Веб-портал дистанційного творчого навчання

premija petrenko 1premija petrenko 2

 

Лауреати:

 • Ольга БУЧЕК, м. Червоноград (2016 р.);
 • Леся МАКСИМ, с. Яблунівка, Хустський район, Закарпатська область (2017 р.);
 • Олена ФЕДЮРА, м. Червоноград, Львівська область (2018 р.);
 • Каріна МІШКО, м. Мукачево, Закарпатська область (2019 р.);
 • Юлія ТАЦИНЕЦЬ, с. Плав'є, Сколівський район, Львівська область (2020 р.)
 • Вікторія ЯКИМ, смт. Королево, Виноградівського району, Закарпатська область (2021 р.)

ПОЛОЖЕННЯ

Про літературну премію МАЛіЖ в номінації «Поезія» ім. Наталки Петренко.

 1. Премія Міжнародної Академії літератури і журналістики (далі - премія) заснована ГО «Міжнародна Академія літератури і журналістики» та Львівським університетом права і бізнесу (в особі ректора Янковської Л.А.) з метою увіковічення пам'яті Наталки Петренко юної поетеси, члена МАЛіЖ, рано обірвалась нитка її життя у селі Лази Ужгородського району Закарпатської області.
 2. Премія присуджується один раз у рік одному із членів МАЛіЖ, найкращому юному поету України, не старше 18 років. Вікові групи конкурсантів (учні):
  ● 3 – 5 класи;
  ● 6 – 8 класи;
  ● 9 – 11 класи.
 3. Поезії якого мають велику творчу, духовну, пізнавальну цінність, були опубліковані у «Читальному залі» веб-порталу Міжнародної Академії літератури і журналістики, отримали найбільше позитивних відгуків від юних авторів, що регулярно публікують свої твори на веб-ресурсі МАЛіЖ і є членами МАЛіЖ, а також від керівників відділень, філій та осередків МАЛіЖ, постійних коментаторів- оглядачів, керівництва МАЛіЖ.

  Остаточне рішення про переможця конкурсу залишається за журі.

 4. Поезія оцінюється за наступними критеріями:
  ● художній рівень (техніка та образність твору);
  ● грамотність;
  ● оригінальність поетичного світобачення;
  ● актуальність і тематична спрямованість;
 5. Вручення премії ім. Наталки Петренко відбувається щороку на Міжнародному фестивалі юних талантів «Рекітське сузір'я», смт. Міжгір'я, Закарпатська область.
 6. Конкурсні твори на адресу журі подають керівники відділень МАЛіЖ, вказуючи посилання на їх публікацію. До розгляду приймаються поетичні твори, що були опубліковані упродовж поточного року.
 7. Відбір конкурсних творів на літературну премію МАЛіЖ здійснює журі, яке створюється за наказом ректора Міжнародної Академії літератури і журналістики.
 8. Журі очолює голова. До його складу, за згодою, включаються члени Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України, дитячі письменники, відповідальний секретар Міжнародної Академії літератури і журналістики, представник Львівського університету бізнесу і права.
 9. Основною формою роботи журі є засідання, які веде голова або за його дорученням заступник. Засідання є правомочним, якщо на ньому присутні не менш як дві третини його складу. Рішення про присудження премії приймається відкритим голосуванням простою більшістю голосів присутніх членів журі.
 10. У разі, якщо при голосуванні результати розподілилися порівну, то голос головуючого на засіданні є вирішальним. Засідання журі проводиться за місяць до вручення премії МАЛіЖ.
 11. Організаційне забезпечення роботи журі, у тому числі оформлення протоколу, інших документів, здійснює відповідальний секретар.
 12. Особам, яким присуджується премія, присвоюється звання лауреата літературної премії МАЛіЖ ім. Наталки Петренко у номінації «Поезія» та вручається медаль, відповідне посвідчення і грошова винагорода в розмірі 1,0 тис. грн. (одна тисяча гривень 00 коп.). Крім того ГО МАЛіЖ передаються кошти в розмірі 1,0 тис. грн. (одна тисяча гривень) для підтримки проекту, друкованих та електронних засобів масової інформації МАЛіЖ.

Премія вручається на Міжнародному фестивалі юних талантів «Рекітське сузір'я».

Коментарі  

rektor-malig
0 #3 rektor-malig 22.04.2020, 18:03
Нова редакція пункту 2.Прошу звернути увагу!

Твори подані на конкурс мають вирізнятися великою творчою, духовною, пізнавальною цінністю, бути розташовані у «Читальному залі» веб-порталу Міжнародної Академії літератури і журналістики, отримати найбільше позитивних відгуків від юних авторів, що регулярно публікують свої твори на веб-ресурсі МАЛіЖ і є членами МАЛіЖ, а також від керівників відділень, філій та осередків МАЛіЖ, постійних коментаторів- оглядачів, керівництва МАЛіЖ.
rektor-malig
0 #2 rektor-malig 14.04.2020, 16:56
Щиро завдячую Ларисі Янковській канцлеру Львівського університету бізнесу і права за фінансову підтримку цього цього чудового поетичного конкурсу, лауреатами якого є:

Ольга БУЧЕК, м. Червоноград (2016 р.);
Леся МАКСИМ, с. Яблунівка, Хустський район, Закарпатська область (2017 р.);
Олена ФЕДЮРА, м. Червоноград, Львівська область (2018 р.);
Каріна МІШКО, м. Мукачево, Закарпатська область (2019 р.)
rektor-malig
0 #1 rektor-malig 13.04.2020, 16:31
Пам'ять про юну поетку із Верхніх Лазів, що на Ужгородщині жива. Щороку вручається премія Наталки Петренко у номінації "Поезія" на Міжнародному фестивалі юних талантів "Рекітське сузір'я".

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ