Вільне для думок та ідей - радіо дітей
1 1 1 1 1 (0 голосів)

Вільний мікрофон

Тут цікаво! Твій вільний мікрофон відкриває широке поле вільних тем, дискусій, ідей, колективного обговорення актуальних проблем.

Не пасуй! Пропонуй! Тебе почують, підтримають, порадять.

1 1 1 1 1 (1 голос)

palitra talantiw

У радіопередачі розповідаємо про  видатного культурного діяча, що вміло поєднує в своїй праці українські та польські традиції, а саме Станісла Дуриса. А ще довідаєтеся про польський танок полонез, його історію та сучасність - тільки деякі з багатьох інших тем про які розповідають Юлія та Яніна.

CЛУХАЙТЕ і ДИВІТЬСЯ!

1 1 1 1 1 (1 голос)

magija sesony

Вітаємо вас! Наша радіопередача, присвячена темі "літні прикмети". Літо - час, коли природа виявляє свою повноту сили та розмаїття краси. Це пора, коли земля прокидається до життя, розквітають квіти, співають птахи, а довгі теплі дні наповнюють нас енергією та натхненням.

CЛУХАЙТЕ!

1 1 1 1 1 (1 голос)

9 vupusk velukapererva

Не тільки приємно, але й корисно згадувати минуле, а тим більше те, що пов'язане із творчістю дітей. Ми маємо таку можливість у другому випуску «Вільний мікрофон» – послухати радіопередачу «Планета дітей» Львівського обласного радіо, яку підготувала і провела її автор і ведуча Галина Гупало.

1 1 1 1 1 (3 голосів)

Зимонька-зима – усе снігом замела...

Напевне ніхто і ніколи не буде заперечувати того, що усі ми – і малеча, і дорослі – очікуємо у передноворіччя чогось нового, цікавого та яскравого з надією у прийдешнє ДОБРО. Бо того прагнемо у спільноті ТВОРЧОСТІ!

Тому запрошуємо усіх-усіх у переддень Нового Року на презентацію нової рубрики у радіо МАЛіЖ – «Радіо театр».

Сьогоднішня прем'єра рубрики – новорічний подарунок для кожного з вас. А спробують громаду здивувати щирі друзі Червоноградського відділення МАЛіЖ – учасники зразкового дитячого театру ляльок «Казка» Народного дому міста Червоноград.

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі