Новини і події

under one sky 2019 1

У сонячному Баку 24 грудня 2018 року розпочалася робота міжнародного журі фестивалю «Слухайте Голос Світу», який незабаром відбудеться у столиці Азербайджану за підтримки Міжнародної громадської організації «Міжнародна Академія літератури і журналістики» - Асоційованого члена Міжнародного Центру впровадження програм ЮНЕСКО, Міжнародного літературно-мистецького центру «Місія Миру», громадського об'єднання розвитку молоді «Ресурс» Азербайджанської Республіки та азербайджанського освітнього центру «EDUCENTER». На розгляд журі представлено роботи у дев'яти номінаціях з дванадцяти країн світу.

Інформаційну підтримку надають:

  • Азербайджанська газета «TƏHSIL DÜNYASI»;
  • Всеукраїнський літературно-мистецький журнал-газета Сузір'я Фест»;
  • Літературно-мистецький портал для школярів – Асоційований член Міжнародного центру ЮНЕСКО;
  • Təhsil-press.az

under one sky 2019 2

У кожного з нас був довгий шлях до цього дня зустрічі і знайомства, а саме під час проведення ІІ конкурсу «Літери ЛЕВА» і відбіркового туру 5-го Моста Миру виникла ідея створення філії Міжнародної академії літератури і журналістики в Азербайджані і її підтримав голова Правління Міжнародного центру ЮНЕСКО. Таким чином, було покладено початок роботи азербайджанської філії МАЛіЖ, яка в подальшому співробітництві буде продовжувати робити кроки в розвитку обдарованої молоді. На даному етапі здійснюється наша активна співпраця над пошуком нових форм роботи для збереження миру і благополуччя на нашій багатостраждальній землі. Попередній досвід співпраці між Азербайджаном і Україною намітив ряд проектних планів і перспектив з подальшим розширенням спільних міжнародних заходів. В рамках нашої співпраці з Україною була видана книга «Під одним небом» відомого азербайджанського письменника-журналіста Боюкаги Мікаіллі, співголови центру «Місія Миру», який в даний час очолює відділення-філію МАЛіЖ Азербайджанської Республіки. Ця книга видана трьома мовами і вона про нашу любов до вас і вашу любов до нас, про наше бажання співпрацювати. Ми знайшли нових друзів, зуміли заглянути один одному в душу. Ми повинні прищепити нашим дітям вміння бачити світ. І війни, і найбільші відкриття породжують наші учні. Якщо ми зможемо прищепити любов, в майбутньому людства не буде воєн, люди вважатимуть Землю своїм домом, будуть любити і дбайливо ставиться до нього. Все це можливо досягти!

Я, в даний час, докладаю максимум зусиль для участі школярів і студентів моєї країни в захоплюючих і актуальних проектах МАЛіЖ. Незабаром літератори, журналісти і художники цілого ряду країн візьмуть участь в наступному XVІ Міжнародному фестивалі-конкурсі «Рекітське сузір'я - 2019» з призовним гаслом: «Під одним небом живемо, працюємо і творимо!», який відбудеться 3-8 липня 2019 року в мальовничому куточку України селищі Міжгір'я на Закарпатті.

Бажаю всім миру і добра, творчих успіхів і істотних результатів!

Шагрияр Магеррамов

under one sky 2019 3

Коментарі  

markrk21
0 #2 markrk21 19.01.2020, 11:00
Успіхів і тільки успіхів зичу Всім!
seyyub1967
0 #1 seyyub1967 18.01.2020, 14:20
Спасибо вам.

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі