Веб-портал дистанційного творчого навчання

juneskogerb mamision pokoy

 

ПОЛОЖЕННЯ

Про літературно-мистецький дитячий конкурс «Наш голос за мир лине!»

Конкурс Міжнародної Академії літератури і журналістики засновано Міжнародним Центром ЮНЕСКО, Міжнародним Центром «Місія Миру», ГО «Міжнародна Академія літератури і журналістики»

Учасники конкурсу мають бути не старше 18 років, твори подані на конкурс мають вирізнятися великою творчою, духовною, пізнавальною цінністю, які були розташовані на веб-порталі Міжнародної Академії літератури і журналістики, отримали найбільше позитивних відгуків від юних авторів, що регулярно публікують свої твори на веб-ресурсі МАЛіЖ і є членами МАЛіЖ, а також від керівників відділень, філій та осередків МАЛіЖ, постійних коментаторів-оглядачів, керівництва МАЛіЖ.

Остаточне  рішення  про переможців конкурсних змагань залишається за журі.

Вікові групи конкурсантів (учні):

 • 3 – 5 класи;
 • 6 – 8 класи;
 • 9 – 11 класи.

Конкурс проводиться у наступних номінаціях: поезія, проза, журналістика, кіно, відео, радіо, малюнок, авторська пісня ІТ-технології, етнографія і народні ремесла, хореографія, літературно-мистецькі композиції.

Твори оцінюється за наступними критеріями:

 • художній рівень (техніка та образність твору);
 • грамотність;
 • оригінальність світобачення;
 • актуальність і миротворча спрямованість;
 • креативність і широке охоплення аудиторії.

 1. Конкурсні твори на адресу журі до 10 червня, поточного року, подають керівники відділень МАЛіЖ, вказуючи посилання на їх публікацію. До розгляду приймаються твори, що були опубліковані упродовж поточного року.
 2. Відбір конкурсних творів на літературний конкурс здійснює журі, яке створюється за наказом ректора Міжнародної Академії літератури і журналістики.
 3. Журі очолює голова. До його складу, за згодою, включаються члени Національних спілок України, громадські міжнародні діячі, митці, відповідальний секретар Міжнародної Академії літератури і журналістики, члени Правління МАЛіЖ.
 4. Основною формою роботи журі є засідання, які веде голова або за його дорученням заступник. Засідання є правомочним, якщо на ньому присутні не менш як дві третини його складу. Рішення про визначення переможців та їх відзначення приймається відкритим голосуванням простою більшістю голосів присутніх членів журі.
 5. У разі, якщо при голосуванні результати розподілилися порівну, то голос головуючого на засіданні є вирішальним. Засідання журі проводиться за місяць до вручення премії МАЛіЖ.
 6. Організаційне забезпечення роботи журі, у тому числі оформлення протоколу, інших документів, здійснює відповідальний секретар.

Коментарі  

rektor-malig
+3 #3 rektor-malig 22.04.2020, 17:48
Нова редакція пункту 2.Прошу звернути увагу!

Твори подані на конкурс мають вирізнятися великою творчою, духовною, пізнавальною цінністю, бути розташовані у «Читальному залі» веб-порталу Міжнародної Академії літератури і журналістики, отримати найбільше позитивних відгуків від юних авторів, що регулярно публікують свої твори на веб-ресурсі МАЛіЖ і є членами МАЛіЖ, а також від керівників відділень, філій та осередків МАЛіЖ, постійних коментаторів- оглядачів, керівництва МАЛіЖ.
markrk21
+4 #2 markrk21 13.04.2020, 16:02
Усім учасникам бажаю успіхів!
rektor-malig
+4 #1 rektor-malig 13.04.2020, 15:20
Великі можливості для творчого самовдосконален ня мають юні таланти.

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі