Дитячий кіноклуб
1 1 1 1 1 (0 голосів)
1 1 1 1 1 (1 голос)

a rady reksi

За оповіданням «Радик і Рекс», яке написав дитячий письменник Василь Тарчинець,  його юна колега Леся Максим із села Яблунівка, що на Хустщині, написала сценарій і створила мультфільм, який подає на конкурс XIX Міжнародного фестивалю юних талантів «Рекітське сузір’я-2022» .

ДИВИТИСЯ

1 1 1 1 1 (0 голосів)

teplodar den batka stsenarij

НА КОНКУРС 
фестивалю «Рекітське сузір'я – 2021»

Войтик Єва, 8 років. Бере участь у XVIII Міжнародному фестивалі юних талантів «Рекітське сузір'я – 2021» у номінації «Художнє фото», а ще – «Кіно та медіа». Колективні роботи: документальний фільм «Люблю тебе, мій Теплодаре!», відеосценарій свята до Дня батька «Мій любий тату, дякую за все!», відеоролик «Вишита сорочка – святий оберіг».

Мойсеєв Олексій, 12 років. Вихованець літературного гуртка «Водограй» Теплодарського міського будинку дитячої та юнацької творчості. Учасник XVIII Міжнародного фестивалю юних талантів «Рекітське сузір'я – 2021» у номінації «Художнє фото», а також – «Кіно та медіа». Колективні роботи: документальний фільм «Люблю тебе, мій Теплодаре!», відеосценарій свята до Дня батька «Мій любий тату, дякую за все!».

1 1 1 1 1 (1 голос)

Сонце

Авторський мультфільм Камаєвої Ніни, студентки Української академії друкарства.

1 1 1 1 1 (3 голосів)

Велика родина - багата Україна

НА КОНКУРС 
фестивалю «Рекітське сузір'я – 2020»

Авторський фільм Елізавети Малих, 16 років (м. Теплодар, Одеська обл.) про Україну та її багатодітну сім'ю, створений для фестивалю «Рекітське сузір'я – 2020».

1 1 1 1 1 (4 голосів)

Слоненя Боня

НА КОНКУРС 
фестивалю «Рекітське сузір'я – 2020»

Авторський мультфільм Лесі Максим.

Цікава історія сталася із маленьким Бонею. Він мав багато друзів, з якими грався на галявині. Та от Боник надумав пійти до лісу і подружитися із ведмедем. Як його друзі не вмовляли, та все одно Боня не послухав. А що сталося далі – ви побачите в мультику!

 
ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі