Творча лабораторія дітей та юнацтва
1 1 1 1 1 (0 голосів)

karina kobrys 11 rokiv

Воно розквітне полотнами юних художників у їх відеопрезентаціях у яких вони поділяться шедеврами  створення своїх творів у різних техніках та художньому виконанні. І, звісно, найкращі роботи отримають чимало відгуків і коментарів, будуть відзначені Дипломами, цінними подарунками, а кращі із кращих представлені на здобуття медалі відомого митця лауреата Шевченківської премії Андрія Бокотея.

Усі автори-художники матимуть змогу подавати свої твори на конкурс щорічного Міжнародного фестивалю юних талантів "Рекітське сузір'я", отримувати додаткові бали за розташування  авторських творів на "Квітковому полі".

Про умови відеопрезентацій малюнків дізнаєтеся більше у розділі "Вернісаж".

1 1 1 1 1 (1 голос)

a wideo semacha doroga

У відеофільмі  виражено п’ять статутних цінностей SIEMACHA, а саме: лідерство, довговічність, якість, прозорість та системність, які аналізуються в рамках серії семінарів «Основи SIEMACHA». Якість – це спосіб проявити повагу. Довговічність. Важлива лише дорога. Рекламність. Ви повинні міряти, щоб керувати. Систематичність. Ціле більше ніж сума його частин. Лідерство. Кожен є лідером і постійно бере лідерство.

ДИВИТИСЯ

1 1 1 1 1 (1 голос)

a fest mur

На Мості Миру європейської і світової єдності звучали дитячі голоси за любов до рідної матері України її захисту від ворожих сил російської федерації.

Сьогодні ми усі з вами не тільки українці, але й захисники рідної землі, яку ми нікому і ніколи не віддамо.

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі