Авторське кіно і мультфільми
День народження Тараса Григоровича Шевченка
- Перегляди: 277
9 березня 1814 року у селі Моринці народився майбутній великий майстер слова, геніальний митець і символ української незламності - Тарас Григорович Шевченко. Він був поетом та прозаїком, живописцем і гравером, громадським діячем і справжнім сином своєї Великої Країни, а його вклад у розвиток української культури неможливо переоцінити!
Дерева-легені нашої планети
- Перегляди: 352
Лего-мультфільм Назара Солопіхіна, учня Наукового ліцею № 3, учасника літературно-мистецької студії "Перевесло" м. Полтава - (керівник Балагура Тетяна Іванівна).
Чарівна природа України споконвіків вражала людей своєю різноманітністю та красою... Не є винятком і карпатські букові праліси, які майже не зазнали впливу людської діяльності і є надзвичайно важливим джерелом історії розвитку європейських лісових екосистем. Праліси ефективніше, ніж інші ліси, пом’якшують клімат, очищують воду, утримують вуглець, надлишок якого в атмосфері, на думку багатьох вчених, є причиною глобального потепління.
Лего-казка Меч Арея. Вогник надії.
- Перегляди: 270
Буремні часи настали для мирних мешканців нашого Князівства: їхнє спокійне життя обірвалося після того, як страхітлива постать Хана Мороку з'явилася на обрії цієї землі.
Про це у моєму наступному мультфільмі.
Лего-казка Меч Арея. Початок
- Перегляди: 256
"Що приховує таємниця старовинного артефакту?" - відповідь на це питання криється у нашій сьогоднішній історії, яка починає цикл розповідей про світ Казкового Князівства.
Подорожуйте і насолоджуйтеся разом із автором мультфільма Назаром Солопіхиним з Полтави.
Коза-дереза -народна аудіоказка українською мовою
- Перегляди: 226
Пригадуєте перші речення цієї народної казки на якій виховалось не одне покоління людей. «Були собі дід та баба. Поїхав дід на ярмарок та й купив собі козу. Привіз її додому, а рано на другий день посилає дід старшого сина ту козу пасти. Пас, пас хлопець її аж до вечора та й став гнати додому. Тільки до воріт став доганяти, а дід став на воротях у червоних чоботях та й питається:
— Кізонько моя мила, кізонько моя люба! Чи ти пила, чи ти їла?»