Бібліотека дитячих творів
1 1 1 1 1 (3 голосів)

Казка

Колись давним-давно жив на світі веселий кабанчик. Він кожен день ходив на дубову галявину за жолудями, а  ще знаходив  трохи камінчиків і брав їх з собою. До кабанчика часто заходили в гості різні лісові мешканці. І як вони розповідали - будинок кабанчика ззовні  виглядав так само, а зсередини щодня  ставав більшим.

Любі читачі, а чи здогадуєтеся ви чому оселя кабанчика ззовні виглядала постійно однаково, а зсередини щоразу збільшувалася? А саме тому, що кабанчик копав і  облаштовував нові кімнати під землею, а ще невелика частина будинку була назовні під великим поваленим деревом.

Проте ніхто не  знає як він робив. Кабанчик викопував  все нові і нові кімнати під землею. Стелю він вимощував із тонких гілочок, а зверху намащував їх масною глиною.

Зовсім скоро кабанчик проклав до свого будиночку кам’яну доріжку і перетворив його на готель. Тут він постійно приймав гостей. І не  на одну ніч, чи день, а на декілька тижнів. І кабанчик був дуже радий з того, що він уже не сам, а в нього постійно є багато гостів. Отож будьмо дружніми і щасливими.

 

Коментарі  

Ісаєвич
+2 #1 Ісаєвич 07.08.2022, 15:27
Цікава казочка. яка має прикладне значення. Такі готелі, впевнений, будуть зводити в кожному місті, виходячи з гіркого досвіду нинішнього воєнного часу. Маю на увазі те, що нові споруди обов'язково будуватимуть з бомбосховищами, укриттями чи захисними спорудами.
А ще, якщо мене не підводить моя "чуйка", у Владислава явно виражені дідикові гени, що відповідають за творчі здібності людини.
Бажаю подальших творчих успіхів.
Від мене найвищий бал, який відповідає віку автора + цікава прикладна тема, що = 12 балам.

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

Коментарі