Ласкаво просимо на свято творчості!
1 1 1 1 1 (0 голосів)

ФОТО у форматі відеопрезентації!

Тут розташовуємо у форматі відео фото юних митців. Фото, які не відповідають технічним вимогам не можуть бути опубліковані. Вік автора -  не старше 18 років! Не забудь сказати на відео, як називається твори, скільки тобі років і де ти живеш. Це важливо! Для презентації подається не більше 10 фото від одного автора. Художні фотографії мають бути якісними – cюжетними, як у кольоровому, так і у чорно-білому кольорі.

Надсилати відео фотопрезентації слід на емл: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Детальніше про умови конкурсу в номінації «Художнє фото» читай у «Положенні» про Міжнародний фестиваль «Рекітське сузір'я».

1 1 1 1 1 (0 голосів)

simja oleniwdubenjuk jaroslawa

Ярослава Дубенюк, 18 років, Міжгір'я, Україна, голова Ради учнівського самоврядування Міжгірського професійного ліцею.

Навчаюся у Міжгірському професійному ліцеї на ІІІ курсі за спеціальністю кухар, офіціант.  Вже  випускниця. Третій рік поспіль я є учасником надзвичайного фестивалю. Фестивалю, де по справжньому розкривають юні таланти, у який вкладають серце і душу  справжні професіонали. Я завдячую всім, хто познайомив мене з командою МАЛіЖу та надіюсь на подальшу співпрацю.

1 1 1 1 1 (0 голосів)

wladuslawa kruwanutch

Автор: Владислава Криванич, 16 років, с.Лісковець, Міжгірської ОТГ, Україна

1 1 1 1 1 (1 голос)

Liliia Miklovsh

Я, Мікловш Лілія,мені 11 років, проживаю в українському мальовничому селі Закарпаття. Вперше хочу прийняти участь у цьому Міжнародному фестивалі «Рекітське сузір'я - 2022», про який мені розповіла моя однокласниця Леся.

 

 

 

 

 

 

 

 

1 1 1 1 1 (1 голос)

Lesia Maksym

Мене звати Леся Максим, мені 11 років. Дуже люблю фотографувати - це ще одне з моїх захоплень. Беру участь у фестивалі «Рекітське сузір'я – 2022" в різних номінціях. Всім учасникам бажаю успіху!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
1 1 1 1 1 (1 голос)

Валерія Форостяк

«Добрий день! Мене звати Форостяк Валерія, мені 15 років. Проживаю в мальовничому місті – Мукачево. Я членкиня Мукачівського відділення-філії МАЛіЖ. Люблю находити красу в маленьких буденних речах та фотографувати їх. Також захоплююся писати різні статті на цікаві й актуальні теми. Беру участь у фестивалі «Рекітське сузір'я – 2021» в номінаціях «Журналістика», «Художнє фото» та «Поезія».

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі