Веб-портал дистанційного творчого навчання

wirs sestry

 

ПОЛОЖЕННЯ

Про літературний дитячий конкурс «Напиши віршик для свого братика, а казочку для сестрички»

Конкурс Міжнародної Академії літератури і журналістики засновано ГО «Міжнародна Академія літератури і журналістики» та Закарпатською обласною організацією Національної спілки письменників України (в особі голови Василя Кузана).

  1. Учасники конкурсу мають бути не старше 18 років. Вікові групи конкурсантів (учні):
    ● 3 – 5 класи;
    ● 6 – 8 класи;
    ● 9 – 11 класи.
  2. Твори подані на конкурс мають вирізнятися великою творчою, духовною, пізнавальною цінністю, бути розташовані у «Читальному залі» веб-порталу Міжнародної Академії літератури і журналістики, отримати найбільше позитивних відгуків від юних авторів, що регулярно публікують свої твори на веб-ресурсі МАЛіЖ і є членами МАЛіЖ, а також від керівників відділень, філій та осередків МАЛіЖ, постійних коментаторів-оглядачів, керівництва МАЛіЖ.
  3. Остаточне  рішення  про переможців конкурсних змагань залишається за журі.
  4. Твори оцінюється за наступними критеріями:
    ● художній рівень (техніка та образність твору);
    ● грамотність;
    ● оригінальність поетичного світобачення;
    ● актуальність і тематична спрямованість;
  5. Вручення дипломів І, II, III ст., відзнак та грамот, відбувається щороку на Міжнародному фестивалі юних талантів «Рекітське сузір'я», смт. Міжгір'я, Закарпатська область.
  6. Конкурсні твори на адресу журі до 10 червня, поточного року, подають керівники відділень МАЛіЖ, вказуючи посилання на їх публікацію. До розгляду приймаються віршики і казочки, що були опубліковані упродовж поточного року.
  7. Відбір конкурсних творів на  літературний конкурс здійснює журі, яке створюється за наказом ректора Міжнародної Академії літератури і журналістики.
  8. Журі очолює голова. До його складу, за згодою, включаються члени Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України, дитячі письменники, відповідальний секретар Міжнародної Академії літератури і журналістики.
  9. Основною формою роботи журі є засідання, які веде голова або за його дорученням заступник. Засідання є правомочним, якщо на ньому присутні не менш як дві третини його складу. Рішення про присудження відзнаки і нагородження приймається відкритим голосуванням простою більшістю голосів присутніх членів журі.
  10. У разі, якщо при голосуванні результати розподілилися порівну, то голос головуючого на засіданні є вирішальним. Засідання журі проводиться за місяць до вручення премії МАЛіЖ.
  11. Організаційне забезпечення роботи журі, у тому числі оформлення протоколу, інших документів, здійснює відповідальний секретар.

Коментарі  

shturman-inter
+1 #3 shturman-inter 22.04.2020, 14:26
Нова редакція пункту 2.Прошу звернути увагу!

Твори подані на конкурс мають вирізнятися великою творчою, духовною, пізнавальною цінністю, бути розташовані у «Читальному залі» веб-порталу Міжнародної Академії літератури і журналістики, отримати найбільше позитивних відгуків від юних авторів, що регулярно публікують свої твори на веб-ресурсі МАЛіЖ і є членами МАЛіЖ, а також від керівників відділень, філій та осередків МАЛіЖ, постійних коментаторів- оглядачів, керівництва МАЛіЖ.
markrk21
+3 #2 markrk21 13.04.2020, 13:04
Інтрига! І є над чим попрацювати юним талантам!
rektor-malig
+2 #1 rektor-malig 13.04.2020, 12:31
Завдячую моєму колезі, письменнику Василю Кузану за виявлену ініціативу щодо проведення такого захоплюючого конкурсу до якого одними із перших долучилися маліжани Івано-Франківсь ка разом з їх очільницею Катериною Мелиничук. Хто наступний? Ласкаво просимо!

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі