міжнародного Центру ЮНЕСКО і Міжнародної Академії літератури і журналістики відзначено Центр допомоги Мігрантам і переміщеним особам  Карітасу Краківської Архідієцезії за широкий спектр надання гуманітарної допомоги: одяг, продукти харчування, коштів на придбання медикаментів, українцям, які тимчасово мешкають в Кракові і долають нелегкі часи – війни на теренах України.

archibratstwo miloserdja krakow

Грамотою Міжнародного Центру ЮНЕСКО і Міжнародної Академії літератури і журналістики відзначено Архібратство Милосердя в  Кракові за всебічну підтримку і допомогу українцям, які тимчасово мешкають в Кракові за умов війни на теренах України.

Високу нагороду керівнику Архібратства Милосердя в Кракові урочисто вручить Василь Тарчинець, заступник голови Правління Міжнародного Центру ЮНЕСКО, Ректор Міжнародної академії літератури і журналістики, письменник, Головний редактор журналу «Країна талантів» для дітей та юнацтва.

Прес-служба Міжнародного Центру ЮНЕСКО

Arcybractwo Miłosierdzia w Krakowie otrzymało certyfikat Międzynarodowego Centrum UNESCO oraz Międzynarodowej Akademii Literatury i Dziennikarstwa za wszechstronne wsparcie i pomoc Ukraińcom przebywającym czasowo w Krakowie w związku z wojną na terytorium Ukrainy.

Wasyl Tarczyniec, Wiceprezes Zarządu Międzynarodowego Centrum UNESCO, Rektor Międzynarodowej Akademii Literatury i Dziennikarstwa, pisarz, Redaktor Naczelny czasopisma dla dzieci i młodzieży „Kraj Talentów” uroczyście wręczy wysoką nagrodę  do szefa Arcybractwa Miłosierdzia w Krakowie.

Serwis prasowy Międzynarodowego Centrum UNESCO

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Новини МЦВП ЮНЕСКО

makiw teatraaa

Зелена ініціатива у Макові-Підхалянському Zielona inicjatywa w Makowie Podgalańskim

29 червня 2023

За ініціативи та сприяння координатора проєкту Юзефа Сікорського у гірському місті...

fest 2023

Положення про Міжнародний Фестиваль юних талантів

12 червня 2023

Міжнародний фестиваль юних талантів "Рекітське сузір'я" набув постійне членство у Міжнародному...

kolping adr odun

На зйомках відеофільму

06 червня 2023

За участю працівників та активістів  фундації Кольпінга в Кракові cтворюється новий відеофільм.

...