Дитячий кіноклуб
1 1 1 1 1 (0 голосів)
1 1 1 1 1 (1 голос)

mech areja mylt wognuk nadii

Буремні часи настали для мирних мешканців нашого Князівства: їхнє спокійне життя обірвалося після того, як страхітлива постать Хана Мороку з'явилася на обрії цієї землі.

Про це у моєму наступному мультфільмі.

Дивіться і насолоджуйтеся

1 1 1 1 1 (3 голосів)

mech areja mylt

 

"Що приховує таємниця старовинного артефакту?" - відповідь на це питання криється у нашій сьогоднішній історії, яка починає цикл розповідей про світ Казкового Князівства.

Подорожуйте і насолоджуйтеся разом із автором мультфільма Назаром Солопіхиним з Полтави.

Дивіться новий мультфільм

1 1 1 1 1 (1 голос)

koza dereza lesja maksum

Пригадуєте перші речення цієї народної казки на якій виховалось не одне покоління людей. «Були собі дід та баба. Поїхав дід на ярмарок та й купив собі козу. Привіз її додому, а рано на другий день посилає дід старшого сина ту козу пасти. Пас, пас хлопець її аж до вечора та й став гнати додому. Тільки до воріт став доганяти, а дід став на воротях у червоних чоботях та й питається:

— Кізонько моя мила, кізонько моя люба! Чи ти пила, чи ти їла?»

 

1 1 1 1 1 (1 голос)

awdiokaska maksum

Кожен має своє призначення - це зрозуміло маленьке сонечко з казки юної авторки Лесі Максим. Блукаючи небесними просторами поміж хмаринок, воно захотіло стати людиною.

ДИВІТЬСЯ І СЛУХАЙТЕ

1 1 1 1 1 (2 голосів)

aydiokaska lilija

Аудіоказка створена колективом учасників театрального гуртка «ТЮГ» «Зразковий художній колектив» середнього загальноосвітнього закладу І-ІІІ ст. ЗЗСО №242 Подільського району м. Києва. Керівник вчитель методист Алла Кучмій.

ДИВИТИСЯ

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі