Веб-портал дистанційного творчого навчання

Насправді, тут кожен знайде для себе улюблену справу. Відкриваючи цю рубрику, будете завжди у вирі подій, а може, і учасником конкурсів, акцій, місій. Ви довідаєтеся про умови їх проведення, відзнаки, які отримають переможці. Разом ми сильна і непереможна команда маліжан!

Hlanta iwan

Про мистецьку премію Івана Хланти (номінація  Фольклор, етнографія та народні ремесла).

1.Мистецька премія Івана Хланти в номінації  “Фольклор, етнографія та народні ремесла”) заснована ГО “Міжнародна Академія літератури і журналістики” (Ректор Василь Тарчинець) та Департаментом молоді і спорту Конгресу азербайджанців в Україні (директор Департаменту, проректор МАЛіЖ взаємодії зі східними країнами Шагріяр Магеррамов).

ПОЛОЖЕННЯ

 med nahorody 1

Про літературну премію МАЛіЖ в номінації Поезія ім. Ангеліни Оборіної.

Премія Міжнародної Академії літератури і журналістики (далі - премія) заснована ГО “Міжнародна Академія літератури і журналістики” та Львівським обласним козацьким Товариством Міжнародної Асоціації “Козацтво” з метою увіковічення пам'яті Ангеліни Оборіної, проректора, почесного Академіка МАЛіЖ, поетеси,  лауреата Міжнародної літературної премії “Кредо Франка”, полковника Козацтва України, члена Національної спілки журналістів України.

Премія присуджується один раз у рік одному із членів МАЛіЖ, найкращому юному поету України, не старше 18 років.
Вікові групи конкурсантів (учні):3 – 5 класи; 6 – 8 класи; 9 – 11 класи.

Поезії якого мають велику творчу, духовну, пізнавальну цінність, були опубліковані у “Читальному залі” веб-порталі Міжнародної Академії літератури і журналістики, отримали найбільше позитивних відгуків від юних авторів, що регулярно публікують свої твори на веб-ресурсі МАЛіЖ і є членами МАЛіЖ, а також від керівників відділень, філій та осередків МАЛіЖ, постійних коментаторів- оглядачів, керівництва МАЛіЖ.Остаточне рішення про переможця конкурсу залишається за журі.

Поезія оцінюється за наступними критеріями:

художній рівень (техніка та образність твору);
грамотність;
оригінальність поетичного світобачення;
актуальність і тематична спрямованість;

2.Вручення премії ім. Ангеліни Оборіної відбувається щороку на Міжнародному фестивалі юних талантів “Рекітське сузір'я”. Лауреат премії отримує її
тільки один раз.

Конкурсні твори на адресу журі подають керівники відділень МАЛіЖ, вказуючи посилання на їх публікацію, не пізніше 10 червня поточного року. До розгляду приймаються поетичні твори, що були опубліковані упродовж поточного року.

Відбір конкурсних творів на літературну премію МАЛіЖ здійснює журі, яке створюється за наказом ректора Міжнародної Академії літератури і журналістики.

Журі очолює голова. До його складу, за згодою, входять члени Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України, дитячі письменники, відповідальний секретар Міжнародної Академії літератури і журналістики, представник Львівського обласного козацького Товариства Міжнародної Асоціації “Козацтво”.

Основною формою роботи журі є засідання, які веде голова або за його дорученням заступник. Засідання є правомочним, якщо на ньому присутні не менш як дві третини його складу. Рішення про присудження премії приймається відкритим голосуванням простою більшістю голосів присутніх членів журі.

У разі, якщо при голосуванні результати розподілилися порівну, то голос головуючого на засіданні є вирішальним. Засідання журі проводиться за місяць до вручення премії МАЛіЖ.

Організаційне забезпечення роботи журі, у тому числі оформлення протоколу, інших документів, здійснює відповідальний секретар.

3.Особі, якій присуджується премія, присвоюється звання лауреата літературної премії МАЛіЖ ім. Ангеліни Оборіної у номінації “Поезія” та вручається медаль, відповідне посвідчення Диплом Лауреата і грошова премія в розмірі 1,0 тис. грн. (одна тисяча гривень 00 коп.). Крім того ГО МАЛіЖ передаються кошти в розмірі 1,0 тис. грн. (одна тисяча гривень) для підтримки проекту, друкованих та електронних засобів масової інформації МАЛіЖ.

4.Літературну премію ім. Ангеліни Оборіної можуть отримувати українські та зарубіжні конкурсанти, а також студії, літературні об’єднання, школи, тощо.

Відповідно рішенню ректора МАЛіЖ та погодження Міжнародного Центру впровадження програм ЮНЕСКО Положення про медаль лауреата в номінації "Малюнок" Андрія Бокотея викласти в новій редакції:


and bokotey medal

Про медаль лауреата в номінації "Малюнок" Андрія Бокотея

Міжнародним Центром впровадження програм ЮНЕСКО, громадською організацією «Міжнародна академія літератури і журналістики» та Андрієм Бокотеєм в номінації «Малюнок» заснована  медаль лауреата Андрія Бокотея, всесвітньо відомого митця, лауреата Шевченківської премії, академіка, координатора «Галереї дитячих малюнків» на веб-ресурсі Міжнародної академії літератури і журналістики.

juneskogerb mamision pokoy

 

ПОЛОЖЕННЯ

Про літературно-мистецький дитячий конкурс «Наш голос за мир лине!»

Конкурс Міжнародної Академії літератури і журналістики засновано Міжнародним Центром ЮНЕСКО, Міжнародним Центром «Місія Миру», ГО «Міжнародна Академія літератури і журналістики»

Учасники конкурсу мають бути не старше 18 років, твори подані на конкурс мають вирізнятися великою творчою, духовною, пізнавальною цінністю, які були розташовані на веб-порталі Міжнародної Академії літератури і журналістики, отримали найбільше позитивних відгуків від юних авторів, що регулярно публікують свої твори на веб-ресурсі МАЛіЖ і є членами МАЛіЖ, а також від керівників відділень, філій та осередків МАЛіЖ, постійних коментаторів-оглядачів, керівництва МАЛіЖ.

Остаточне  рішення  про переможців конкурсних змагань залишається за журі.

Вікові групи конкурсантів (учні):

 • 3 – 5 класи;
 • 6 – 8 класи;
 • 9 – 11 класи.

Конкурс проводиться у наступних номінаціях: поезія, проза, журналістика, кіно, відео, радіо, малюнок, авторська пісня ІТ-технології, етнографія і народні ремесла, хореографія, літературно-мистецькі композиції.

Твори оцінюється за наступними критеріями:

 • художній рівень (техніка та образність твору);
 • грамотність;
 • оригінальність світобачення;
 • актуальність і миротворча спрямованість;
 • креативність і широке охоплення аудиторії.

 1. Конкурсні твори на адресу журі до 10 червня, поточного року, подають керівники відділень МАЛіЖ, вказуючи посилання на їх публікацію. До розгляду приймаються твори, що були опубліковані упродовж поточного року.
 2. Відбір конкурсних творів на літературний конкурс здійснює журі, яке створюється за наказом ректора Міжнародної Академії літератури і журналістики.
 3. Журі очолює голова. До його складу, за згодою, включаються члени Національних спілок України, громадські міжнародні діячі, митці, відповідальний секретар Міжнародної Академії літератури і журналістики, члени Правління МАЛіЖ.
 4. Основною формою роботи журі є засідання, які веде голова або за його дорученням заступник. Засідання є правомочним, якщо на ньому присутні не менш як дві третини його складу. Рішення про визначення переможців та їх відзначення приймається відкритим голосуванням простою більшістю голосів присутніх членів журі.
 5. У разі, якщо при голосуванні результати розподілилися порівну, то голос головуючого на засіданні є вирішальним. Засідання журі проводиться за місяць до вручення премії МАЛіЖ.
 6. Організаційне забезпечення роботи журі, у тому числі оформлення протоколу, інших документів, здійснює відповідальний секретар.

wirs sestry

 

ПОЛОЖЕННЯ

Про літературний дитячий конкурс «Напиши віршик для свого братика, а казочку для сестрички»

Конкурс Міжнародної Академії літератури і журналістики засновано ГО «Міжнародна Академія літератури і журналістики» та Закарпатською обласною організацією Національної спілки письменників України (в особі голови Василя Кузана).

 1. Учасники конкурсу мають бути не старше 18 років. Вікові групи конкурсантів (учні):
  ● 3 – 5 класи;
  ● 6 – 8 класи;
  ● 9 – 11 класи.
 2. Твори подані на конкурс мають вирізнятися великою творчою, духовною, пізнавальною цінністю, бути розташовані у «Читальному залі» веб-порталу Міжнародної Академії літератури і журналістики, отримати найбільше позитивних відгуків від юних авторів, що регулярно публікують свої твори на веб-ресурсі МАЛіЖ і є членами МАЛіЖ, а також від керівників відділень, філій та осередків МАЛіЖ, постійних коментаторів-оглядачів, керівництва МАЛіЖ.
 3. Остаточне  рішення  про переможців конкурсних змагань залишається за журі.
 4. Твори оцінюється за наступними критеріями:
  ● художній рівень (техніка та образність твору);
  ● грамотність;
  ● оригінальність поетичного світобачення;
  ● актуальність і тематична спрямованість;
 5. Вручення дипломів І, II, III ст., відзнак та грамот, відбувається щороку на Міжнародному фестивалі юних талантів «Рекітське сузір'я», смт. Міжгір'я, Закарпатська область.
 6. Конкурсні твори на адресу журі до 10 червня, поточного року, подають керівники відділень МАЛіЖ, вказуючи посилання на їх публікацію. До розгляду приймаються віршики і казочки, що були опубліковані упродовж поточного року.
 7. Відбір конкурсних творів на  літературний конкурс здійснює журі, яке створюється за наказом ректора Міжнародної Академії літератури і журналістики.
 8. Журі очолює голова. До його складу, за згодою, включаються члени Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України, дитячі письменники, відповідальний секретар Міжнародної Академії літератури і журналістики.
 9. Основною формою роботи журі є засідання, які веде голова або за його дорученням заступник. Засідання є правомочним, якщо на ньому присутні не менш як дві третини його складу. Рішення про присудження відзнаки і нагородження приймається відкритим голосуванням простою більшістю голосів присутніх членів журі.
 10. У разі, якщо при голосуванні результати розподілилися порівну, то голос головуючого на засіданні є вирішальним. Засідання журі проводиться за місяць до вручення премії МАЛіЖ.
 11. Організаційне забезпечення роботи журі, у тому числі оформлення протоколу, інших документів, здійснює відповідальний секретар.
ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі