Ласкаво просимо на свято творчості!

ekskursii

Помандруймо разом Срібною землею – мальовничою Міжгірщиною, батьківщиною Міжнародної академії літератури і журналістики та її Фестивалю, іншими містами Закарпаття. Відвідаймо музеї – відкриймо для себе незабутні сторінки минувшини й сучасності. Маєте чудову нагоду побувати в інших містах України та зарубіжжя.

ekskurs poltava2

Усім привіт! Я – Олексій Троцький, мені 13 років, живу у мальовничій Полтаві, є членом літературної студії «Перевесло». Моє відео для вас!

Полтава – зелене, мальовниче, історичне, величне місто. У ньому багато цікавих та визначних місць: храми, історичні будівлі, парки, пам'ятники, алеї. Місто має дуже багату історію. Про неї розповідає Краєзнавчий музей імені В. Кричевського. Це рідне місто відомого українського письменника Івана Петровича Котляревського. У цьому відео я розповідаю про декілька визначних місць мого рідного міста.

Насолоджуйтеся прогулянкою!

ekskurs lviv1

Пропонуємо вам переглянути слайдшоу «Сім чудес Львова», основою для якого стала однойменна екскурсія, що включає в себе наступні визначні пам'ятки Львова: Будинок Вчених, церкву Св. Юра, церкву Св. Андрія, каплицю Боїмів, Оперний театр, вежу Корнякта, палац Потоцьких. Авторка слайдшоу – фотограф Ірина Матренко. Пісня про Львів – гурт «Пікардійська терція».

Ласкаво просимо до Львова!

Мука́чево – місто між чернечою і замковою горою, між монастирем і замком Паланок, місто з 1123-річною історією!

ekskurs mukachevo1

У Мукачеві на Закарпатті під час загальнонаціонального карантину вирішили показати місто туристам за допомогою віртуальної екскурсії. Відповідне відео виклав на своєму YouTube-каналі мукачівський гід Максим Адаменко.

«Мукачево – місто між чернечою і замковою горою, між монастирем і замком Паланок, місто з 1123-річною історією! Замок закривається на карантин, але я встиг відзняти для вас невеличку віртуальну екскурсію (більше оглядову, ніж історичну) про Мукачево і околиці», – написав Адаменко.

Так, за допомогою 6-хвилинного відео можна дізнатися про історію древнього Мукачівського Свято-Миколаївського монастиря та одного з центрів політичного життя краю минулих століть – замку Паланок.

ekskurs baku1

Багато красивих міст є на світовій карті. Серед них сонячне і квітуче місто Баку – столиця Азербайджанської Республіки, найбільший промисловий, економічний, і науково-технічний центр Південного Кавказу, а також найбільший порт на Каспійському морі і найбільше місто Кавказі.

Площа міста становить 2130 км. Баку розташований на південному березі Апшеронського півострова. Місто за своєю давниною, величиною території та чисельністю населення є одним із старовинних і найбільших міст Сходу. З населенням Апшеронського півострова населення агломерації становить 2 545,6 тис. жителів. Баку удостоєний в 2010 році програмою (ООН) з довкілля (UNEP), звання одного з головних міст по проведенню Всесвітнього дня довкілля.

У місті Баку успішно діє філія Міжнародної академії літератури журналістики, яку очолює Боюкага Мікаіллі, відомий письменник і журналіст, керівник кореспондентського пункту науково-правничої газети «Акцент» в Азербайджані.

ekskurs paryzh

Це місто вражає перш за все своїми контрастами. Тут дуже дорого, але на це не зважають мільйони туристів, які щороку відвідують столицю Франції. Париж дивний, самобутній, і щоб його зрозуміти та полюбити, іноді не достатньо одного погляду. Подорож унікальним містом – просто зараз.

 
ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі