Історія, символіка, офіційні документи

Членський квиток МАЛіЖу

Членський квиток МАЛіЖ - 1Членський квиток МАЛіЖ - 2

Документ, який засвідчує особу, що є членом МАЛіЖу.

Виготовляється поліграфічним способом, пластик, двосторонній. На першій сторінці – вверху, зліва розташовано Герб МАЛіЖу, справа знак Міжнародного Центру ЮНЕСКО і слова: «Міжнародна Академія літератури і журналістики». Асоційований член Міжнародного Центру ЮНЕСКО (українською та англійською мовами). Далі – № квитка, прізвище, ім'я, особисте фото, підпис керівника МАЛіЖу, його ім'я, прізвище, відтиск печатки, число і місяць, рік видачі документу.

На другій сторінці – у верхньому лівому кутку серія і реєстраційний номер, у правому кутку написане слово ПРЕСА (українською та англійською мовами). На трьох полотнах білому, синьому і жовтному, що символізують Прапор МАЛіЖу на якому зображено також Герб МАЛіЖу написано: «Міжнародна Академія літератури і журналістики», прохання сприяти виконанню творчих завдань власникові цього посвідчення і посилання на веб-портал МАЛіЖу.

Маліжанам, які мешкають за кордоном, членський квиток за їх бажанням, може бути виготовлено іноземною мовою. Документ відповідає сучасному міжнародному зразку.

(Членський квиток затверджено Постановою Ректора МАЛіЖ).

 

Редакційне посвідчення юного кореспондента журналу «КРАЇНА ТАЛАНТІВ» та веб-порталу «Міжнародної Академії літератури і журналістики».

Редакційне посвідчення МАЛіЖ - 1Редакційне посвідчення МАЛіЖ - 2

Видається керівникам прес-центрів, кореспондентських пунктів, спецкорам, які працюють на громадських засадах у відділеннях та осередках МАЛіЖ, а також активним юнкорам журналу «КРАЇНА ТАЛАНТІВ» та веб-порталу МАЛіЖ.

Виготовляється поліграфічним способом, пластик, двосторонній. На першій сторінці – вверху, зліва розташовано Значок МАЛіЖу, справа логотип дві букви ЮК у центрі перо на прапорі України. Далі – № посвідчення, прізвище, ім'я, особисте фото, підпис головного редактора, його ім'я, прізвище, відтиск печатки, число і місяць, рік видачі документу.

На другій сторінці – у верхньому лівому кутку серія і реєстраційний номер, у правому кутку написане слово ПРЕСА (українською та англійською мовами). На трьох полотнах білому, синьому і жовтному, що символізують Прапор МАЛіЖу написано: «Міжнародна Академія літератури і журналістики», прохання сприяти виконанню творчих завдань власникові цього посвідчення і посилання на веб-портал МАЛіЖу.

Маліжанам, які мешкають за кордоном, редакційне посвідчення за їх бажанням, може бути виготовлено іноземною мовою. Документ відповідає сучасному міжнародному зразку.

(Редакційне посвідчення затверджено Постановою ректора МАЛіЖ).

 

Членський значок МАЛіЖу

Членський значок МАЛіЖ

Виготовлений у формі кола, яке навпіл розділено двома кольорами – синім і жовтим, що символізують Державний Прапор України. На якому зображено; контурально планета-Земля, велике безхмарне, блакитне небо і широкі, неосяжні пшеничні поля.

На синьому кольорі півколом написано: «Міжнародна Академія». На жовтому – «літератури і журналістики».

В центрі значка коло у якому розташована розкрита книга з недописаною сторінкою, під нею слова: «Асоційований член МЦ ЮНЕСКО». Розкрита книга символізує те, що писемності ніколи не буде кінця, допоки житимуть люди на Землі.

(Членський значок МАЛіЖу схвалено Президією МАЛіЖу).

 

Прес-карта МАЛіЖу

Прес-карта МАЛіЖ

Видається разом із членським квитком. Розмір прес-карти 5х9 см. На ній відображено членський значок МАЛіЖу і повну назву – Міжнародна Академія літератури і журналістики, Асоційований член Міжнародного Центру ЮНЕСКО, англійською мовою. У білому квадраті вклеюється особисте фото і пишеться прізвище та ім'я власника прес-карти. Подається адреса головного офісу МАЛіЖ та редакції Всеукраїнського журналу для школярів та юнацтва «СУЗІР'Я ФЕСТ», адреса інтернет-порталу дистанційного творчого навчання МАЛіЖ та електронної пошти. Вкладається у бейджик стандартної форми.

 

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ