Ласкаво просимо на свято творчості!
1 1 1 1 1 (0 голосів)

У цьому розділі можуть бути розташовані літературно-мистецькі композиції на різні теми, переважною є тематика щорічного фестивалю юних талантів «Рекітське сузір'я», а також хорові та сольні пісні юних вокалістів. На електронну поштову скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. слід надіслати: літературно-мистецьку композицію, відповідно вікових категорій: хорові твори у виконанні (хорових колективів), ансамблів (дует-октетів), соло, особливої уваги заслуговують прем'єри нових пісень. Важливо обрати відповідний формат посилання на YouTube-відео з відкритим для всіх доступом, кілька фото до композиції і короткий текст про твір. Не забудьте у листі вказати, як називається колективна чи твоя індивідуальна робота, скільки тобі років і де ти живеш. Вік автора має бути не старше 17 років (для школярів), студентів – не старше 26 років!

Детальніше про умови конкурсу в номінації «Літературно-мистецькі композиції і співи» читай у «Положенні» про Міжнародний фестиваль юних талантів «Рекітське сузір'я».

1 1 1 1 1 (1 голос)

shkola goliatyn mova kalynova 1

У Голятинській середній школі І-ІІІ ст. (директор Микола Дерич) шанують і бережуть традиції українського народу, у тому числі і мову. Вчителька школи Марія Бочкар підготувала і провела літературно-мистецьку композицію, у якій вдало поєднуються танці і пісні, гумористичні сценки.

З перших днів заснування Малої академії літератури і журналістики голятинські школярі були прийняті до МАЛіЖ, брали активну участь у Міжнародному фестивалі юних талантів «Рекістське сузір'я».

Є надія, що за підтримки новопризначеного директора школи Миколи Дерича ця діяльність буде продовжена.

1 1 1 1 1 (1 голос)

shkola mystetstv martona chy vy chuly

Хор учнів середніх класів Мукачівської дитячої школи мистецтв ім. С.Ф. Мартона є одним з основних дисциплін навчальної програми школи мистецтв. До складу хору учнів середніх класів входять учні віком 8-11 років фортепіанного та вокального відділу.

Головною метою занять у хорі є розвиток творчих та інтелектуальних здібностей особистості, її компетентності у сфері культури й мистецтва українського народу, особливо закарпатського регіону, народних традицій, залучення підростаючого покоління до надбань духовної культури та осягнути таємниці вокального мистецтва.

Хор учнів середніх класів є постійним учасником міських концертів, масових заходів школи та є лауреатом численних обласних, Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів-конкурсів, вперше – учасником XVIII Міжнародного фестивалю юних талантів «Рекітське сузір'я – 2021».

Виступи хору неодноразово були відмічені обласним відділом культури та мером міста Мукачева.

Репертуар хору містить кращі зразки української та зарубіжної музики, українські народні пісні та твори сучасних композиторів.

Юні хористи виконують пісню «Чи ви чули, чи не чули?».

1 1 1 1 1 (1 голос)

uzhrgorodske viddilennia

Велике щастя, над нашими головами світить яскраве сонечко, зігріває своїм теплом усіх хто живе на землі. Давайте вийдемо разом вранці на зустріч сонцю і полюбуємося усім, що є на землі: хмаринками, вранішньою росою, квітами, травами. Все це і є земний рай! Слава Богу за його творіння!

На конкурс XVIII Міжнародного фестивалю юних талантів «Рекітське сузір'я – 2021» ужгородські маліжани підготували дві літературно-мистецькі композиції.

1 1 1 1 1 (1 голос)

Патрік Лукач

Патрік Лучак із Польщі, якому 12 років, виконує пісню «Варшавське повстання 1944» під власний музичний супровід на акордеоні. Пісня подається на конкурс XVIII Міжнародного фестивалю юних талантів «Рекітське сузір'я – 2021».

1 1 1 1 1 (0 голосів)

Виноградівська школа мистецтва ім. Бели Бартока

Учні Виноградівської дитячої школи мистецтва ім. Бели Бартока бережуть народні традиції і звичаї закарпатського краю. У літературно-мистецькій композиції юні митці, учасники конкурсу Міжнародного фестивалю «Рекітське сузір'я – 2021», завдяки художньому керівникові Дженіти Хайнас відкривають загадкові історії християнського свята «Івана Купала».

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі