Ласкаво просимо на свято творчості!

majsternia

Тут багато корисних порад, консультацій, майстер-студій для виконавців авторської пісні, майстрів художнього фото, журналістики, танцюристів, винахідників і розробників у ІТ-технологіях та роботах. Поради, консультації, авторські майстер-студії слід надсилати у форматі посилань на YouTube-відео з відкритим для всіх доступом на електронну скриньку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (також потрібно вказати у листі назву вашого майстер-класу і додати його короткий текстовий опис).

 

bdzhilka trudivnytsia

Майстер-клас розвиває дрібну моторику рук, наполегливість, посидючість, творчість.

Мета цього майстер-класу – привернути увагу до проблем окроплення полів хімічними речовинами, які призводять до загибелі бджіл. Показати важливість таких малих створінь як бджілки, без яких під загрозою опиниться урожай, запилення, плоди...

Цінуймо важливих!

Автор майстер-класу:
Марія Сидор, Львівська філія МАЛІЖ

fest na znim majdanchyku

Це фестиваль для творчих дітей із соціальним акцентом. Щороку до Міжгірщини з'їжджається талановита юнь із різних куточків України, а також навідуються й учасники з-за кордону. Заснувала фестиваль громадська організація «Міжнародна академія літератури і журналістики». Цьогоріч фестиваль – 17-ий. І аби не руйнувати традицій – організатори вирішили не пропускати рік через карантин, тож улаштували конкурс у дистанційному форматі.

Репортаж «Ungvar Tv».

Ой червоні квіти рути!

Лірична пісня у виконанні Михайла Терлецького. Текст Василя Ткачика, музика Семена Карпи.

Україно, Вітчизно моя!

Лірико-патріотична пісня Василя Ткачика - текст, та Михайла Хоми - музика.
Виконує Михайло Терлецький за участю танцювального ансамблю «Жайвір» (компіляція).

Чарувала-ворожила

Лірична пісня про швидкоплинність нашого життя і радісний спогад про минуле у виконанні Софії Кучери. Текст Василя Ткачика, музика Тетяни Кисленко.

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі