Ласкаво просимо на свято творчості!
1 1 1 1 1 (0 голосів)

Тут можуть розташовувати авторські художні фото юні фотомитці. Фото, які не відповідають жанру, не розташовуються. Вік автора має бути не старше 17 років! Не забудь у листі вказати, як називається твоя робота, скільки тобі років і де ти живеш. Це важливо! Приймається не більше 5 фото від одного автора. Художні фотографії мають бути якісними – чіткі й акуратні, як у кольоровому, так і у чорно-білому виконанні, у форматі JPG. Розмір не більше 1000 ✕ 1000 px! Роботи слід надсилати на електронну поштову скриньку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Детальніше про умови конкурсу в номінації «Художнє фото» читай у «Положенні» про Міжнародний фестиваль «Рекітське сузір'я».

1 1 1 1 1 (1 голос)

Liliia Miklovsh

Я, Мікловш Лілія,мені 11 років, проживаю в українському мальовничому селі Закарпаття. Вперше хочу прийняти участь у цьому Міжнародному фестивалі «Рекітське сузір'я - 2022», про який мені розповіла моя однокласниця Леся.

 

 

 

 

 

 

 

 

1 1 1 1 1 (1 голос)

Lesia Maksym

Мене звати Леся Максим, мені 11 років. Дуже люблю фотографувати - це ще одне з моїх захоплень. Беру участь у фестивалі «Рекітське сузір'я – 2022" в різних номінціях. Всім учасникам бажаю успіху!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
1 1 1 1 1 (1 голос)

Валерія Форостяк

«Добрий день! Мене звати Форостяк Валерія, мені 15 років. Проживаю в мальовничому місті – Мукачево. Я членкиня Мукачівського відділення-філії МАЛіЖ. Люблю находити красу в маленьких буденних речах та фотографувати їх. Також захоплююся писати різні статті на цікаві й актуальні теми. Беру участь у фестивалі «Рекітське сузір'я – 2021» в номінаціях «Журналістика», «Художнє фото» та «Поезія».

1 1 1 1 1 (3 голосів)

Єва Войтик

«Мене звуть Войтик Єва. 30 травня мені виповнилося 8 років. Беру участь у XVIII Міжнародному фестивалі юних талантів «Рекітське сузір'я» у номінації «Художнє фото», а ще – «Кіно та медіа».

1 1 1 1 1 (2 голосів)

Олексій Мойсеєв

Мойсеєв Олексій, 12 років, вихованець літературного гуртка «Водограй» Теплодарського міського будинку дитячої та юнацької творчості. Учасник XVIII Міжнародного фестивалю юних талантів «Рекітське сузір'я – 2021» у номінації «Художнє фото», а також – «Кіно та медіа».

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі