Ласкаво просимо на свято творчості!

kurgisia gerb praporkurgisia zentru

Кирги́зька Респу́бліка – держава в Центральній Азії, яка межує на півночі з Казахстаном, на заході з Узбекистаном, на півдні – Таджикистаном, на сході – з Китаєм. Столиця і найбільше місто – Бішкек.

Наші партнери Міжнародного університету науки і бізнесу разом з його засновником Асаналієвим Нургали Сагинбековичом запрошують на віртуальну екскурсію у його країну сонця і квітів – Киргизстан.

kurgisia zentr

Історія території Киргизстану налічує понад 2000 років, охоплюючи найрізноманітніші культури та імперії. Незважаючи на географічну ізольованість через високогірну місцевість (власне, це й допомогло країні зберегти свою древню культуру), Киргизстан історично перебував на перехресті кількох великих цивілізацій як частина Великого шовкового шляху та інших комерційних і культурних маршрутів. Киргизстанська територія здавна населялася незалежними племенами і кланами, проте Киргизстан періодично потрапляв під іноземне панування і досяг суверенітету як національна держава тільки після розпаду Радянського Союзу в 1991 р.

З моменту здобуття незалежності Киргизстан був офіційно унітарною парламентською республікою, хоча, як і раніше, пережив етнічні конфлікти, бунти, економічні проблеми, перехідні та перехідні уряди.

Етнічні киргизи становлять більшість у країні з 5,7 млн осіб, національні меншини складаються з узбеків і росіян. Державна мова, киргизька, тісно пов'язана з іншими тюркськими мовами, російська має офіційний статус. Більшість населення (64%) — мусульмани.

Коментарі  

taras2504
+4 #3 taras2504 04.02.2022, 15:29
Хай сяє сонце і панує мир!
Oborina
+6 #2 Oborina 04.02.2022, 11:35
Кому повезло, то це мені, бо я жила в Алма-Аті 10 років(Казахстан ).
Часто відпочивала в Киргизії на озері Іссак-Куль. Там познайомилася з космонавтом Леоновим. Купалися в озері. Озеро безтічне, розташовне на висоті 1608 м; площа 6,2 тис. км², глибина до 668 м;
rektor-malig
+7 #1 rektor-malig 03.02.2022, 18:36
У кожного народу своя історія і культура. Подивившись це відео будемо більше знати про Киргизську Республіку, а можливо комусь поталанить там побувати.

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі