Ласкаво просимо на свято творчості!

ekskursii

Помандруймо разом Срібною землею – мальовничою Міжгірщиною, батьківщиною Міжнародної академії літератури і журналістики та її Фестивалю, іншими містами Закарпаття. Відвідаймо музеї – відкриймо для себе незабутні сторінки минувшини й сучасності. Маєте чудову нагоду побувати в інших містах України та зарубіжжя.

Izmayil logooIzmail flagg

Запрошуємо Вас, разом із нашими новими партнерами Ізмаїльського державного гуманітарного університету та його ректором, професором Ярославом Валерійовичем Кічуком здійснити екскурсію чудовим містом у якому живуть представники багатьох народів.

kurgisia gerb praporkurgisia zentru

Кирги́зька Респу́бліка – держава в Центральній Азії, яка межує на півночі з Казахстаном, на заході з Узбекистаном, на півдні – Таджикистаном, на сході – з Китаєм. Столиця і найбільше місто – Бішкек.

Наші партнери Міжнародного університету науки і бізнесу разом з його засновником Асаналієвим Нургали Сагинбековичом запрошують на віртуальну екскурсію у його країну сонця і квітів – Киргизстан.

ekskurs poltava2

Усім привіт! Я – Олексій Троцький, мені 13 років, живу у мальовничій Полтаві, є членом літературної студії «Перевесло». Моє відео для вас!

Полтава – зелене, мальовниче, історичне, величне місто. У ньому багато цікавих та визначних місць: храми, історичні будівлі, парки, пам'ятники, алеї. Місто має дуже багату історію. Про неї розповідає Краєзнавчий музей імені В. Кричевського. Це рідне місто відомого українського письменника Івана Петровича Котляревського. У цьому відео я розповідаю про декілька визначних місць мого рідного міста.

Насолоджуйтеся прогулянкою!

ekskurs lviv1

Пропонуємо вам переглянути слайдшоу «Сім чудес Львова», основою для якого стала однойменна екскурсія, що включає в себе наступні визначні пам'ятки Львова: Будинок Вчених, церкву Св. Юра, церкву Св. Андрія, каплицю Боїмів, Оперний театр, вежу Корнякта, палац Потоцьких. Авторка слайдшоу – фотограф Ірина Матренко. Пісня про Львів – гурт «Пікардійська терція».

Ласкаво просимо до Львова!

Мука́чево – місто між чернечою і замковою горою, між монастирем і замком Паланок, місто з 1123-річною історією!

ekskurs mukachevo1

У Мукачеві на Закарпатті під час загальнонаціонального карантину вирішили показати місто туристам за допомогою віртуальної екскурсії. Відповідне відео виклав на своєму YouTube-каналі мукачівський гід Максим Адаменко.

«Мукачево – місто між чернечою і замковою горою, між монастирем і замком Паланок, місто з 1123-річною історією! Замок закривається на карантин, але я встиг відзняти для вас невеличку віртуальну екскурсію (більше оглядову, ніж історичну) про Мукачево і околиці», – написав Адаменко.

Так, за допомогою 6-хвилинного відео можна дізнатися про історію древнього Мукачівського Свято-Миколаївського монастиря та одного з центрів політичного життя краю минулих століть – замку Паланок.

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі