Дивіться і приєднуйтеся до нас

malij uzhgorod 1

ДИВИТИСЯ

Літературний гурток «Первоцвіт» (керівник – Маріанна Салай-Пак), створений при Ужгородському районному центрі дитячої творчості, ставтою колискою, з якої виросло кілька поколінь юних маліжан.

Наталія Петренко (нині покійна), Мілан Дурневич, Руслана Ференцик, Оксана Ревта, Вікторія Талайло та Оленка Гедеш стали першими слухачами МАЛіЖу від Ужогродського району. Саме вони на чолі з курівником Маріанною Салай-Пак прийняли участь у 5-му фестивалі творчої молоді «Рекітське Сузір'я», отримавши дипломи І-ІІІ ступенів та почесні грамоти фестивалю. А потім з року в рок ряди наших маліжан поповнювалися такими талановитими дітьми, як Сухар Софія, Матяш Віолетта, Король Мирослава, Ходань Софія та Ходань Кароліна, Пальчик Руслана, Лазарик Владислав, Антон Метай та сестри Каріна і Крістіна Товтин. Всі вони щороку гідно представляли Ужгородський район (а згодом і м. Ужгород), отримуючи призові місця та цінні подарунки з рук ректора уже Міжнародної Академії Літератури і Журналістики – заслуженого журналіста України і справжнього батька всієї творчої юні – Василя Федоровича Тарчинця. А Маріанна Йосипівна стала щорічним членом журі в ном. «Поезія» та Почесним професором МАЛіЖу.

Звичайно, не факт, що всі юні маліжани згодом стануть великими поетами чи прозаїками… але дивовижна природа Міжгір'я, Коваликового поля, Рекіт та знайомство з чудовими керівниками Тетяною Балагурою, Лесею Приставською, Ольгою Урстою, Іриною Гармасій, Василем Густій, Василем Кузаном та багатьма іншими чудовими майстрами своєї справи назавжди залишаться в дитячій пам'яті та грітиме маліжанською ватрою їх душі.

malij uzhgorod 2

malij uzhgorod 3

malij uzhgorod 4

malij uzhgorod 5

malij uzhgorod 6

malij uzhgorod 7

malij uzhgorod 8

Коментарі  

РекторМАЛіЖ
+1 #1 РекторМАЛіЖ 07.06.2020, 15:36
Чудову презентацію підготували напередодні нашого фестивалю маліжани Ужгродського району на чолі із професоркою і головою МАЛіЖ Ужгородського району Мар'яною Салай -Пак.

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

 
ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі