Вільне для думок та ідей - радіо дітей

«Радіо МАЛіЖ» є структурним підрозділом Міжнародної академії літератури і журналістики. МАЛіЖ – це країна юних талантів, яка має свого Президента, Парламент, Символіку, Статут, інші нормативно-правові документи. А головне – прагнення зробити світ добрішим, подолати зло і зберегти мир на нашій квітучій Землі. Ласкаво запрошуємо вас у дивовижну країну юних талантів!

Радіопередачі створюють діти разом з їх наставниками, вони здійснюють запис і монтаж, набувають теоретичних и практичних знань для роботи на радіо.

Якщо ти бажаєш долучитися до нашої команди у створенні радіопрограм, або допомогти нашому проекту, тобі слід зареєструватися на сайті Міжнародної академії літератури і журналістики і звернутися до головного редактора радіостанції Сергія Боднарука або до чергового адміністратора нашого веб-ресурсу. Ми завжди раді тобі допомогти!

Редакція «Радіо МАЛіЖ»

 

ТВОРЧИЙ КОЛЕКТИВ «РАДІО МАЛіЖ»


Сергій Бондарук

Сергій БОНДАРУК
Головний редактор «Радіо МАЛіЖ».

В його обов'язки входить творчий контроль над програмами і загальне керівництво колективом редакції. Саме він вирішує долю будь якого надісланого на його адресу матеріалу. Має право відхилити той чи інший матеріал, зробити зауваження і пропозиції щодо доопрацювання, або зовсім відхилити його від ефіру у разі, якщо він не відповідає вимогам нашого спільного, творчого проекту і правилам нашого веб-ресурсу, читайте тут: «Наші правила». Головний редактор вирішує усі питання, що пов'язанні з роботою нашого радіо, зокрема, створює кореспондентську мережу із числа юних радіожурналістів, рекомендує ректору МАЛіЖ для призначення редакторів радіопрограм, відповідає за технічний супровід ефіру, взаємодіє із керівниками зарубіжних філій, відділень МАЛіЖ, складає план ефірів МАЛіЖ.

Матеріали слід надсилати на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до головного редактора радіостанції МАЛіЖ Сергія БОНДАРУКУ або до чергового адміністратора нашого веб-ресурсу. Ми завжди раді тобі допомогти!

 
ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі