Творча лабораторія дітей та юнацтва
1 1 1 1 1 (0 голосів)

maria moroz 13 rokiv

Місце для індивідуального та колективного відпочинку, створення й розгадування кросвордів, спортивних змагань, творчих зустрічей біля ватри, розучування старовинних пісень і танців, музикування на старовинних і національних інструментах – цимбалах, трембіті, бандурі, дримбі, тощо; відтворення забутих народних ремесел, лозоплетіння, вишивки, гончарства.

1 1 1 1 1 (1 голос)

lesja maksum kolomiyka

У різних жанрах  випробує себе наша юна колега Леся Максим з села Яблунівка, що на Хустщині. На цей раз до нашої редакції вона надіслали коломийки у її виконанні, які подає на конкурс журі у номінації «Етнографія народні промисли і традиції.

ДИВИТИСЯ і СЛУХАТИ

1 1 1 1 1 (1 голос)

a wideo krakiv

Позашкільний навчальний заклад щоденно  відкриває широко двері для школярів та юнацтва, які мають унікальні можливості для розкриття талантів. Разом із польськими дітьми тут займаються і українські школярі.

ДИВИТИСЯ

1 1 1 1 1 (4 голосів)

a mama molutwa

Мама – це світлий промінчик в житті, Мама – це допомога у складних ситуаціях, Мама – це підтримка, Мама – це серцебиття в домі; і без неї, здається, серце не пульсує…

1 1 1 1 1 (2 голосів)

a sofija soroka

Софія  Сорока вступила до Національного університету Шевченка у Києві. Талановита акторка, кореспондентка Міжнародної академії літератури і журналістики. Також неодноразова учасниця Міжнародного фестивалю юних талантів  ,,Рекітське сузір'я,, в номінації проза, журналістики.

На даний час продовжує творчо зростати, навчатися та готується до цьогорічної участі у міжнародному форумі юних талантів України та світу.
Щасти тобі, Софійко.

ДИВИТИСЯ

МАЛіЖ_Інформ

1 1 1 1 1 (2 голосів)

a antos beresuk

 Антось Березюк разом з дівчатками виступає на концерті для дітей України у будинку культури м. Любань. Поетичними рядками на цю подію відгукнулася Ангеліна ОБОРІНА, проректор і академік МАЛіЖ, поетеса, лауреатка Міжнародної літературної премії «Кредо Франка».

ДИВИТИСЯ

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі