Історія, символіка, офіційні документи

Подяки, дипломи, грамоти, медалі

podiaka maliggramota malig

dyplom maliggramota rektora malig

gramota unesco maligpodiaka unesco

 

Дитячий конкурс «Не дамо загинути жодній пташині!»

dyplom ptachy

З метою захисту пташок ГО «Міжнародна академія літератури і журналістики» за підтримки Міжнародного Центру ЮНЕСКО проводить благочинну, природоохоронну місію і творчий конкурс серед учнів з 3-го по 11-й клас у різних номінаціях. Час проведення: жовтень (поточного року) - квітень (наступного року).

Дізнатися більше про благочинну природоохоронну місію «Не дамо загинути жодній пташині!»

 

 

Літературно-мистецький дитячий конкурс «Наш голос за мир лине!»

Конкурс Міжнародної Академії літератури і журналістики засновано Міжнародним Центром ЮНЕСКО, Міжнародним Центром «Місія Миру», ГО «Міжнародна Академія літератури і журналістики».

Учасники конкурсу мають бути не старше 18 років, твори подані на конкурс мають вирізнятися великою творчою, духовною, пізнавальною цінністю, які були розташован на веб-порталі Міжнародної Академії літератури і журналістики, отримали найбільше позитивних відгуків.

Дізнатися більше про дитячий літературно-мистецький конкурс «Наш голос за мир лине!»

 

 

Літературний дитячий конкурс «Напиши віршик для свого братика, а казочку для сестрички»

Конкурс засновано ГО «Міжнародна Академія літератури і журналістики» та Закарпатською обласною організацією Національної спілки письменників України (в особі голови Василя Кузана). Вік конкурсантів - учні з 3-го по 11-й клас.

Дізнатися більше про дитячий літературний конкурс «Напиши віршик для свого братика, а казочку для сестрички»

 

 

Медаль МАЛіЖ

medal malig 1

Заснована (у травні 2013 р.) з нагоди відзначення 10 річниці виходу у світ першого номера літературно-мистецького журналу-газети для школярів «СУЗІР'Я» та Х ювілейного, Міжнародного фестивалю юних поетів і прозаїків, журналістів, митців фото і малюнку, авторської пісні та літературно- мистецьких композицій «РЕКІТСЬКЕ СУЗІР'Я».

Медаллю (відповідно до Положення) нагороджуються особи «За визначні успіхи в журналістиці, літературі, мистецтві, благодійності». Разом із медаллю вручається і відповідне посвідчення до медалі МАЛіЖ. Перша публічна церемонія вручення медалей відбувалася під час проведення Х ювілейного, Міжнародного фестивалю юних поетів і прозаїків, журналістів, митців фото і малюнку, авторської пісні та літературно-мистецьких композицій «РЕКІТСЬКЕ СУЗІР'Я – 2013» в Міжгір'ї.

Такою високою нагородою можуть бути відзначені активні маліжани, які досягли визначних успіхів у творчості, керівники МАЛіЖу, громадські викладачі і наставники, благодійники МАЛіЖу, активні дописувачі та юнкори літературно-мистецького журналу для школярів та юнацтва «СУЗІР'Я ФЕСТ».

 

medal malig 2medal malig 3

 

Ювілейна медаль МАЛіЖ

medal 15 malig

15 років з часу заснування.

Заснована (у квітня 2017 р.) з нагоди відзначення 15 річниці заснування Міжнародної академії літератури і журналістики.

Ювілейною медаллю (відповідно до Положення) були відзначені активні маліжани, які досягли визначних успіхів у творчості, Почесні професори і академіки, проректори, голови відділень-філій, громадські викладачі і наставники, благодійники МАЛіЖу, активні дописувачі та юнкори літературно-мистецького журналу для школярів та юнацтва «СУЗІР'Я ФЕСТ». Усім було вручено медаль і відповідне посвідчення до неї.

 

medal 15 malig 2medal 15 malig 3

 

Лауреатські іменні премії

Літературна премія МАЛіЖ в номінації «Поезія» ім. Наталки Петренко

premija petrenko 1premija petrenko 2

Лауреати:

 • Ольга БУЧЕК, м. Червоноград (2016 р.);
 • Леся МАКСИМ, с. Яблунівка, Хустський район, Закарпатська область (2017 р.);
 • Олена ФЕДЮРА, м. Червоноград, Львівська область (2018 р.);
 • Каріна МІШКО, м. Мукачево, Закарпатська область (2019 р.)


Премія Міжнародної Академії літератури і журналістики заснована ГО «Міжнародна Академія літератури і журналістики» та Львівським університетом права і бізнесу (в особі ректора Янковської Л.А.) з метою увіковічення пам'яті Наталки Петренко юної поетеси, члена МАЛіЖ, рано обірвалась нитка її життя у селі Лази Ужгородського району Закарпатської області. Премія вручається щороку на Міжнародному фестивалі юних талантів «Рекітське сузір'я»

Дізнатися більше про літературну премію ім. Наталки Петренко

 

Літературно-мистецька премія в номінації «Авторська пісня» ім. Володимира Івасюка, всесвітньо відомого композитора і виконавця авторських пісень, Героя України

nahoroda ivasiuka 1nahoroda ivasiuka 2

Лауреати:

 • Дарія ГУЗИНЕЦЬ, м. Мукачево, Закарпатська область (2018 р.);
 • Віталій КОВАЧ, м. Мукачево, Закарпатська область (2019 р.)


Премія заснована ГО «Міжнародна Академія літератури і журналістики» і Львівським козацьким товариством Міжнародної Асоціації «Козацтво» з метою увіковічення пам'яті Володимира Івасюка - всесвітньо відомого композитора і виконавця авторських пісень, Героя України. Присуджується щороку одному із найкращих виконавців авторської пісні на сцені щорічного Міжнародного фестивалю юних талантів «Рекітське сузір'я».

Дізнатися більше про літературно-мистецьку премію ім. Володимира Івасюка

 

Художньо-мистецька премія в номінації «Художнє фото» ім. Василя Пилип'юка, професора, неодноразового голови журі у номінації «Художнє фото» Міжнародного фестивалю юних талантів «Рекітське сузір'я»

nahoroda pylypiuka 1nahoroda pylypiuka 2

Лауреати:

 • Софія ХУДЕНКО, м. Полтава (2018 р.);
 • Софія ЯХНО, м. Полтава (2019 р.)


Премія заснована ГО «Міжнародна Академія літератури і журналістики» і Львівським козацьким товариством Міжнародної Асоціації «Козацтво» з метою увіковічення пам'яті Василя Пилип'юка, всесвітньо відомого фотохудожника, лауреата премії Т.Г. Шевченка. Присуджується щороку одному із найкращих фотохудожників щорічного Міжнародного фестивалю юних талантів «Рекітське сузір'я».

Дізнатися більше про художньо-мистецьку премію ім. Василя Пилип'юка

 

Літературна премія в номінації «Проза» ім. Володимира Ковалика, Почесного президента Міжнародного фестивалю юних талантів «Рекітське сузір'я», Почесного академіка, Героя Козацтва України, володаря літературної відзнаки «Золоте перо Америки», члена Національної спілки письменників України, почесного жителя села Рекіт, Міжгірського району Закарпатської області

nahoroda kovalyka 1nahoroda kovalyka 2

Лауреати:

 • Маркіян ЛЕХМАН, м. Червоноград, Львівська область (2018 р.);
 • Анна РУБЛЕНКО, м. Полтава (2019 р.)


Премія заснована ГО «Міжнародна Академія літератури і журналістики» і Закарпатською філією-відділенням Благодійним Фондом Миколи Томенка «Рідна країна» (голова філії-відділення Андрій Сербайло). Присуджується щороку одному із найкращих прозаїків. Премія вручається щороку на Міжнародному фестивалі юних талантів «Рекітське сузір'я».

Дізнатися більше про літературну премію ім. Володимира Ковалика

 

Художньо-мистецька премія в номінації «Малюнок» Андрія Бокотея, всесвітньо відомого митця, лауреата Шевченківської премії, академіка, координатора «Галереї дитячих малюнків» на веб-ресурсі Міжнародної академії літератури і журналістики.

nahoroda bokoteya 1nahoroda bokoteya 2

Лауреати:

Премія заснована Міжнародним Центром впровадження програм ЮНЕСКО, ГО «Міжнародна Академія літератури і журналістики» та Андрієм Бокотеєм в номінації «Малюнок», присуджується щороку одному із найкращих художників, малюнки якого були розташовані на веб-ресурсі МАЛіЖ у «Галереї дитячих малюнків» і мали найбільшу кількість відвідувань, позитивних коментарів та рецензій, вручається на щорічному Міжнародному фестивалі юних талантів «Рекітське сузір'я».

Дізнатися більше про художньо-мистецьку премію Андрія Бокотея

 

Премія «Місія Миру» ім. Валерія ПОПОВА Міжнародного Центру ЮНЕСКО та Громадської організації «Міжнародна Академія літератури і журналістики»

medal misija myru

Лауреати:

 • Головний редактор журналу «СУЗІР'Я ФЕСТ» Василь ТАРЧИНЕЦЬ, м. Львів (2018 р.)
 • Голова філії МАЛіЖ в Азербайджані і м. Баку Боюкага МІКАІЛЛІ (2019 р.)


Премія «Місія Миру» ім. Валерія ПОПОВА заснована Міжнародним Центром ЮНЕСКО та Громадською організацією «Міжнародна Академія літератури і журналістики» з метою увіковічення пам'яті Валерія Попова, визначного міжнародного діяча, голови Правління Міжнародного Центру ЮНЕСКО, проректора МАЛіЖ міжнародних зв'язків.

Премія є колективною і персональною, присуджується щороку одній із філій, відділенню МАЛіЖ, та електронному засобу масової інформації МАЛіЖ, вручається на щорічному Міжнародному фестивалі «Рекітське сузір'я».

Дізнатися більше про премію «Місія Миру» ім. Валерія Попова

 

 

Міжнародна літературно-мистецька премія «Кредо Івана Франка»

medal kredo franka 1medal kredo franka 2

Лауреати:

 • Лідія ШЕВЕЛО,
 • Володимир КОВАЛИК,
 • Василь ТАРЧИНЕЦЬ,
 • Андрій ДУРУНДА,
 • Ангеліна ОБОРІНА,
 • Магдалина ФЕНЦИК,
 • Василь МАРИНЕЦЬ,
 • Ольга УРСТА,
 • Мар'яна САЛАЙ-ПАК,
 • Тетяна БАЛАГУРА,
 • Ірина КИСЛА,
 • Людмила РАЙЧУК,
 • Любов БОДНАРЧУК,
 • Марія ВОЙТИК,
 • Михайло ЖОВНІР,
 • Віктор ТАРАСОВ,
 • Василь ТКАЧИК (2019),
 • Ігор ДАХ (2019).


Премія заснована творчим об'єднанням українців у США «Чиказька Богема», департаментом зв'язків з європейськими країнами м. Париж і Міжнародною Академією літератури і журналістики.

Нагороджуються громадські керівники, наставники МАЛіЖ та благодійники, які внесли значний вклад в підтримку проектів МАЛіЖ. Лауреат отримує медаль та відповідне посвідчення до неї. Грошова премія не надається.

 

Почесні звання

Відповідно до Статуту Міжнародної академії літератури і журналістики розділу 3 і пункту 3.16. в порядку заохочення проректорів, громадських викладачів, почесних членів МАЛіЖ, які виявляють активність у роботі із членами МАЛіЖ, сприяють вирішенню статутних завдань Правління МАЛіЖ може присвоювати почесні звання і титули: «Почесний професор», «Почесний Академік».

Ведучим Міжнародного фестивалю «Рекітське сузір’я» може присвоюватись почесне звання: «Заслужений артист Міжнародного фестивалю «Рекітське сузір'я»

 

Звання «Почесний академік»

dyplom akademik malig

Удостоєні:

 • Василь ТАРЧИНЕЦЬ,
 • Володимир КОВАЛИК,
 • Лідія ШЕВЕЛО,
 • Ангеліна ОБОРІНА.
 

 

Звання «Почесний професор»

dyplom profesor malig

Удостоєні:

 • Петро СКУНЦЬ,
 • Володимир КОВАЛИК,
 • Андрій ДУРУНДА,
 • Володимир ФЕДИНИШИНЕЦЬ,
 • Василь ПОПОВИЧ,
 • Михайло СЯТИНЯ,
 • Олександр КОПАНЧУК,
 • Олександра ПРИСТАВСЬКА,
 • Василь ДЕРИЧ,
 • Богдан ТУРЧИН,
 • Михайло РОМАХА,
 • Василь МАРИНЕЦЬ,
 • Тетяна БАЛАГУРА,
 • Ангеліна ОБОРІНА,
 • Ірина ГАРМАСІЙ,
 • Лідія ШЕВЕЛО,
 • Магдалина ФЕНЦИК,
 • Любов БОДНАРЧУК,
 • Ольга УРСТА,
 • Мар'яна САЛАЙ-ПАК,
 • Ірина КИСЛА,
 • Марія ВОЙТИК,
 • Людмила РАЙЧУК,
 • Микола ДЕРБАК,
 • Микола КУЛЬЧИНСЬКИЙ,
 • Іван ПЛОХОТНЮК,
 • Михайло ШИТИЙ,
 • Лариса СТРОЇН.
 

 

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ