Новини і події

Побачимося і почуємося у закарпатському Міжгір’ї на «Рекітському сузір'ї»!

radio rasom

У черговому випуску радіостудії «Новий двір», який пролунає 17 квітня 2019 року, виконувач обов'язків головного редактора Сергій Бондарук зазначив, що 15 квітня для радіостудії «Новий двір» і Міжнародної Академії літератури і журналістики є знаковим, бо саме у цей день відбувся обмін двосторонніми угодами про співпрацю радіостудії «Новий двір» і МАЛіЖ. А це дає можливість значно розширити аудиторію радіослухачів, бо віднині у започатковані рубриці «Новий двір + МАЛіЖ» лунатимуть літературно-мистецькі твори юних літераторів і митців всієї України та багатьох країн світу.

radio tarchynets

У спільній редакції багато різножанрових творів, серед них літературно-мистецькі композиції і авторські вірші. Для справедливості ради визначено порядок трансляції за алфавітом. Отже, першими в ефірі будуть маліжани з Азербайджану, уже підготовлено до ефіру радіозвернення нашої землячки із американського міста Чикаго Мар'яни Гриців, онуки Володимира Ковалика, Почесного президента Міжнародного фестивалю «Рекітське сузір'я», Почесного академіка МАЛіЖ, Героя Козацтва України, двомовного поета до учасників VI Моста миру.

У першому випуску спільного радіо «Новий двір + МАЛіЖ» із радіослухачами поспілкувався ректор Міжнародної академії літератури і журналістики, письменник, заслужений журналіст України, головний редактор літературно-мистецького журналу для дітей та юнацтва «Сузір'я Фест». Він розповів про основні напрямки роботи спільного радіо. Цікаво було довідатися, що у цьому проекті передбачено не тільки творчі, але й навчальні програми, зокрема у рубриці «Пропущений урок» мають змогу поповнити знання діти, які знаходяться на лікуванні, прифронтовій смузі, словом всі, хто за тих чи інших вимушених обставин не пішов до школи.

radio zen tsutae

Особлива увага у радіо випусках буде звернута та дітей, що мають поствоєнний синдром. Тут доречними будуть радіобесіди досвідчених педагогів, психологів, лікарів і соціальних працівників.

Що ще цікаво? Юні літератори мають змогу прочитати у нашій студій свій твір для маленького братика і сестрички, навіть назвати його ім'я, або завітати до нас у гості разом із матусею чи батьком.

Наше радіо завжди відкрите для цікавих ідей та взаємного спілкування, бо воно, як підкреслив ректор МАЛіЖ Василь Тарчинець, є країною юних талантів, а його столицею – місто Червоноград. Зрештою, саме тут підготовлені диктори, коментатори-оглядачі із числа слухачів МАЛіЖ Червоноградського відділення, а саме Маркіян Лехман, Ольга Бучек і Олена Федюра. Всі вони будуть працювати у спільному радіоцентрі під керівництвом голови Червоноградської філії МАЛіЖ Наталії Кічун-Лемех та заступника ректора МАЛіЖ із радіокомунікацій, керівника радіопроектів МАЛіЖ Сергія Бондарука.

radio dyktory

Є у наших задумах підготувати також спеціальну радіопрограму, присвячену VI Мосту Миру на ХVI Міжнародному фестивалю юних талантів «Рекітське сузір'я», яка лунатиме у радіостудії МАЛіЖ «Червона Калина» під час проведення цих незабутніх урочистих заходів. Для їх всебічного висвітлення засновник маліжанського фестивалю його генеральний директор Василь Тарчинець запросив журналістів радіостудії «Новий двір» і відеоканалу «Бужнет». Тож, як мовиться, побачимось і почуємося у закарпатському Міжгір'ї на «Рекітському сузір'ї».

Тут ви можете послухати позивні радіо МАЛіЖ:

Прес-служба Міжнародної академії
літератури і журналістики

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі