Про нові ідеї, проекти, місії, акції Правління Міжнародного Центру впровадження програм ЮНЕСКО та наших партнерів.

fest 2023

Міжнародний фестиваль юних талантів "Рекітське сузір'я" набув постійне членство у Міжнародному Центрі впровадження програм ЮНЕСКО. Проводиться щороку, керується у своїй діяльності чинним законодавством України, Статутом МАЛіЖ та Положенням про фестиваль, іншими нормативно-правовими документами у тому числі і МЦВП ЮНЕСКО.

Розташовуємо на сайті Міжнародного Центру впровадження програм ЮНЕСКО повний текст Положення, яким слід керуватися у організаційно-творчій діяльності.

Висловлюємо подяку організаторам Фестивалю і запевняємо Вас у нашій постійній підтримці.

ВИКАЧАТИ повний текст Положення у новій редакції

lizey werch

Навчальний заклад розпочав свою історію у червні 1966 р. Пережив кілька етапів реорганізації, внаслідок останньої з 1 вересня 2003 р. отримав статус професійного ліцею.

У 90-х рр. у зв’язку з економічною кризою та ліквідацією підприємств військово-промислового комплексу на території області та району різко зменшилась потреба в кваліфікованих робітниках цієї галузі, разом з цим –  відсутність належного фінансування, фізично та морально застаріла навчально-матеріальна база.

Стаття присвячена огляду освітніх можливостей віртуальної екскурсії. У статті зроблено спробу розглянути методичні аспекти застосування віртуальної екскурсії вчителями в освітньо-виховному процесі. Розглянуто особливості створення та проведення віртуальних екскурсій. Подано огляд тематичних сервісів і проектів Google. У статті описано використання основних сервісів Інтернет у процесі підготовки і проведення уроків української мови та літератури у загальноосвітніх навчальних закладах, описані їх переваги та недоліки.

Медійники України зберуться за «круглим столом» на Закарпатті, обговорять напрямки подальшої організаційної і творчої діяльності, визначаться із керівним громадським органом медійників, внесуть кандидатури до новоутвореного громадського об'єднання, а також обговорять низку актуальних питань. Захід проводиться за підтримки МЦ ЮНЕСКО.

Щорічний Міжнародний фестиваль юних талантів «Рекітське сузір'я» проводиться за підтримки МЦ ЮНЕСКО у смт. Міжгір'я, на базі Міжгірського професійного ліцею, вул. Шевченка 18. Презентуємо «Положення» про наш партнерський фестиваль.

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Новини МЦВП ЮНЕСКО

makiw teatraaa

Зелена ініціатива у Макові-Підхалянському Zielona inicjatywa w Makowie Podgalańskim

29 червня 2023

За ініціативи та сприяння координатора проєкту Юзефа Сікорського у гірському місті...

fest 2023

Положення про Міжнародний Фестиваль юних талантів

12 червня 2023

Міжнародний фестиваль юних талантів "Рекітське сузір'я" набув постійне членство у Міжнародному...

kolping adr odun

На зйомках відеофільму

06 червня 2023

За участю працівників та активістів  фундації Кольпінга в Кракові cтворюється новий відеофільм.

...