Веб-портал дистанційного творчого навчання

medal misija myru

Лауреати:

  • Головний редактор журналу «СУЗІР'Я ФЕСТ» Василь ТАРЧИНЕЦЬ, м. Львів (2018 р.)
  • Голова філії МАЛіЖ в Азербайджані і м. Баку Боюкага МІКАІЛЛІ (2019 р.)

ПОЛОЖЕННЯ

Про премію «Місія Миру» ім. Валерія ПОПОВА Міжнародного Центру ЮНЕСКО та Громадської організації «Міжнародна академія літератури і журналістики».

Премія «Місія Миру» ім. Валерія ПОПОВА (далі- премія) заснована Міжнародним Центром ЮНЕСКО та Громадською організацією «Міжнародна академія літератури і журналістики» з метою увіковічення пам'яті Валерія Попова, визначного міжнародного діяча, голови Правління Міжнародного Центру ЮНЕСКО, проректора МАЛіЖ міжнародних зв'язків.

Премія є колективною, а також персональною присуджується щороку одній із філій, відділенню МАЛіЖ, друкованому та електронному засобу масової інформації МАЛіЖ, вручається на щорічному Міжнародному фестивалі «Рекітське сузір'я».

Претенденти на здобуття колективної премії та лауреатського звання оцінюються за наступними категоріями:

  • тематична миротворча спрямованість;
  • багата жанрова палітра опублікованих та розташованих творів в журналах, газетах, веб-порталах та сайтах;
  • активна громадська діяльність, проведення різноманітних заходів миротворчої тематики, публікації та сценарії подаються на розгляд журі;
  • креативність і широке охоплення аудиторії.

Матеріали на конкурс журі подаються керівниками філій, відділень МАЛіЖ за два місяці до проведення Міжнародного фестивалю «Рекітське сузір'я».

Журі очолює голова. До складу якого, за згодою, залучаються викладачі, відповідальний секретар Правління МАЛіЖ, представники співзасновника премії.

Філії, відділенню, друкованому та електронному засобу масової інформації, присуджується колективна, або персональна премія, присвоюється звання лауреата «Місія Миру», вручається медаль, Диплом, грошова винагорода в розмірі 1,0 (одна тисяча гривень). Крім того ГО МАЛіЖ передаються кошти в розмірі 1,0 (одна тисяча гривень) для підтримки проекту, друкованих та електронних засобів масової інформації МАЛіЖ.

Коментарі  

rektor-malig
+1 #1 rektor-malig 13.04.2020, 16:35
Пригадується, коли за рішенням Правління Міжнародного Центру ЮНЕСКО під головуванням
Валерія Попова МАЛіЖ набула Асоційоване членство у МЦ ЮНЕСКО. Добро пам'ятається !

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ