Ласкаво просимо на свято творчості!
1 1 1 1 1 (1 голос)

ansanbl vovloshyn1

Річка – село музичного роду. З покоління в покоління тут успадковуються співучі і танцювальні традиції з сивої минувшини.

Недарма у підполонинському осідку побутує думка, що новий пісенний голос вже чути з пелюшок. Красномовно цей факт протягом багатьох літ доказує місцевий шкільний фольклорно-етнографічний ансамбль, кістяк якого складають учні-початківці.

Спочатку музичний гурт йменувався «Верховиночка», який на початку 80-х років минулого століття заснувала ветеран педагогічної галузі Ганна Бабець. Відтак її естафету вміло підтримала вчителька початкових класів Христина Гичка. Під її керівництвом шкільний художній колектив з співаків, музикантів та танцюристів згодом отримав нову назву «Волошин». І не випадково, бо юнь молодших класів на сценах демонструвала вірність давній традиції народної творчості, виконуючи іскрометний танець з однойменною назвою, який і представлено на конкурс фестивалю «Рекітське сузір'я – 2021».

ДИВИТИСЯ

ansanbl vovloshyn2

Коментарі  

rektor-malig
+2 #1 rektor-malig 04.07.2021, 17:55
Не раз любувався юними танцюристами с. Річка під керівництвом вчителька початкових класів, художнього керівника Христини Гички. Шкодую, що вони не представили на конкурс, музики та співи. Але міркую, що все це ще буде , Фестиваль продовжується, а конкурси на сайті тривають весь час. Ласкаво просимо!

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі