Дивіться і приєднуйтеся до нас

spetsvypuski suziriya

ЧИТАТИ УКРАЇНСЬКОЮ
ЧИТАТИ РОСІЙСЬКОЮ
ЧИТАТИ ФРАНЦУЗСЬКОЮ

Діти світу прагнуть жити у мирі, навчатися і творити, займатися улюбленою справою, боротися за чисте довкілля. Немає жодного значення якої ми національності, віри, особистих уподобань. Ми діти однієї планети Землі, діти країни талантів, у якій добре живеться і працюється задля щастя і миру.

Ця тема є найважливішою у дитячій творчості.

Маємо велику честь представити відвідувачам нашого веб-порталу спеціальні миротворчі випуски газети «СУЗІР'Я» українською, російською і французською мовами.

Ми прагнемо продовжувати випуск нашої газети мовами усіх країн світу. Але для того у нас бракує досвідчених перекладачів і коштів для видання. З цією звертаємося до президентів усіх держав, визначних міжнародних і релігійних діячів, впливових міжнародних особистостей і кажемо: «Підтримайте нас! Діти світу – за мир!»

Коментарі  

Ісаєвич
+2 #2 Ісаєвич 07.10.2021, 20:02
Не треба переживати, що вас не зрозуміють, тільки пишіть. Ось, що я знайшов... "Українська мова - національна мова українців. Належить до слов'янської групи індоєвропейсько їмовної сім ’ ї. Число мовців — близько 45 млн., більшість яких живе в Україні. Є державною мовою в Україні, офіційною мовою Придністров'я. Поширена також у Білорусі, Молдові, Польщі, Росії, Румунії, Словаччині, Казахстані, Аргентині, Бразилії, Великій Британії, Канаді, США та інших країнах, де мешкають українці. Українською мовою в світі послуговуються від 41 до 45 млн. осіб, вона є другою чи третьою слов'янською мовою за кількістю мовців та входить до третього десятка найпоширеніших мов світу."
markrk21
+3 #1 markrk21 04.02.2020, 21:42
Вивчайте, читайте, знайте досконало, пишіть твори усіма мовами світу. Але любіть і оберігайте Рідну Мову. Моя Рідна Матінка-Мова Українська. Та я залюбки буду спілкуватися ,знайду спільну мову з усіма, хто прагне Миру, а не війни!

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі