Бібліотека дитячих творів

Спочатку було Слово

Ви написали чудову поезію, прозовий твір, казку, фантастику і навіть повість, а може, пісню, поему, оду або сонату, але не знаєте, де і як її опублікувати? У такому випадку вам сюди – в «Бібліотеку» нашого читально-мистецького залу веб-порталу МАЛіЖ «Планета творчості». Відтак ваші творчі скарби побачать і прочитають сотні, тисячі відвідувачів не тільки в Україні, але й за кордоном. Веб-бібліотека – це безмежна і надзвичайна енциклопедія – каталог творів, написаних школярами.

АЛЕ! Автор повинен бути не старше 18 років!

Усі права на опубліковані твори охороняються відповідно до законодавства, у тому числі законом «Про авторське право і суміжні права». Використання опублікованих у нас творів заборонено без письмового дозволу на те автора твору.

У «Читально-мистецькому залі» нашого веб-ресурсу не тільки «Бібліотека»!

На сторінці «Творча майстерня» – рецензії письменників на твори дітей, що опубліковані в бібліотеці веб-порталу МАЛіЖ, огляди випусків журналу «Країна таланів», авторських та колективних книг, інших видань, у тому числі і електронних.

На сторінці «Поради фахівців» зібрані корисні, дружні поради професійних письменників, журналістів, керівників відділень, філій та осередків МАЛіЖ авторам початківцям, а також інтерв'ю з відомими особистостями.

На сторінці «Грона калинові» за колективним рішенням коментаторів-оглядачів веб-порталу МАЛіЖ найкращі твори можуть бути опубліковані у електронній колективній книзі "Грона калинові"  вибраних творів дітей  дітей та юнацтва, членів МАЛіЖ та їх наставників.

noteТворча майстерня

Нове у творчій майстерні

isaewits iwan

Кілька сходинок до літературної творчості

29 жовтня 2020

Про коментатора-оглядача МАЛіЖ

Ісає́вич Іва́н Іва́нович (нар. 12 березня 1947 р., с....

peroПоради фахівців
Василь Тарчинець

Кiлька порад для хлоп'ят i дiвчат

15 травня 2019

«Якщо ви вважаєте, що творча праця не потребує особливих зусиль – помиляєтесь».

...

bookКнига вибраних творів
«Грона калинові»
Колективна книга вибраних творів дітей та юнацтва, членів МАЛіЖ та їх наставників. До книги, за колективним рішенням коментаторів-оглядачів веб-порталу МАЛіЖ, можуть бути додані найкращі поетичні і прозові твори.

Коментарі