Галерея дитячих малюнків
slovo

Художник Мольберт

Ти навіть не уявляєш як зрадів я, коли ти прийшов в гості до моєї оселі, а найбільше твоїм малюнкам, які лежать на моєму столі! Славно, деякі із них відібрав і опублікую у нашій галереї. Відтепер ти можеш надсилати свої нові малюнки, які з доповнять твою творчу колекцію справжніми шедеврами. Можливо, тобі щось незрозуміло – тоді запитуй. Твій друг і наставник Мольберт завжди на допомозі. Став питання – спробую на них відповісти.

Мені дуже хочеться познайомити тебе із відомими художниками, насамперед із Михайлом Врубелем, Іваном Марчуком, Адальбертом Ерделі, Йосипом Бокшаєм, Катериною Білокур, Сезанном, Ренуаром, Дега... Можливо через багато років поряд із цими прізвищами буде і твоє. Тож не відкладай творчу працю на завтра, уже сьогодні до роботи. І як тільки вона буде готова – надсилай свої роботи на мою електронну поштову скриньку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Не забудь у листі вказати, як називається твоя робота, скільки тобі років і де ти живеш. Це важливо! Фотографії твоїх малюнків мають бути хорошої якості (чіткі й акуратні) та у форматі JPG. РОЗМІР НЕ БІЛЬШЕ 1000x1000 px! Автор повинен бути не старше 17 років.

Буду відвертим: майже всі роботи з надісланих мені я виставляю в галереї. Знайди кнопку «Галерея дитячих малюнків». Натисни і переконайся у цьому.

Можливо, у тебе бракує вправності й майстерності в роботі над твоїми першими малюнками?! Не біда! Тоді почитай поради відомих художників художникові-початківцю.

 
 

Це з галереї дитячих малюнків. Картин, намальованих школярами. У нас і аніме, і масло, і пастель, і олівець, і картини з соломки, і гобелени...

Мені залишається одне – побажати тобі, мій юних друже, творчих успіхів.
Не кажу тобі до побачення – до нових зустрічей!

Твій щирий і вірний друг МОЛЬБЕРТ
ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Поради художників

Андрій Бокотей

Поради юним художникам та їх наставникам від Андрія Андрійовича БОКОТЕЯ

Всесвітньо відомого митця, народного художника України, професора, лауреата Національної премії...

shramko majster studija3

Майстер-студія Ірини Шрамко

Полтавська художниця та педагог, лауреат міської премії імені Самійла Величка (2018); розробила...

Коментарі