Веб-портал дистанційного творчого навчання

godivnycka

ЗВЕРНЕННЯ громадської організації «Міжнародна академія літератури і журналістики» до керівників навчальних закладів, учнів та студентів, засобів масової інформації, широкої громадськості.

Дорогі колеги і друзі!

Зима завжди влаштовує чимало неприємних сюрпризів – випадають дощі, нерідко із мокрим снігом. Найбільше від несподіванок матінки-природи потерпають звірі і пташки. Вони не мають затишного і теплого житла, повноцінного і калорійного харчування.

З метою захисту пташок наша громадська організація «Міжнародна академія літератури і журналістики» проводить благочинну, природоохоронну місію «Не дамо загинути жодній пташині!». Час проведення: жовтень (поточного року) – квітень (наступного року).

Вікові групи конкурсантів (учні):

  • 3 – 5 класи;
  • 6 – 8 класи;
  • 9 – 11 класи.

Просимо виготовляти годівнички, а також брати активну участь у конкурсі на кращі прозові і поетичні твори, публіцистичні твори, які необхідно розташовувати за жанрами у «Читально-мистецькому залі». Малюнки – у «Галереї дитячих малюнків». Інформації, репортажі з ілюстраціями до них, відео, кіно, радіопередачі з розширеним кодом доступу «Для всіх» на ЮТЮБ, слід надсилати на електронну адресу МАЛіЖ: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підсумки конкурсу підводяться напередодні Дня захисту птахів – 1 квітня ц.р. Результати конкурсу оголошуються не пізніше травня місяця і публікуються в засобах масової інформації.

Шановні краяни!

Запрошуємо усіх небайдужих з добрим серцем людей долучитися до благочинної, природоохоронної місії МАЛіЖ, за що кожна врятована Вами пташина віддячить Вам своїм чудовим і неповторним співом. Виставляйте за вікнами своїх помешкань годівнички, розташовуйте їх у парках, на городах, в лісі. А головне, не забувайте насипати у годівнички корм: соняшникові зернятка, крупи. Можна почастувати пташок несоленим салом, маслом. Про особливості харчування пташок слід довідатися у фахівців, або в мережі інтернет.

Знайте, що великої шкоди нашим пернатим друзям завдають нічні салюти. Від великого спалаху і пострілу горобці, синички та інші пташки часто стають жертвами цих нерозумних розваг.

Тож будьмо відповідальними і милосердними до творінь Господніх!


Переможці конкурсу (2019 – 2020 р.) у номінації «Малюнок»:

  • Юлія Тацинець, учениця 10 класу Козівського ліцею, Сколівського району Львівської області,
  • Валізаде Мехді, 11 років, 5 клас, м. Ширван, Республіка Азербайджан, малюнок «Будиночок для птахів»,
  • Гасанлі Телеман, учень 2 класу, с. Чиірлі, Гобустанський район, Республіка Азербайджан, малюнок «Цікаві ідеї. Три пташки».

 

Коментарі  

admin-malig
0 #6 admin-malig 18.04.2020, 16:59
Перемогу у номінації ,, Поезія,, здобув вірш ,,Дім для шпаків,, Ігоря Матковського із Івано-Франківсь ка. Вітаємо!
admin-malig
0 #5 admin-malig 15.04.2020, 14:43
Ось і завершився ще один конкурс. Вітаю переможців.Грам оти і книги у подарунок отримають юні художники:
Юлія Тацинець, учениця 10 класу Козівського ліцею, Сколівського району Львівської області,
Валізаде Мехді, 11 років, 5 клас, м. Ширван, Республіка Азербайджан, малюнок «Будиночок для птахів»,
Гасанлі Телеман, учень 2 класу, с. Чиірлі, Гобустанський район, Республіка Азербайджан, малюнок «Цікаві ідеї. Три пташки».
Чекаємо конкурсних творів у наступних конкурсах!
markrk21
+2 #4 markrk21 13.04.2020, 16:06
Не будьте байдужими до братів наших менших!
OksanaOnychak
+3 #3 OksanaOnychak 10.03.2020, 09:56
Добрий день! Куди і кому відправляти фото і малюнки на цей конкурс?
mariannapak
+4 #2 mariannapak 21.01.2020, 13:54
Добре, що є такий конкурс у якому можуть творчо працювати діти і рятувати пташок!
Санта Клаус
+4 #1 Санта Клаус 31.12.2019, 06:17
Дуже добре, що маліжани дбають про пташок, намагаються зберегти і врятувати від холоду і голоду творіння Божі. Щасти Вам, любі друзі.

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі