Ласкаво просимо на свято творчості!

Izmayil logooIzmail flagg

Запрошуємо Вас, разом із нашими новими партнерами Ізмаїльського державного гуманітарного університету та його ректором, професором Ярославом Валерійовичем Кічуком здійснити екскурсію чудовим містом у якому живуть представники багатьох народів.

 

izmail litoizmail zuma

Ізмаї́л (у 1812—1856 роках — Тучко́в) — місто в Одеській області, адміністративний центр Ізмаїльського району, колишній центр Ізмаїльської області. Являє собою окрему Ізмаїльську місцеву громаду. Відстань до Одеси становить понад 200 км.

Розташований на півдні області, на лівому березі річки Дунай (простягнувся на 13 кілометрів уздовж (Кілійського гирла ), 80 кілометрів від берега Чорного моря. З протилежного берега Дунаю навпроти міста лежить румунське село Плауру. Протяжність з півночі на південь — 7,3 км, із заходу на схід — 6,2 км.

Ізмаїл лежить у Причорноморській низовині (Буджацький степ). Середня висота міста над рівнем моря — 28 метрів, а найменша — 12 метрів над рівнем моря (берег Дунаю). Попри велику кількість природних водойм навколо Ізмаїла основним джерелом водопостачання тут єартезіанські свердловини.

Місто знаходиться у східноєвропейському часовому поясі.

Більш детальну інформацію про місто на лівому березі Дунаю можете довідатися ТУТ:

https://anga.ua/articles/tsikava_ukraina/vidpochynok_v_izmaili.html

Коментарі  

yana_madynyak
+1 #2 yana_madynyak 10.02.2022, 16:48
Щиро сподіваюся на те, що одного дня зможу відвідати це чудове місто!
shturman-inter
+1 #1 shturman-inter 08.02.2022, 16:19
Не доводилося мені бути в Ізмаїлі. Свого часу у повоєнні роки біля Ізмаїла у одному з колгоспів, працювала разом зі своїм чоловіком, від зорі до зорі моя хрещена мати Ганна Соляник ( прізвисько Томиха).

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі