Галерея дитячих малюнків
slovo

Художник Мольберт

 На "Квітковому полі" дивіться малюнки юних художників у форматі відеопрезентацій!

Ти навіть не уявляєш як зрадів я, коли ти прийшов в гості до моєї оселі, а найбільше твоїм малюнкам, які ретельно переглянув у відеопрезентації! Славно, що ти відібрав найкращі. Відтепер ти можеш надсилати сво відеопрезентації з новими малюнками, які з доповнять твою творчу колекцію справжніми шедеврами. Можливо, тобі щось незрозуміло – тоді запитуй. Твій друг і наставник Мольберт завжди на допомозі. Став питання – спробую на них відповісти.

Мені дуже хочеться познайомити тебе із відомими художниками, насамперед із Михайлом Врубелем, Іваном Марчуком, Адальбертом Ерделі, Йосипом Бокшаєм, Катериною Білокур, Сезанном, Ренуаром, Дега... Можливо через багато років поряд із цими прізвищами буде і твоє. Тож не відкладай творчу працю на завтра, уже сьогодні до роботи. І як тільки вона буде готова – надсилай свої роботи у форматі відеопрезентації на  електронну поштову скриньку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Не забудь у відеопрезентації сказати, як називається твоя робота, скільки тобі років і де ти живеш. Це важливо! Відео твоїх малюнків мають бути хорошої якості і записано на весь кадр, якщо не сматфоні то камера має бути у горизонтальному положенні!  Автор повинен бути не старше 18 років.

Буду відвертим: майже всі роботи з надісланих мені відеопрезентацій я виставляю на "Квітковому полі". Прийди сюди і переконайся!

Можливо, у тебе бракує вправності й майстерності в роботі над твоїми першими малюнками?! Не біда! Тоді почитай поради відомих художників художникові-початківцю.

 
 

Це з галереї дитячих малюнків. Картин, намальованих школярами. У нас і аніме, і масло, і пастель, і олівець, і картини з соломки, і гобелени...

Мені залишається одне – побажати тобі, мій юних друже, творчих успіхів.
Не кажу тобі до побачення – до нових зустрічей!

Твій щирий і вірний друг МОЛЬБЕРТ
ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Поради художників

shramko majster studija3

Майстер-студія Ірини Шрамко

Полтавська художниця та педагог, лауреат міської премії імені Самійла Величка (2018); розробила...

Андрій Бокотей

Поради юним художникам та їх наставникам від Андрія Андрійовича БОКОТЕЯ

Всесвітньо відомого митця, народного художника України, професора, лауреата Національної премії...

Коментарі