Веб-портал дистанційного творчого навчання

nahoroda bokoteya 1nahoroda bokoteya 2

 

Лауреати:

 • Анна КВАСНЕВСЬКА, м. Полтава (2020 р.)
 • Майстерня викладача Ірини Шрамко, Полтавська дитяча художня школа – колективна премія (2021 р.)

Міжнародним Центром впровадження програм ЮНЕСКО, громадською організацією «Міжнародна академія літератури і журналістики» та Андрієм Бокотеєм в номінації «Малюнок» заснована художньо-мистецька премія Андрія Бокотея, всесвітньо відомого митця, лауреата Шевченківської премії, академіка, координатора «Галереї дитячих малюнків» на веб-ресурсі Міжнародної академії літератури і журналістики.

ПОЛОЖЕННЯ

Про художньо-мистецьку премію у номінації «Малюнок» Андрія Бокотея.

Премія присуджується щороку одному із найкращих художників, малюнки якого були розташовані на веб-ресурсі МАЛіЖ у «Галереї дитячих малюнків» і мали найбільше позитивних коментарів та рецензій від юних художників, що регулярно публікують свої малюнки на веб-ресурсі МАЛіЖ і є членами МАЛіЖ, а також від керівників відділень, філій та осередків МАЛіЖ, постійних коментаторів-оглядачів, керівництва МАЛіЖ.

Остаточне рішення про переможця конкурсу залишається за журі.

Учасниками конкурсу можуть бути лише члени МАЛіЖ, віком від 8 до 18 років. Вікові групи конкурсантів (учні):

 • 3 – 5 класи;
 • 6 – 8 класи;
 • 9 – 11 класи.

Малюнки оцінюється за наступними критеріями:

 • тематична спрямованість;
 • виразне й оригінальне авторське рішення;
 • творчий підхід до розкриття теми;
 • високий художній і естетичний рівень виконання;
 • актуальність і глибина розкриття теми;
 • спостережливість і неповторність, авторська манера художника.

Малюнки на конкурс, не пізніше 10 червня поточного року, подають керівники відділень МАЛіЖ, вказують посилання на конкурсні малюнки. Відбір конкурсних малюнків на премію здійснює журі, яке очолює голова. До його складу, за згодою, включаються викладачі, художники, керівники дитячих мистецьких студій, представники співзасновника премії.

Особі, якій присуджується премія, присвоюється звання лауреата у номінації «Малюнок» та вручається медаль, Диплом, грошова винагорода в розмірі 1,0 тис. грн. (одна тисяча гривень). Крім того ГО МАЛіЖ передаються кошти в розмірі 1,0 тис. грн. (одна тисяча гривень) для підтримки проекту, друкованих та електронних засобів масової інформації МАЛіЖ.

Коментарі  

РекторМАЛіЖ
0 #3 РекторМАЛіЖ 22.04.2020, 18:04
Прошу звернути увагу!

Твори подані на конкурс мають вирізнятися великою творчою, духовною, пізнавальною цінністю, бути розташовані у «Читальному залі» веб-порталу Міжнародної Академії літератури і журналістики, отримати найбільше позитивних відгуків від юних авторів, що регулярно публікують свої твори на веб-ресурсі МАЛіЖ і є членами МАЛіЖ, а також від керівників відділень, філій та осередків МАЛіЖ, постійних коментаторів- оглядачів, керівництва МАЛіЖ.
markrk21
+1 #2 markrk21 13.04.2020, 16:03
Добре, що є такі конкурси, і це у наш скрутний час!
РекторМАЛіЖ
+1 #1 РекторМАЛіЖ 13.04.2020, 15:34
Дякую Андрію Андрійовичу Бокотею за підтримку юних художників та стимулювання їх до творчої діяльності. Буде цікаво довідатися хто буде першим лауреатом престижної премії у номінації "Малюнок" ім.Андрія Бокотея

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

 
ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ