Ласкаво просимо на свято творчості!
1 1 1 1 1 (0 голосів)

Тут можуть розташовувати авторські художні фото юні фотомитці. Фото, які не відповідають жанру, не розташовуються. Вік автора має бути не старше 17 років! Не забудь у листі вказати, як називається твоя робота, скільки тобі років і де ти живеш. Це важливо! Приймається не більше 5 фото від одного автора. Художні фотографії мають бути якісними – чіткі й акуратні, як у кольоровому, так і у чорно-білому виконанні, у форматі JPG. Розмір не більше 1000 ✕ 1000 px! Роботи слід надсилати на електронну поштову скриньку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Детальніше про умови конкурсу в номінації «Художнє фото» читай у «Положенні» про Міжнародний фестиваль «Рекітське сузір'я».

1 1 1 1 1 (4 голосів)

Юлія Пиринець

Юлії Пиринець 14 років, вона живе у селі Павловець, Україна. Навчається у 9 класі Річківського ЗЗСО І-ІІ ступенів. Майстриня на всі руки – вишиває, малює, виготовляє різні вироби з підручних матеріалів, а ще дуже любить фотографувати. ЇЇ до цього спонукають чудові краєвиди місцевості, де вона проживає. Бере участь у фестивалі «Рекітське сузір'я – 2021» в номінації «Художнє фото».

1 1 1 1 1 (6 голосів)

Олексій Троцький

Олексій Троцький, 13 років, м. Полтава, «Перевесло».

«Я дуже полюбляю робити художні фото в різних жанрах, трохи писати про те, що побачив. І це мене надихає. Беру участь у фестивалі «Рекітське сузір'я – 2021».

1 1 1 1 1 (4 голосів)

Олександр Семчище, 12 років, м. Ужгород. Член літстудії «Первоцвіт» (керівник М. Салай-Пак), КЗ «Будинок дитячої творчості» Баранинської ОТГ. Бере участь у фестивалі «Рекітське сузір'я – 2021» у номінації «Художнє фото».

1 1 1 1 1 (10 голосів)

Єва Войтик

«Мене звати Єва Войтик, закінчила перший клас. Живу у мальовничому місті Теплодарі, неподалік Одеси, з трьох рочків займаюся танцями, малюю і люблю фотографувати. Ось деякі фото, які подаю на конкурс Міжнародного фестивалю «Рекітське сузір'я – 2020».

1 1 1 1 1 (6 голосів)

Домінік і Войтех Черніцькі

Dominik Černický, 8 let. 6.zš, 1.třída, město Kladno. Česká republika.
Vojtěch Černický, 3 let, město Kladno, ČR.

Домінік Черніцький, 8 років (початкова школа №6, 1-й клас) і Войтех Черніцький, 3 роки – місто Кладно, Чехія. Беруть участь у фестивалі «Рекітське сузір'я – 2020» у номінації «Художнє фото».

 
ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі