Ласкаво просимо на свято творчості!

majsternia

Тут багато корисних порад, консультацій, майстер-студій для виконавців авторської пісні, майстрів художнього фото, журналістики, танцюристів, винахідників і розробників у ІТ-технологіях та роботах. Поради, консультації, авторські майстер-студії слід надсилати у форматі посилань на YouTube-відео з відкритим для всіх доступом на електронну скриньку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (також потрібно вказати у листі назву вашого майстер-класу і додати його короткий текстовий опис).

 

fest na znim majdanchyku

Це фестиваль для творчих дітей із соціальним акцентом. Щороку до Міжгірщини з'їжджається талановита юнь із різних куточків України, а також навідуються й учасники з-за кордону. Заснувала фестиваль громадська організація «Міжнародна академія літератури і журналістики». Цьогоріч фестиваль – 17-ий. І аби не руйнувати традицій – організатори вирішили не пропускати рік через карантин, тож улаштували конкурс у дистанційному форматі.

Репортаж «Ungvar Tv».

Ой червоні квіти рути!

Лірична пісня у виконанні Михайла Терлецького. Текст Василя Ткачика, музика Семена Карпи.

Україно, Вітчизно моя!

Лірико-патріотична пісня Василя Ткачика - текст, та Михайла Хоми - музика.
Виконує Михайло Терлецький за участю танцювального ансамблю «Жайвір» (компіляція).

Чарувала-ворожила

Лірична пісня про швидкоплинність нашого життя і радісний спогад про минуле у виконанні Софії Кучери. Текст Василя Ткачика, музика Тетяни Кисленко.

Слов'яночка

Слова належать перу Василя Ткачика, голови журі у номінації «Авторська пісня» Міжнародного фестивалю юних талантів «Рекітське сузір'я», а музику для цієї пісні створив Василь Гринчук, член журі у цій же номінації цьогорічного фестивалю «Рекітське сузір'я». Пісня звучить у виконанні Анастасії Лень (Анастель) на Всеукраїнському телефестивалі «Галицький шлягер».

 
ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі