Вільне для думок та ідей - радіо дітей

«Радіо МАЛіЖ» є структурним підрозділом Міжнародної академії літератури і журналістики. МАЛіЖ – це країна юних талантів, яка має електронні та друковані засоби масової інформаціяї, Редакції, Символіку, Статут, інші нормативно-правові документи. А головне – прагнення зробити світ добрішим, подолати зло і зберегти мир на нашій квітучій Землі. Ласкаво запрошуємо вас у дивовижну країну юних талантів!

Радіопередачі створюють діти разом з їх наставниками, вони здійснюють запис і монтаж, набувають теоретичних и практичних знань для роботи на радіо.

Якщо ти бажаєш долучитися до нашої команди у створенні радіопрограм, або допомогти нашому проекту, тобі слід зареєструватися на сайті Міжнародної академії літератури і журналістики і звернутися до головного редактора радіостанції Яніни Мадиняк, її заступниці Юлії Тацинець, або до чергового адміністратора нашого веб-ресурсу. Ми завжди на зв'язку – готові допомогти!

Редакція «Радіо МАЛіЖ»

 

ТВОРЧИЙ КОЛЕКТИВ «РАДІО МАЛіЖ»


Яніна Мадиняк

Яніна МАДИНЯК
Головний редактор «Радіо МАЛіЖ».

Її безпосередніми обов'язками є тьютор-контроль юних маліжан у їхніх творчих спробах і загальне керівництво колективом редакції. Саме Яніна, незважаючи на досить юний вік, корегує, дає поради щодо публікації або ж застерігає про використання тих чи інших матеріалів у радіопередачах. Працюю під керівництвом ректора МАЛіЖ.

Може зробити зауваження і пропозиції щодо доопрацювання, або й зовсім відхилити ту чи іншу радіопередачу від ефіру у разі, якщо вони не відповідають вимогам нашого спільного, творчого проекту і правилам веб-ресурсу МАЛіЖ (читайте тут: «Наші правила»). Саме головний редактор здійснює монтаж радіопередач й відповідає за створення кореспондентських пунктів «Радіо МАЛіЖ» у філіях, відділеннях та осередках як в межах нашої держави, так і за кордоном. Окрім того, вона рекомендує ректору МАЛіЖ для призначення редакторів радіопрограм, надає пропозиції щодо заохочення активних авторів, відповідає за технічний супровід ефіру, а також розташовує радіопередачі на веб-ресурсі МАЛіЖ.

Матеріали слід надсилати на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. головному редактору «Радіо МАЛіЖ» Яніні Мадиняк, або ж її заступниці Юлії Тацинець – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ми завжди раді тобі допомогти!

 


Юлія Тацинець

Юлія ТАЦИНЕЦЬ
Заступник головного редактора «Радіо МАЛіЖ».

У коло її обов'язків входить планування випуску передач за графіком та узгодження його з головним редактором радіо МАЛіЖ, спільний монтаж радіоефірів разом із головним редактором, оформлення заставок і створення логотипів, допомога у долученні до роботи у радіостудії юних журналістів. Працює під керівництвом головного редактора «Радіо МАЛіЖ».

Крім цього, Юлія має право переймати усі обов'язки та повноваження головного редактора у час її відсутності, співпрацювати з кореспондентськими пунктами «Радіо МАЛіЖ» у філіях, відділеннях та осередках як в межах нашої держави, так і за кордоном, допомагати у виборі редакторів радіопрограм, надає пропозиції щодо заохочення активних авторів, а також розташовує радіопередачі на веб-ресурсі МАЛіЖ.

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі