Дивіться і приєднуйтеся до нас

a akademe presentВИКАЧАТИ

Громадська організація (ГО) «Мала академія літератури і журналістики» (МАЛіЖ) заснована 9 серпня 2002 року на установчих зборах в селі Рекіти Міжгірського району, що на Закарпатті, було обрано керівником громадської організації – ректором МАЛіЖу – письменника, заслуженого журналіста України, головного редактора суспільної науково-правничої газети «АКЦЕНТ», лауреата Всеукраїнської літературної премії «Гілка Золотого Каштана» Василя Федоровича Тарчинця, а також його заступників та проректорів: Андрія Дурунду, Зінаїду Соляник, Мар'яна Тарчинця, Федора Гулаткана, Раїсу Тарчинець. Пізніше до діяльності МАЛіЖ долучилися: Василь Маринець, Андрій Дурунда, Василь Дерич, Іван Маркович, Олександр Копанчук, Василь Попович, Володимир Ковалик та багато інших відомих особистостей України та зарубіжжя.

Ректору МАЛіЖ Василю Федоровичу Тарчинцю було доручено підготувати статутні документи і відповідно до чинного законодавства України, зареєструвати громадську організацію «Мала Академія літератури і журналістики».

16 червня 2014 року МАЛіЖ набула асоційоване членство у Міжнародному Центрі впровадження програм ЮНЕСКО і перереєстрована в Міжнародну академію літератури і журналістики.

a present djakuy

Відділення, філії та осередки МАЛіЖ засновано у багатьох містах України, а також зарубіжжі. Щоквартально виходить у світ літературно-мистецький журнал для дітей та юнацтва «Країна талантів».

Щороку, на початку липня, відбувається Міжнародний фестиваль творчої юні «Рекітське сузір'я».

Є всі умови для розташування авторських творів і дистанційного творчого навчання на веб-ресурсі Міжнародної академії літератури і журналістики, стажування у всеукраїнських та зарубіжних електронних і друкованих засобах масової інформації.

Географія МАЛіЖ щоразу розширюється і поповнюється новими слухачами нашої Академії.

Ласкаво просимо! У світ творчості і знань!

Коментарі  

Ісаєвич
+2 #3 Ісаєвич 08.06.2023, 17:02
Кожен, хто хоч трохи прилучився до МАЛіЖ, скаже:
МАЛіЖ- це КЛАСНО, ЦІКАВО, ПОВЧАЛЬНО...
markrk21
+8 #2 markrk21 26.04.2020, 19:33
Як добре, що є МАЛіЖ!
seyyub1967
+9 #1 seyyub1967 26.04.2020, 18:01
МАЛиЖ это планета творчества и знаний.
Я и мои ученики согласен этим. Большое спасибо вам дорогой наш Василий Федорович. От души желаем вас наши украинские друзья добра и мира!

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі