Дивіться і приєднуйтеся до нас

presentatsiya go malij

ВИКАЧАТИ

Громадська організація (ГО) «Мала академія літератури і журналістики» (МАЛіЖ) заснована 9 серпня 2002 року на установчих зборах в селі Рекіти Міжгірського району, що на Закарпатті, було обрано керівником громадської організації – ректором МАЛіЖу – письменника, заслуженого журналіста України, головного редактора суспільної науково-правничої газети «АКЦЕНТ», лауреата Всеукраїнської літературної премії «Гілка Золотого Каштана» Василя Федоровича Тарчинця, а також його заступників та проректорів: Андрія Дурунду, Зінаїду Соляник, Мар'яна Тарчинця, Федора Гулаткана, Раїсу Тарчинець. Ректору МАЛіЖ Василю Федоровичу Тарчинцю було доручено підготувати статутні документи і відповідно до чинного законодавства України, зареєструвати громадську організацію «Мала Академія літератури і журналістики».

16 червня 2014 року МАЛіЖ набула асоційоване членство у Міжнародному Центрі впровадження програм ЮНЕСКО і перереєстрована в Міжнародну академію літератури і журналістики.

Коментарі  

markrk21
+1 #2 markrk21 26.04.2020, 19:33
Як добре, що є МАЛіЖ!
seyyub1967
+2 #1 seyyub1967 26.04.2020, 18:01
МАЛиЖ это планета творчества и знаний.
Я и мои ученики согласен этим. Большое спасибо вам дорогой наш Василий Федорович. От души желаем вас наши украинские друзья добра и мира!

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

 
ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі