Веб-портал дистанційного творчого навчання

Насправді, тут кожен знайде для себе улюблену справу. Відкриваючи цю рубрику, будете завжди у вирі подій, а може, і учасником конкурсів, акцій, місій. Ви довідаєтеся про умови їх проведення, відзнаки, які отримають переможці. Разом ми сильна і непереможна команда маліжан!

was kochan poswid

Про журналістську премію  ім.Василя Кохана (номінація  Дитяче та юнацьке радіо).

Журналістська премія ім. Василя Кохана в номінації «Дитяче та юнацьке радіо» заснована ГО “Міжнародна Академія літератури і журналістики” (Ректор Василь Тарчинець) та Президентом Міжнародного фестивалю юних талантів «Рекітське сузір’я» ( Президент Андрій Шекета) . Премію засновано у 97 річницю з Дня народження Василя Кохана та  з метою увіковічення його  пам'яті  як відомого публіциста, автора багатьох книг, поета і гумориста, колишнього редактора радіо «Говорить Міжгір’я», члена Національної спілки письменників України, знаного міжгір’янина, голови журі у номінації «Журналістика» перших фестивалів на «Коваликовому полі» у Рекітах, почесного професора МАЛіЖ.

petro skynz premija

Про літературну премію  ім. Петра Скунця (номінація  Публіцистика).

Літературна премія ім. Петра Скунця в номінації «Публіцистика»  заснована ГО    «Товариство верховинців  Міжгірщини»  ( голова Товариства Андрій Сербайло) та ГО “Міжнародна Академія літератури і журналістики” (Ректор Василь Тарчинець) . Премію засновано у 81 річницю з Дня народження Петра Скунця та  з метою увіковічення його  пам'яті  як лауреата Шевченківської премії , поета і визначного публіциста, члена Національної спілки письменників України, почесного професора МАЛіЖ, знаного міжгір’янина.

bilozir igor premija

Про мистецьку премію  ім. Ігоря Білозіра (номінація  Вокальне виконання).

Мистецька премія ім. Ігоря Білозіра в номінації «Вокальне виконання» заснована ГО “Міжнародна Академія літератури і журналістики” (Ректор МАЛіЖ, заслужений журналіст України, письменник, почесний академік МАЛіЖ Василь Тарчинець), Народною артисткою України Оксаною Білозір, Президентом благодійного Фонду ім. Ігоря Білозіра Андрієм Білозір, Головою правління благодійного Фонду Ігоря Білозіра, заслуженим працівником культури України Юрієм Кедринським  у старшій віковій групі. Премію засновано у 68 річницю з Дня народження Ігоря Білозіра та  з метою увіковічення пам'яті українського композитора, виконавця, народного артиста України, лідера вокально-інструментального ансамблю «Ватра» знаного львів’янина.

Hlanta iwan

Про мистецьку премію Івана Хланти (номінація  Фольклор, етнографія та народні ремесла).

1.Мистецька премія Івана Хланти в номінації  “Фольклор, етнографія та народні ремесла”) заснована ГО “Міжнародна Академія літератури і журналістики” (Ректор Василь Тарчинець) та Департаментом молоді і спорту Конгресу азербайджанців в Україні (директор Департаменту, проректор МАЛіЖ взаємодії зі східними країнами Шагріяр Магеррамов).

ПОЛОЖЕННЯ

 med nahorody 1

Про літературну премію МАЛіЖ в номінації Поезія ім. Ангеліни Оборіної.

Премія Міжнародної Академії літератури і журналістики (далі - премія) заснована ГО “Міжнародна Академія літератури і журналістики” та Львівським обласним козацьким Товариством Міжнародної Асоціації “Козацтво” з метою увіковічення пам'яті Ангеліни Оборіної, проректора, почесного Академіка МАЛіЖ, поетеси,  лауреата Міжнародної літературної премії “Кредо Франка”, полковника Козацтва України, члена Національної спілки журналістів України.

Премія присуджується один раз у рік одному із членів МАЛіЖ, найкращому юному поету України, не старше 18 років.
Вікові групи конкурсантів (учні):3 – 5 класи; 6 – 8 класи; 9 – 11 класи.

Поезії якого мають велику творчу, духовну, пізнавальну цінність, були опубліковані у “Читальному залі” веб-порталі Міжнародної Академії літератури і журналістики, отримали найбільше позитивних відгуків від юних авторів, що регулярно публікують свої твори на веб-ресурсі МАЛіЖ і є членами МАЛіЖ, а також від керівників відділень, філій та осередків МАЛіЖ, постійних коментаторів- оглядачів, керівництва МАЛіЖ.Остаточне рішення про переможця конкурсу залишається за журі.

Поезія оцінюється за наступними критеріями:

художній рівень (техніка та образність твору);
грамотність;
оригінальність поетичного світобачення;
актуальність і тематична спрямованість;

2.Вручення премії ім. Ангеліни Оборіної відбувається щороку на Міжнародному фестивалі юних талантів “Рекітське сузір'я”. Лауреат премії отримує її
тільки один раз.

Конкурсні твори на адресу журі подають керівники відділень МАЛіЖ, вказуючи посилання на їх публікацію, не пізніше 10 червня поточного року. До розгляду приймаються поетичні твори, що були опубліковані упродовж поточного року.

Відбір конкурсних творів на літературну премію МАЛіЖ здійснює журі, яке створюється за наказом ректора Міжнародної Академії літератури і журналістики.

Журі очолює голова. До його складу, за згодою, входять члени Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України, дитячі письменники, відповідальний секретар Міжнародної Академії літератури і журналістики, представник Львівського обласного козацького Товариства Міжнародної Асоціації “Козацтво”.

Основною формою роботи журі є засідання, які веде голова або за його дорученням заступник. Засідання є правомочним, якщо на ньому присутні не менш як дві третини його складу. Рішення про присудження премії приймається відкритим голосуванням простою більшістю голосів присутніх членів журі.

У разі, якщо при голосуванні результати розподілилися порівну, то голос головуючого на засіданні є вирішальним. Засідання журі проводиться за місяць до вручення премії МАЛіЖ.

Організаційне забезпечення роботи журі, у тому числі оформлення протоколу, інших документів, здійснює відповідальний секретар.

3.Особі, якій присуджується премія, присвоюється звання лауреата літературної премії МАЛіЖ ім. Ангеліни Оборіної у номінації “Поезія” та вручається медаль, відповідне посвідчення Диплом Лауреата і грошова премія в розмірі 1,0 тис. грн. (одна тисяча гривень 00 коп.). Крім того ГО МАЛіЖ передаються кошти в розмірі 1,0 тис. грн. (одна тисяча гривень) для підтримки проекту, друкованих та електронних засобів масової інформації МАЛіЖ.

4.Літературну премію ім. Ангеліни Оборіної можуть отримувати українські та зарубіжні конкурсанти, а також студії, літературні об’єднання, школи, тощо.

ЛАУРЕАТИ ПРЕМІЇ:
Олена ГНАТІВ (2023)

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі